Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Karya

arkadaşlar ben bu sene 4 arkadaşımla birlikte wat a katılıyorum.karya firmasını seçtim.bu firma hakkında bi bilgisi olan var mı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ilk defa duyuyorum :O

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

aynen..nerden buluyosunuz böyle firmaları bilmiyorum ama daha tanınmış olanları tercih ederseniz daha yararınıza olur..
    Konu fatih26 tarafından (06-03-2007 Saat 03:41 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı gskapun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen..nerden buluyosunuz böyle firmaları bilmiyorum ama daha tanınmış olanları tercih ederseniz daha yararınıza olur..
    valla ben de sana katılıyorum.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bu şirket ankarada mutlaka okullarınızda stand açmıştır.bizim gazide 3 kere filan stand açtılar.ankaradaki bütün okullarda stand filan açtılar.ankarada olanlar görmüştür mutlaka.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ankaradayım ama malesef ne duydum ne gördüm

Wat Profesörü hati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

evet bende internette biraz araştırdım, kendi sitelerinin haricinde sadece birkaç link paylaşım sitesine eklenmiş linkler gördüm o kadar. Halbuki kendileri 94 ten beri bu işi yaptıklarını söylüyorlar. Burası bana biraz ilginç geldi. Ama ben yinede popülariteye çok önem vermiyorum, biz ne popüler şirketler duyduk milleti perişan eden, canına okuyan...
    Her türlü istek, görüş ve şikayetlerinizi hayatikilic@turkishwat.net adresine iletebilirsiniz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

daha tanınmış derken popülerlikten bahsetmedim ben zaten..en azından ona buna sorup bilgi alabilceeniz bi yer olsun anlamındaydı o

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bende duydum o şirketi ama bilemiyorum yani bi insan kocaaaa şirket açarda ismini KARYA koyarmı )))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadaslar asil ben sizi anlamiyorum. firma onemli olmuyoooo bu wat isindee yani turkiyedeki firma birkac yazismadan baska bisey yapmiyooo. onemli olan amerikadaki araci firma. iste bunlar oenmlii . ordakii bulduklari islerri titizlikle mi sectilerr? ki ekliyim ben karya ile gittim ve hicbir sorun yasamadimm ama bu karyanin marifeti degil sadece amerikadaki isverenin kotu cikmamasindan kaynaklaniyoo. bu yuzden sirketlerden daha cok is vereninizle gorusun , maillesin. birde oraya onceden giden insanlari bulun. hepsi buuuuuuu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar tavsiyem sakın gitmeyin gidin başkası para kazansın bu sene 2. gidişim olucak ama keşke böyle bir hataya düşmeseydim diyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb Karya International Bilgi

slm arkadaslar karya 5 yıldır wat yapıo hersene 100-150 arasında ogrenci götürüyomus bildiklerim bunlar gecen sene 2-3 arkadasım gitti memnun kalmışlar sorun yaşamamıslar bu senede 3 arkadasım yazıldı bende kararsızım sizce nasıl bi firma bilen ve bu firmayla giden arkadaslardan yardımlarını beklıyoruz???????

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben bazı firmaları burda açılan konular sayesinde öğreniyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

work and travel işi yapan 84 sirket var türkiyede herkes az ya da cok ögrenci yolluyor bize düsen iş bizim için en dogrusunu secmeye calısmak yoksa su ana kadar sorunsuz şirket görmedim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cool Karya International

Ankara'dan veya Istanbul'dan hiç Karya International ile gitmiş olan biri var mı acaba. Sitelerinde www.karyainternational.com bayağı bir şeyler yazmışlar, işte Ankara'nın ilk firması imiş filan ama tabii bu devirde bir şirkete güvenmek zor.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu şirketin pek bir popülaritesi yok sanırım bu şirketle gitmiş olan biraz bilgi verebilir mi?
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks