Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gemiyle Dönmek

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Gemiyle Dönmek

Arkadaşlar mümkünmüdür acaba araştıran olmuşmudur gemiyle dönmeyi,daha ucuz ama uzun olur gibi geliyor bana

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cok gusel bı konu ama saten burdan gıderken gıdıs-donus almıyomuyuz ucak bıletını onu nasıl hallederız???artı kac gunde burda olurus arasdıran olursa yassın veya bılgısı olan super olur valla!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

21 gunde falan gelıyor tur ıcın olanlar dırek gelen gemı yok galıba..lımanlara dura dura gelıyor..boyle donmekte mumkun ama pahalıya patlar..cunku tek gıdıs ucak bıletı gıdıs gelısten 150 euro flan daha ucuz..bu gemı yolculugu en az 1000 dolara patlar yanı gıdıs gelıs sıze tuzluya patlar..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

başlığı görünce bi güldüm, ama eğlenceli olabilir ehehe.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

aralıkta türkiyede olun artık
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hımmm
    anlasılan bız yıne ucakla gelcez ıstanbul semalarına...ama bırgun wat dısında macera olsun dıe yapılabılır hanı ne bıleyım..macera!!!!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

hayır bende bilet fiyatlarından tam haberdar olmadığım için merak ettim açıkçası.Ama gidiş-dönüş sadece gidişten 150euro pahalı ise tabiki bu opsiyonu düşünmeye bile gerek yok.
    Zaten evet benimde bildiğim sadece tur gemileri geliyor buraya kadar ama belki daha önce yapan vardır diye düşündüm.Fakat dediğiniz gibi sadece 150 euro fark varsa değmez.Fakat okyanusta 21 gün güzel olabilirdi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

zevk için gemiyle gitmek isterdimde 21 suruyorsa cekilmez

bu konuda ayrıntılı bilgisi olan varsa bizimle paylaşabilirmi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır bende bilet fiyatlarından tam haberdar olmadığım için merak ettim açıkçası.Ama gidiş-dönüş sadece gidişten 150euro pahalı ise tabiki bu opsiyonu düşünmeye bile gerek yok.
    Zaten evet benimde bildiğim sadece tur gemileri geliyor buraya kadar ama belki daha önce yapan vardır diye düşündüm.Fakat dediğiniz gibi sadece 150 euro fark varsa değmez.Fakat okyanusta 21 gün güzel olabilirdi

abi bayar be 21 gün denizin ortasında

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

aslında benim en büyük tutkum okyanusta olmak hatta,gemide çalışmak falantabi hiçbir fikrim yok 1 gün bile gemi yolculuğu yapmadım.ama denemek isterdim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla amerikada yasanacak onca maceradan sonra gemiyle donme macerasi fazla gelebilir bana zaten daha fazla para daha fazla vakit 21 gun abi ya borumu gozunu sevdigimin ucagi 11 saat ohh be

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bence guzel olur zaman sorunu olmayanlar ıcın dusunulebılır bı secenek aslında ama tek basına sıkıcı olabılır tabiki bole arkadas grubu olursa bence cok zevklı gecebılır bı daha bole bı fırsatımız olmayacak buyuk ıhtımalle yanı abd ye gıdıp gemıyle okyanusu gecmeyı dusunme fırsatı bıle

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

gemide geçireceğiniz 21 gün hiç harcama yapmayacağınızı düşünüyorsanız maceraya atılabilirsiniz .. koca gemide koca birgün için mutlaka günde 10 20 dolar harcama yapmak zorunda kalırsınız. 21 günden hesap edin
    admin (at) turkishwat.net

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben kendi adıma müthiş bir arınma devresi olabilir diye düşünüyorum o 21 gün.Karayla ve dünya ile bağlantısı olmayan 21 günAslında oradan buraya gelen tur gemileriyle konuşup belki iş bile ayarlanabilir tabi bu şirketin insafına kalmış,yani 21 gün sizinle çalışabilirmiyim deyipte iş bulmak oldukça zor olur ama sanırım şansımı bir deneyeceğim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

10-20$ dan harcama denılıyrya gemıde,o gemıde calsıp bu parayı cıkarma ıhıtımalınıde dusunmek lasım!yanı en asından hem karın doyar hemde saman gecer hesabı:....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks