Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: konaklamaaa =(

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart konaklamaaa =(

arkadaşlar işe başlama tarihinden 4 gün önce gidiyorum bu 4 gun surecinde çalışamayacagım için konaklama bayaa bi gircek gibi (ztn çalşmaya başlasamda konaklama bana ait=)) bu dort gun boyunca ssn kartım olmayacak sanırsam işe başlama tarihinden itibaren sevis e check in yapılıyormuş ve sevisden sonra ssn e başvurulabiliormuş ssn olmadan ev kiralıyabilirmiyim? yoksa ucuz konaklama seçenekleri nelerdir ben internetten araştrdm en ucuz motel günlül 53$ ssn gelene kadr baya bii pahalıya denk gelir NC de kalcam ben acaba bu konu hakkında bi bilgisi olan warmı?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Bi sakin ol ya
    ssn sadece senin yasal çalışmanla alakalı bir kart/numara, o yüzden istediğin gibi otel kiralayabilirsin...

fakat sana önerim şimdiden gideceğin yerdeki sponsoruna mail atıp durumu bildirmen, çok yüksek ihtimalle seni eve yerleştirecektir 3-4 gün önceden. sorun olacağını zannetmiyorum, boşu boşuna otele para vermemiş olursun...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mail attım cewap gelmedi sponsordan tmm otel kiralarım ssn siz ama oryantasyonda ew kiralarken flnn ssn önemli demişlerdi boşu boşuna otele paraları vercez gibi internetten araştrdm en ucuzu 53 dolar 4 gün içn fln 212 yemesi içmesi taxi flnda cabası nie erken gidiosam gerildim şimdi yaa =)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

sponsorun hangi firma?
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sadece ismini yazdm mesaj çok kısa dedi bu açıklamayı o yuzden yaptmm =) intrax

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks