Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginia Beach, SpringHills Housekeeper

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Virginia Beach, SpringHills Housekeeper

arkadaşlar aramızda Virginia Beach, SpringHills'da Housekeeper olarak çalışmış birileri var mı?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Virginia Beach, SpringHills'de pool attendant olarak çalışan arkadaşım vardı.. hiç memnun değildi, müdürü çalışma saati vermiyordu.....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı uguriceinn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Virginia Beach, SpringHills'de pool attendant olarak çalışan arkadaşım vardı.. hiç memnun değildi, müdürü çalışma saati vermiyordu.....
    hmmm bak bu çok moral verici oldu işte teşekkürler

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı enescumali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hmmm bak bu çok moral verici oldu işte teşekkürler
    housekeepingle aynı sorunu yaşarsın yaşamazsın belli olmaz.. geçen sene bende VB'de crestline-marriott otellerinden 19.caddeki fairfield'ta çalıştım.. çalışma saatleri 35-45 arası değişiyodu.. adamlar overtime vermemeyi öğrenmişler 2 öğrenci çalıştırıp 60 saat vermektense 3 öğrenci alıp 40ar saat çalıştırıyolar bi paycheckte herkes 5-10 saat overtime yapmıştı müdür bütçem açık verdi diye bize çıkışmıştı nasıl bir bütçeyse artık gecede 30.000$ haftada 210.000$ ciro yapan bi otel nasıl açık verir ilginç

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

housekeepingle aynı sorunu yaşarsın yaşamazsın belli olmaz.. geçen sene bende VB'de crestline-marriott otellerinden 19.caddeki fairfield'ta çalıştım.. çalışma saatleri 35-45 arası değişiyodu.. adamlar overtime vermemeyi öğrenmişler 2 öğrenci çalıştırıp 60 saat vermektense 3 öğrenci alıp 40ar saat çalıştırıyolar bi paycheckte herkes 5-10 saat overtime yapmıştı müdür bütçem açık verdi diye bize çıkışmıştı nasıl bir bütçeyse artık gecede 30.000$ haftada 210.000$ ciro yapan bi otel nasıl açık verir ilginç
    ilginçmiş gerçekten, bakalım sorun yaşayamayız umarım, teşekkürler.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar aramızda Virginia Beach, SpringHills'da Housekeeper olarak çalışmış birileri var mı?

hocam bu yaz bende Virginia BEach SpringHills de housekeeper olarak çalışıcam araştırdım iki tane SpringHill suites var biri Norfolk havaalanına yakın diğeri oceanfront ta bana deniz kenarındaki dediler ama baktım iş sözleşmesinde Norfolk falan yazıyodu kafam karıştı oceanfront taki yerlerde Norfolk olarakmı geçiyo adreslerde ?

face falan varsa özelden yazarmısın email adresini falan ekliim konaklama olayıda ayrı bi sorun gitmeden konaklamayıda ayarlamak lazım
    Konu Lost35 tarafından (29-03-2011 Saat 11:42 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Benimde SpringHill Suites benimki kıyı şeridindeki eğer orasıysa beraber olucaz özelden bana mail adresini ver face'ten falanda ekliyim . sordğn norfolkmu kıyı şeridimi hakkında bir bilgim yok o yüzden yardmcı olamicam k.bakma

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Lost35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu yaz bende Virginia BEach SpringHills de housekeeper olarak çalışıcam araştırdım iki tane SpringHill suites var biri Norfolk havaalanına yakın diğeri oceanfront ta bana deniz kenarındaki dediler ama baktım iş sözleşmesinde Norfolk falan yazıyodu kafam karıştı oceanfront taki yerlerde Norfolk olarakmı geçiyo adreslerde ?

face falan varsa özelden yazarmısın email adresini falan ekliim konaklama olayıda ayrı bi sorun gitmeden konaklamayıda ayarlamak lazım
    hocam bahsettiğiniz otel 8. caddede.. oceanfrontta.. zaten norfolktaysa yandınız otobüs şart.. ama sanmıorm norfolktaki otelde olacağını oranın çaLısanLarı watcı oLmaz tahminimce geneLde watcıLar sezonLuk caLıstığı için oceanfrontta oLur..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bahsettiğiniz otel 8. caddede.. oceanfrontta.. zaten norfolktaysa yandınız otobüs şart.. ama sanmıorm norfolktaki otelde olacağını oranın çaLısanLarı watcı oLmaz tahminimce geneLde watcıLar sezonLuk caLıstığı için oceanfrontta oLur..

oceanfront dediler bana ilk başta fakat sözleşmede adres kısmında Norfolk u gördüm oyüzden sordum oceanfronttakinin adreside Norfolk olarakmı geçiyo diye

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

adresi tam oLarak yazabiLirmisin?? özeLden de gönderebiLirsin..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adresi tam oLarak yazabiLirmisin?? özeLden de gönderebiLirsin..

901 Norfolk gibi bişe yazıyodu

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı realox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde SpringHill Suites benimki kıyı şeridindeki eğer orasıysa beraber olucaz özelden bana mail adresini ver face'ten falanda ekliyim . sordğn norfolkmu kıyı şeridimi hakkında bir bilgim yok o yüzden yardmcı olamicam k.bakma

hocam msj attım özelden gitmedi heralde msn adresimi falan yazdım bide sen bana yollarmısın özelden msn yada feys adresini

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

tam adresten emin oLsaydın söyLeyebiLirdim.. meseLa 800 yada 900 atlantic avenue faLan yazıo olabilirmi?? eğer böyle ise oceanfrontta..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

901 atlantic avenue ise oceanfront virginia beach'tir yada en iyisi danışmanına sor bu sorunu kesin olarak ortadan kaldır... virginia beachte öğrencilerin en çok kaldığı yerler 19.cadde paradise inn kişi başı 90-100dolar 8-10 kişi fln kalınıodu.. 21.cadde quality inn 2,5ay burda kaldım 100dolar geri verilmeyen depozito haftalık 80-90dolar arası pazarlık yapabilme ve bi odada kaç kişi kaldığınıza bağlı değişen fiyat.. biz 3 kişi bir motel odasında kaldık gayet memnunduk... 21.cadde april'in evleri yaşlı bi teyzenin bir sürü evi var öğrencilere kiralıyor kız erkek bulgar rus türk karışık kalınıyor housepartilerin yaşandığı normalde kaç kişinin kaldığı belli olmayan evler .. 12. caddede bir ev var 3-4 katlı oceanfronta yakın orası güzeldir yine geri verilmeyen depozito haftalık 90 dolar civarı... 24.cadde wallgreen'in karşı çaprazı seaside tourist levhası olan 3 katlı bir ev var çatı katını kapın terasın keyfini çıkarın müthiş manzara okyanusa sıfır sayılır tom amca haftalık 80 dolar... 27.cadde castle inn 3-4 kişi kalınabilecek motel haftalık 90-100 civarı...
    Konu Aysin tarafından (30-03-2011 Saat 01:21 AM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

801 atlantic avenue ise oceanfront virginia beach'tir yada en iyisi danışmanına sor bu sorunu kesin olarak ortadan kaldır... virginia beachte öğrencilerin en çok kaldığı yerler 19.cadde paradise inn kişi başı 90-100dolar 8-10 kişi fln kalınıodu.. 21.cadde quality inn 2,5ay burda kaldım 100dolar geri verilmeyen depozito haftalık 80-90dolar arası pazarlık yapabilme ve bi odada kaç kişi kaldığınıza bağlı değişen fiyat.. biz 3 kişi bir motel odasında kaldık gayet memnunduk... 21.cadde april'in evleri yaşlı bi teyzenin bir sürü evi var öğrencilere kiralıyor kız erkek bulgar rus türk karışık kalınıyor housepartilerin yaşandığı normalde kaç kişinin kaldığı belli olmayan evler .. 12. caddede bir ev var 3-4 katlı oceanfronta yakın orası güzeldir yine geri verilmeyen depozito haftalık 90 dolar civarı... 24.cadde wallgreen'in karşı çaprazı seaside tourist levhası olan 3 katlı bir ev var çatı katını kapın terasın keyfini çıkarın müthiş manzara okyanusa sıfır sayılır tom amca haftalık 80 dolar... 27.cadde castle inn 3-4 kişi kalınabilecek motel haftalık 90-100 civarı...

