Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 15-28 eylül arası 6 günlük doğu kıyısı turu için arkadaş(lar)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 15-28 eylül arası 6 günlük doğu kıyısı turu için arkadaş(lar)

Dostlar ben eylül 15 te işi bırakıyorum ve travel yapmak istiyorum. turlar esasen tercihim olmamakla beraber bütçeme en uygun gezi fırsatını sunuyor, o da arkadaş bulabilmek kaydıyla, malumunuz.

aşağıdaki linkte bulunan gibi 6 günlük bir tura katılmak istiyorum. fiyatları;

tek kişi 558 dolar
    iki kişi 368 dolar
    üç kişi 245 dolar
    dört kişi 185 dolar

ben şahsen 16 eylülde başlayan tura katılıp 21inde dönüşten sonra new yorkta hala çalışmaya devam eden arkadaşlarla takılmayı tercih ediyorum. amma ve lakin derseniz ki 20 eylülde başlayalım 26 sında bitirelim, o da uyar bana.

tur içerisinde oda arkadaşlığı durumu da söz konusu olduğundan kız-kadın-bayan-nisa-female (hangisini tercih ederseniz, bu soruna da hala çözüm bulunamamış olması kanayan yaramızdır :P ) arkadaşlarla daha rahat olacağımız kanaatindeyim. ama elbette karma bir grupta oluşturulabilir.

böyleyken böyle, ilgilenen arkadaşlara duyurulur. görüşmek üzere..

ahan da link;

http://www.taketours.com/new-york-ny...-355-1354.html

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kolejBebesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostlar ben eylül 15 te işi bırakıyorum ve travel yapmak istiyorum. turlar esasen tercihim olmamakla beraber bütçeme en uygun gezi fırsatını sunuyor, o da arkadaş bulabilmek kaydıyla, malumunuz.

aşağıdaki linkte bulunan gibi 6 günlük bir tura katılmak istiyorum. fiyatları;

tek kişi 558 dolar
    iki kişi 368 dolar
    üç kişi 245 dolar
    dört kişi 185 dolar

ben şahsen 16 eylülde başlayan tura katılıp 21inde dönüşten sonra new yorkta hala çalışmaya devam eden arkadaşlarla takılmayı tercih ediyorum. amma ve lakin derseniz ki 20 eylülde başlayalım 26 sında bitirelim, o da uyar bana.

tur içerisinde oda arkadaşlığı durumu da söz konusu olduğundan kız-kadın-bayan-nisa-female (hangisini tercih ederseniz, bu soruna da hala çözüm bulunamamış olması kanayan yaramızdır :P ) arkadaşlarla daha rahat olacağımız kanaatindeyim. ama elbette karma bir grupta oluşturulabilir.

böyleyken böyle, ilgilenen arkadaşlara duyurulur. görüşmek üzere..

ahan da link;

6-Day US East Coast Vacation Package from New York with Airport Transfers (Thu/Sun) - TakeTours
    ben 24 eylulde isi birakiyorum istersen beraber birseyler yapabiliriz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz de bu tura bakıyorduk , 4 kişi olunca fiyatlar oldukça düşeceğinden biz de odayı paylaşmak için arkadaş arıyoruz. Ama tatile çıkmak için uygun tarihimiz ayın 20 si 20 si ile 26 sı arası bizim için oldukça uygun ,. Biz bir çift olarak katılmayı düşünüyoruz. Sen tek mi geleceksin ? Arkadaşın var mı? Bir de sen kız mısın ? erkek misin ? Mesaj pek açıklayıcı olmamış , anlayamadık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

güzel soru. ben ve 15 dk önce ikna ettiiğm bir arkadaşım olmak üzere iki kız olarak katılmayı düşünüyoruz.

siz de çift olarak demişsiniz misalen. biz de orayı anlayamadık. erkek-kız arkadaş misali bir çift olarak çift mi, yoksa bizim gibi bir çift çorap misali bir çift arkadaş mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

infilak89;

benim uçağım 28inde kalkıyor dolayısıyla o tarih aralığında maksimum günlük tura çıkılabilir ama ben biraz daha uzun olsun istiyorum. dolayısıyla pek uygun değil benim için malesef..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

neyse kismet artik guzel bi tatil gecirirsin insallah

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kız-erkek olarak bir çift , eğer sizin için de sorun olmucaksa 4 ümüz çıkabiliriz. Hatta yer bulamıcaz diye endişeleniyorum ben, o yüzden eğer olumlu karar verirseniz bir an evvel biletleri alalım derim ben , mailleşebiliriz. Eğer yakındaysanız yüz yüze de görüşebiliriz. Biz Philadelphia da kalıyoruz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

20 si çıkarsak 26 sı gibi de dönmüş oluruz ve sizin de uçak biletlerinizde bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iengineer;

maddi sebeplerden ötürü 6 günlük tura çıkamayacağız biz maalesef.. arkadaşım 3 gün gezip çalışmaya devam edecekmiş. dolayısıyla bütün itirazlarıma rağmen 3 günlük tura çıkacağız. ancak 6 günlüğe çıkacak olsaydık da erkek-kız aynı odada kalmayı tercih etmezdik sanıyorum.

heveslendirmiş gibi olduk, gerçekten çok üzgünüm.. inşallah kafanıza göre birilerini bulabilirsiniz..

iyi tatiller..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

infilak89;

aynı şeyi diliyorum senin için. iyi tatiller..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ne yapalım kısmet değilmiş o zaman diyelim , ben de şimdiden iyi tatiller dilerim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)