Work and Travel 2025
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: araba satimi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart araba satimi

merhaba arkadaslar;gecen sene de wat a katildim ve bu sene de gidiyorum...

gecen sene araba alip satmistim ve kar etmistim.aldigim araba ucuzdu ve arabadan anladigimi fark edip bazi yerlerini tamir etmistim ve satarak kar etmistim...

size bi sorum olacak;bu sene tekrar araba almayi dusunuyorum ama satarken farkli bi eyalette olucam,(virginiadan alip los angeles da saticam);bunun herhangi bi problemi varmi,benden farkli bi evrak ya da bi ucret isterler mi ya da title i postalamam filan gerekir mi virginia ya geri?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

bizde geçen sene alırken aldığımız adama sormuştuk o da.. eyaletten eyalete değişen durumlar kurallar oluyo bazı sorunlar çıkabiliyo nerde aldıysanız orda satın uğraşmayın demişlerdi sanırım çok büyük sorunlar çıkmaz yani sonuçta abd de aylarca insurance sız gezersin kimse kontrol bile etmez ..ama bazı değişen kurallar ve mevzular olduğunu söylemişti eleman.. eğer kafam rahat olsun diyosan satabiliosan aldıın eyalette sat
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

@senadss aldığın arabanın modelini ve fiyatını öğrenebilir miyim?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aldigim eyalette satmam mumkun olmicak bu sene gezerken arabayla gezicem ve ucaga binmeden bi kac gun once satmayi dusunuyorum,elimde de patlamasin diye cozum yolu bulmaya calisicam.ama dusundugun zaman ayni ulkedesin sonucta ne kadar sorun cikabilir ki satarken?belki inspection gecersiz olur o kadar gibime geliyo

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gecen sene dodge neon almistim 1995 model 500 dolara bi turkten denk gelmisti ve 850 dolara satmistim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı senadss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen sene dodge neon almistim 1995 model 500 dolara bi turkten denk gelmisti ve 850 dolara satmistim
    Ben de kısmetse almayı düşnüyorum gidince 500 $ abulabilrmiyiz ki? böyle bir arabayı peki

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

yani geçen sene bizimde aynı durum wardı arabayı aldığımız eyalette sattık sonrasında araba kiralayıp gezip kira arabayı bıraktık birçok arkadaşta aynısını yaptı kafanda rahat oluyo sonuçta o uzun abd yollarında bişey olsa kiraladığın yeri arayıp şu durumdayım yardım vs denebiliyo ama senin kararın tabi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bendeki beyazdi ve boya biraz kotuydu...sunu soliyim arkadaslar ucuz araba sorunlu cikiyo unutmayin.tum gun araba surup eve gidip elimi yuzumu yikamistim ve dondugumde arabayi calisstiramadim aku bitmisti baya atraksiyon yasarsiniz haberiniz olsun...sofor kapisi kitlenmiyodu kendi cabalarimla tamir ettim buji kablosu bozuldu degistirdim yani pahaliya sattim ama bi ton da ugrastim arabayla...herseye ragmen new yorkda gezdim hic durmadan 8 saatlik yolculuk yaptim tik etmedi araba.bu seneki planim bi uctan bi uca gitmek o yuzden daha kaliteli bisey dusunuyom ve satarken de elimde patlamazsa cok ii olur

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

sen baya araştırmışsındır o zaman.. biz de los angeles a gidiyoruz iki arkadaş. 3 ay kullanıp ny a giderken satmayı düşünüyoruz. şoyle 1000-1200 civarı ne tür markalar var iş görecek? biraz da şekli şemali düzgün
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Bende senanın dediğine aynen katılıyorum.Arabadan azda olsa anlamıyorsanız gerçekten büyük sorunlar yaşarsınız.Abd yolları hem uzun hem zorlu yaşlı arabalar için ve 1000 1200 hatta 2000 e kadar alacağınız arabalarda sorunlar çıkması çok doğaldır.Akü biter motor ısınır overheating yapar.soğutucu durur niye çalışmadığı belli olmaz.Bi arkadaşımızın arabasının toptan vites kutusu 2.kullanışta bitmişti arabayı 3.vitesin üstüne çıkmadan kullandılar eziyetti. Bu fiyatlara bulacağınız arabalar 1990 ve 1996 arası olucaktır 1000 1200 arası yani ve mutlaka da sorunu olacaktır .Geçen sene bi 90 model ford taurus kullandım birde 90 modeldi diğeride sanırım oldsmobile..oldsmobile çok daha iyiydi ama fiyatları aynıydı.2sininde birçok sorunu vardı.Bunun gibi şeyler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla marka soliyemem cunku onemli olan fiyat;craiglist.org a gir bak en ii ordan anlarsin alabilcegin araba nasil bisey olcak o paraya nasil arabalar var.baska bi tavsiyem pek yok.genelde sanziman(transmission) bozuk oluyo ki onlardan uzak dur yaptirman pahali surmen de imkansiz.runs good filan diyosa iyice bi incele arabayi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

zaten uzun yollar yapmayı düşünmüyoruz. losangeles-santa monica arası 20 mil kadar. max işte 4 5 saat sanfrancisco vegas fln olur. Bakalım iyi bişey denk gelirse almayı düşünüyoruz. Test drive yaparız almadan anlarım heralde 10 yıldır araba kullanıyorum
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)