Work and Travel 2025
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Houston aile yanı konaklama!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Houston aile yanı konaklama!!!

Arkadaslar merhaba,ben houston'a gıdıorum 19 gun sonra ve hala konaklama sorunum var.bır unıversıtenın dıl okuluna egıtıme gıdecegım ve okul dil egıtımı ıcın gelen ögrencılere campus ıcı konaklama sunmuyor,bunun ıcın bana bı sayfa gonderdı ıste homestay houston,apartments houston gibi siteler var anlasmalılar mı bılmıyorum,sitelere gırdım özellıkle homestay olayı bıraz ılgımı cektı.amerıkalı aıle yanında kalıyorsun kendıne aıt odan ve banyon oluyor,eger sabah kahvaltısı ve aksam yemegı secersen 650 dolar aylık istiyorlar,eger yemek olayını ben hallederım dersen 500 dolar.gece gırıs cıkıs sorun olmaz dıyorlar yeterkı sesız olunması sartıyla.sıtesınde neden bızı secmenız gerekıyor tarzı bıraz da pohpohlamayla ıste amerıkalı aıle ve heran konusma fırsatı gıbı seyler,bıraz da amacım dogrultusunda hoş gıbı duruyor,bazı aıleler yemegı kendının yapmana ızın de verıyormus.ama ıste onceden konusman gerekıyor.sımdı arkadaslar sızden sızın tavsıyelerınızı almak ıstıyorum.ne dıyorsunuz dusuncelerınız onerılerınız ,yardımlarınız.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

aile yanı konaklama dil gelişimin için çok iyi ama yemeğini kendin yapabileceğin bir aile bulman gerek. Amerikan yemekleri ile bizim yemeklerimiz çok farklı olduğundan aç kalabilirsin salatalık turşusunun tatlı olduğunu, zeytinlerin tuzsuz olduğunu görünce afallamıştım resmen

bunun dışında kesinlikle harika olur.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet bılıyorum,sabah kahvaltıda bır lıtre buzlu kola ıcen hayvanlardan ne beklıyorsun ki

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

) işte bahsettiğim tam olarak buydu. Kendin yemek yaptıktan sonra en ideal konaklama aile yanıdır bence ( eğer tek isen tabi ).

Burdan gitmeden free refill e çok sevinmiştim ama adamların en ufak bardağının üzerine 2. içemedm ben hiç adamlar en büyükten 2-3 kez içiyorlar.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yasadım valla ,en kötülerını gördüm,oraya gttıgımın 15.gununde tam 9 kılo vermıstım.neyse fıyat fazla ama ıste ustad 650 dolar ,iş olsa wat gıbı harclıgımı cıkarsam sorun degıl ama öbür türlü...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dıl okuluna gidenler haftalık 20 saate kadar çalışabiliyor diye biliyorum ben ama emin değilim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kampüs ıcı dıye gecıyor,sözde üniversitenin kampus sınırları ıcınde iş verırlerse sana calısma hakkın oluyor haftada 20 saat.ama o cok cok zor.ben okuyacagım unıversıtede örnegın tr de ve tr vatandası olarak,elın amerıkalısı gelecek dıl eıgıtımne ve benım kampusumde ıs bulacak okadar ögrencının arasında.cok cok dusuk bır ıhtımal..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kampus içi olayını bilmiyordum o hakkaten zor işmiş doğrusu.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

mantıken dusunuyorum,,sende istanbul üni okuyorsun.benım gıbı bılıyorsun o okulu.kac kısı kampus ıcı calıyor ve nasıl

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

iletişim fakültesindeyim ben, zaten lise binası gibi bir bina kantinde 2 kişi var çalışan, 1 çaycı var 2 de güvenlik görevlisi özel olarak çalışan. Geri kalan herkes üniversite görevlisi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende avcılar kampusundeydım ve hıc ögrencı calısan görmedım,var arada hobby cıkolata dagıtanlar,hurrıyet kampus gazetesı falan satan ama onlarda ajans elemanı.)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)