Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 20 Mayıs vize önemli !!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 20 Mayıs vize önemli !!

Ya bugün mail geldi konsolosluktan randevunuz 20 Mayıs diye, şirkette bana 5 Mayıs gibi alırım demişti, açıkcası şok ve sinir oldum çünkü hem gidişim 4 Haziranda yanı uçak biletini bekletemem o zaman vede en önemlisi finallerim tam o gün başlıyor ve bilmiyorum sınavım var mı ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

salla onemli değil sınavdan cık git

ole geliş saatine cok ta onem vermiyorlar

cok gec gidersen sınavım vardı de alırlar onrda türk adetlerini öğrenmiş

sayende bi kere daha ''ÖĞRENCİLERİ SÜRÜNDÜREN ONARLI UĞRAŞTIRAN

PARALARININ KARŞILIĞINI VERMEYEN ŞİRKETLERİN ALLAH BELASINI VERSİN''

ONLARI ''RİCK ROSS'A EMANET EDİYORUM

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu şirketlerin nasıl randevu aldığını bende anlamıyorum,banada neredeyse 1.5 ayda randevu alabildiler.ilk alınan randevuda vizelere denk gelmişti.neler hissettiğini anlıyorum,çok sinir bozucu bişey.sınavların ne zaman bitiyor bilmiyorum ama bittiği günün sonrasına tekrar randevu almayı denebilirsin.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı kthy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu şirketlerin nasıl randevu aldığını bende anlamıyorum,banada neredeyse 1.5 ayda randevu alabildiler.ilk alınan randevuda vizelere denk gelmişti.neler hissettiğini anlıyorum,çok sinir bozucu bişey.sınavların ne zaman bitiyor bilmiyorum ama bittiği günün sonrasına tekrar randevu almayı denebilirsin.

büyük ihtimalle grup içinde göndermek için bu kadar geç bir tarihe almışlardır. Yerinde olsam iş bankasına 16 dolar yatırır pin numarasını alır ve konsolosluğu arayarak daha erken bir zamana (istediğin vakit) randevu almanı öneririm. Çok sıkışık olmazsa daha önceki tarihlerden birine randevu alabilirsin.
    admin (at) turkishwat.net

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı kthy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.turkishwat.net/forums/ist...06.html?t=1806

al bu konuyu oku ...

adamlar kefine gore randevu alıyor nasıl alıcak ..
    sanki seni dinliyolarmı bir şeyi bin defa diyosun..adam gene bildigi gibi aypıyor

Tecrübe Puanı
    10

daha önce neden böyle yaptıklarına dair yazı yazmıştım. randevu için görüşme yaptıkları her telefon için bir pin numarası veriyorlar. Grup olarak da en fazla 8 kişinin ismini veriyorlar. Bir pin numarası 16 dolar. 8 kişi daha önceden randevu ücreti diye 16 doları şirkete veriyor. Şirket 8 kişiden toplam 128 dolar para alıyor ve bu 128 doların sadece 16 dolarını harcıyor; geri kalanı kasaya veya hangi danışman uğraşıyorsa. Bu nedenle randevularınızı kendiniz alsanız sizin için daha iyi olur. Hem keriz yerine konmazsınız hem de olasılığı kuvvetle yüksek muhtemel istediğiniz güne randevunuzu alırsınız.

Önemli not: bu bahsettiğim olay her şirket için geçerli değildir. Bazı şirketlerin yaptıklarından bahsediyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    büyük ihtimalle grup içinde göndermek için bu kadar geç bir tarihe almışlardır. Yerinde olsam iş bankasına 16 dolar yatırır pin numarasını alır ve konsolosluğu arayarak daha erken bir zamana (istediğin vakit) randevu almanı öneririm. Çok sıkışık olmazsa daha önceki tarihlerden birine randevu alabilirsin.
    şu anda vize tarihim belli,öncesinde çok fazla beklemiştim.keşke kendim arayıp alsaydım dediğim oldu ama başvuru için tarihleri vermiştim artık şirkete.bekleme süreci kötüydü gerçekten.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

daha önce neden böyle yaptıklarına dair yazı yazmıştım. randevu için görüşme yaptıkları her telefon için bir pin numarası veriyorlar. Grup olarak da en fazla 8 kişinin ismini veriyorlar. Bir pin numarası 16 dolar. 8 kişi daha önceden randevu ücreti diye 16 doları şirkete veriyor. Şirket 8 kişiden toplam 128 dolar para alıyor ve bu 128 doların sadece 16 dolarını harcıyor; geri kalanı kasaya veya hangi danışman uğraşıyorsa. Bu nedenle randevularınızı kendiniz alsanız sizin için daha iyi olur. Hem keriz yerine konmazsınız hem de olasılığı kuvvetle yüksek muhtemel istediğiniz güne randevunuzu alırsınız.

Önemli not: bu bahsettiğim olay her şirket için geçerli değildir. Bazı şirketlerin yaptıklarından bahsediyorum
    ii de kanka biz kendimiz de versek cebimizden 16 dolar çıkmıycak mı..anladım onlar kar yapıyolar ama ;??

Tecrübe Puanı
    10

vize, final gibi ya da önemli günlerinizi berbat edecek zamanlarda randevu alma durumlarını engellemek için dedim. çoğu insan randevuya erkenden girmek istiyor.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vize, final gibi ya da önemli günlerinizi berbat edecek zamanlarda randevu alma durumlarını engellemek için dedim. çoğu insan randevuya erkenden girmek istiyor.
    hım anladım kanka saolasın verdiğin bilgiler çok güsel..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya zaten bugun 20 mayısı görünce şirketi aradım bayağı bir sitem ettim. Ki danışmanın da iyi bi insan olduğuna inanıyorum tabiki farkındayım hepsi ticaret peşinde. Bana yarın konsoloslukla görüşüp daha erkene almaya çalışcağını söyledi. Eğer yapmazsa Shinoda'nın verdiği bilgiyi aynen söyleyeceğim şirkete bakalım ne diyecekler..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya can bence yarın şirket eğer daha erkene ayarlayamazsa kendin başvur shinoda nın dediği gibi daha erkene alabilirsin belki!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla bende öyle yapıcam özgür yarın şirket yapamıyoruz derse gidicem alıcam pin numarası bu cuma alıcam yeni randevu peki randevuyu alırken şirketim daha önceden randevu almış ama finalimle çakışıyor dememe gerek var mı? Yani bişi söylemeden 2 randevu almak sıkıntı yaratır mı ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı -cK- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bende öyle yapıcam özgür yarın şirket yapamıyoruz derse gidicem alıcam pin numarası bu cuma alıcam yeni randevu peki randevuyu alırken şirketim daha önceden randevu almış ama finalimle çakışıyor dememe gerek var mı? Yani bişi söylemeden 2 randevu almak sıkıntı yaratır mı ?
    http://www.turkishwat.net/forums/ist...06.html?t=1806

oku da bilgilen ustte yazdıma ma okumamışsın burdan oku

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı -cK- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bugün mail geldi konsolosluktan randevunuz 20 Mayıs diye, şirkette bana 5 Mayıs gibi alırım demişti, açıkcası şok ve sinir oldum çünkü hem gidişim 4 Haziranda yanı uçak biletini bekletemem o zaman vede en önemlisi finallerim tam o gün başlıyor ve bilmiyorum sınavım var mı ?
    kardeş ben bugün isim soruşturmasına takıldım inşallah sen takılmazsın takılırsan işlerin tüm karışıyor başarılar şimdiden

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar bende daha önce 2 kez wat programına katılmış bu 3. sene tekrar gitmeye hazırlanırken ve kendi şirketim için 60 kişiye randevu almış biri olarak konuşuyorum eğer 17 nisan a kadar pasoportunuzu yetiştiremediyseniz ewraklarınızı tam vermediyseniz şrkete paranız dahil ds siz görüşme için randevu alamamışlardır ondan sonra ds ler beklenmeye başlanmıştır sponsor şirkete göre değişir ds gelme zamnı belli olmadan randevu alamadılarsa . ds kesinleşincede çok geç olmuştur 2 mayısda randevu talebi yollanan 10 kişilik bir guruba verilen cevap 5 i 23 üne 5i 30 una geri kalanlarsa 26 hazirana cevaplanmıştır bilmem anlatabildinmi sorun konsolosluktaki yığılmadan boşuna pin e 20 dolar wermeyin önceye almak için alamazsınız 1 hazirandan sonra gurup vizesi yok teker teker zaten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)