Virginia beach'te tek kişi kalınabilcek motel , hostel vb. yerler haftalık nekadardır ortalama

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Virginia beach'te tek kişi kalınabilcek motel , hostel vb. yerler haftalık nekadardır ortalama
    arkadaşım valla tek kişi kalman çok zor.. kazandığın paranın hepsini kiraya verirsin bir arkadaş vardı kız arkadaşıyla gelmiş 2 si beraber kalıyolardı kişi başı 120 veriyorlardı haftalık... bizde 3 kişi kalıyoduk 90 veriyoduk... 21. caddeki quality inn motelde.... illa tek kalcam diyosan ve erken gidiyorsan sana tavsiyem 24. cadde wallgreen marketin karşı çaprazındaki tom amcanın evi 2 kişilik.. bi oda bi mutfak bi banyo kutu gibi yerler var orda kalabilirsin.. orasıda geçen sene kişibaşı 80di.. tek kalcam desende fiyatta pek bi değişim olmaz 150-160 dolarını alır heralde...
    ha bide dip not kira maliyetlerini düşürmek için millet 16-20 kişi fln kalıyodu evlerde

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

tek kişi kaLmayı pek düsünme sen buLamazsın zaten öyLe biyer buLsanda haftaLık paycheckin oraya gider..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar benim işverenim crestline olarak geçiyor. Crestline bünyesindeki oteller içinde springhills olarak sadece atlantic avenue 901 deki otel gözüküyor. dolayısıyla benim gideceğim yer burası olmalı.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar benim işverenim crestline olarak geçiyor. Crestline bünyesindeki oteller içinde springhills olarak sadece atlantic avenue 901 deki otel gözüküyor. dolayısıyla benim gideceğim yer burası olmalı.

benim işverende crestline - springHill Suites by Marriott aynı yerdeyiz hocam ozaman msn yada faceden ekliim özelden atarsın msj

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam fairfield da calısacağım ben de bu yaz ikinci iş yapmış mıydın otelden memnun muydun housekeeperlar tip alabiliyorlar mı tavsiyelerin neler cevabın için şimdiden teşekkürler

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı whiteamerica35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam fairfield da calısacağım ben de bu yaz ikinci iş yapmış mıydın otelden memnun muydun housekeeperlar tip alabiliyorlar mı tavsiyelerin neler cevabın için şimdiden teşekkürler
    ) dostum fairfield 9katlı 114 odalı bi otel.. burdaki 3 yıldızlı otel tadında... çalışma arkadaşların zenciler ve türkler olacak... ilk 3-4 gün zenci bir kadın sana işi öğretecek sonrasında seni bi türkle eşleştirip 1 kat = 14 odayı vericekler temizlemen için... ortalama 7-8 saat fln sürüyor sabah 9da başlıyorsun 4-4.30 gibi işin biter... supervisor amandayla iyi geçinirsen ve çalışmak istiyorsan 6 gün çalışabilirsin.. amandayla bi sorunun olmadığı sürece 40 saatin altına düşmez çalışma saatin... iş fiziksel olduğundan ilk günler zor gelebilir ama bi süre sonra alışıyorsun.. enerji verici yiyecekler yemen önemli... bilmiyorum daha önce türkiyede bir otelde çalıştın mı ama orda personel yemeği tarzı bişey yok... işe giderken yanında yiyecek bişiler götürmen iyi olabilir... tip konusu odalara senden önce houseman(harvey) yada maintenance(brian) girip almazsa tip oluyor bi günde max 35 dolar tip aldığım oldu 0 aldığım günlerde oldu tabi 3 ay boyunca total 500dolar civarı bişeydir aldığım tip.. 2. işte çalışmadım gittiğinde göreceksin zaten virginia beachte o kadar çok öğrenci varki (RUS-BULGAR-TÜRK) 2. iş bulmak gerçekten zor.. geçen sene bazı arkadaşlarımız işsiz kaldığı için erken döndüler... başka sormak istediklerin varsa durma sor elimden geldiği kadar yardımcı olayım...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

abd de en cok gezıp gormek ıstedıgım yer los angeles ve cıvar eyaletlerdı ama sımdı vb cok bı adım one gectı vb yı gezmeden gelmıycem hiho

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abd de en cok gezıp gormek ıstedıgım yer los angeles ve cıvar eyaletlerdı ama sımdı vb cok bı adım one gectı vb yı gezmeden gelmıycem hiho
    yani miami'ye fln gidemiyorsan güzel bir alternatif konaklamayı çok ucuza ayarlayabilirsin.. orda arkadaşın olursa beleşe bile getirebilirsin.... beach süper )

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

yani miami'ye fln gidemiyorsan güzel bir alternatif konaklamayı çok ucuza ayarlayabilirsin.. orda arkadaşın olursa beleşe bile getirebilirsin.... beach süper )
    e sen orda degılmısın hehehe saka bı yana bızım cımbolu10 yıne vb ye gıdıcek bende NJ de olacam konaklama belese degılde bole kalacak bı yer fılan ayarlarsak kalırım bı kac gun

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

e sen orda degılmısın hehehe saka bı yana bızım cımbolu10 yıne vb ye gıdıcek bende NJ de olacam konaklama belese degılde bole kalacak bı yer fılan ayarlarsak kalırım bı kac gun
    bu sene minesotaya gidiyorum ama virginia beachte quality innde kalabilirsin 2.5 ay orda kaldım oranın resepsiyonistiyle internetten hala görüşüyorum mailini verebilirim istersen fiyat olayını sorarsın ; )

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

bu sene minesotaya gidiyorum ama virginia beachte quality innde kalabilirsin 2.5 ay orda kaldım oranın resepsiyonistiyle internetten hala görüşüyorum mailini verebilirim istersen fiyat olayını sorarsın ; )
    ben minesotayıda merak edıyorum valla cımbomlu ıle ırtıbat ıcerısınde olmayı dusunuyoruz ama olurda bakarsın bı aksılık fılan olur sen yınede bana pm at ıstersen maılı belkı lazım olur...

bu arada tesekkur ederım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ben minesotayıda merak edıyorum valla cımbomlu ıle ırtıbat ıcerısınde olmayı dusunuyoruz ama olurda bakarsın bı aksılık fılan olur sen yınede bana pm at ıstersen maılı belkı lazım olur...

bu arada tesekkur ederım
    bişey değil virginia olmadı minnesotaya gelirsin

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

minneapoliste,yattara inc.de satış görevlisi olarak çalışıcam nasıl bir yer minesota biliyormusun?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı inqueen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minneapoliste,yattara inc.de satış görevlisi olarak çalışıcam nasıl bir yer minesota biliyormusun?
    dostum bende bu sene minnesotaya ilk defa gidicem hatta mineapolise gidicem ordan glencoe'ye geçicem.. kuzeyde ve kanadaya yakın.. hafif serin olmasını tahmin ediyordum zaten... geçen sene gitmiş bir arkadaşla konuştum bana söylediği eylülde çok yağmur yağdığı ve serin olduğu bide benim gideceğim yerde zenci yokmuş diğer öğrendiğiim şeyler konaklama ve işimle ilgili... yattara inc gözlükçü galiba ? danışman şirketinden geçen sene orda çalışmış birinin mail adresini-telefonunu alırsan ondan daha fazla detaylı bilgi alabilirsin mineapolis, iş yeri, çalışma saati konaklamayla ilgili fln

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı inqueen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide gidiş dönüş tarihlerin belli mi ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)