Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: pensacola florida

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart pensacola florida

arkadaslar florida pensacola ya gitmıs olanınız var mı nasil oralar onerirmisin pensacola alabama sınrında ilginc bir okyanus kıyısında bilen var mı tessekurler?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşım ben baya araştırdım ama florida en pahalı 2 yerden biri başka bi yerde çalışıp oraya tatile gidersin...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

pensacola fena değil de senin beklentilerin neler, ona göre cevap vereyim. sen hangi işi yapacaksın? bu arada florida pahalı değil ya, miami, orlando veya new york city gibi merkezi yerler pahalı ama pensacola, gulf breeze, fort walton, foley gibi kasaba/şehirlerde uygun her şey. fırsatın varsa new york city'yi öneririm, harika.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende pensacolada mc donald s işinde çalışacagım ama işin içeriğini pek bilmiorm cok yorucu oluyo die bi soylenti var buralarda ama . giden veya çalışan arkadaşlar warsa yardımcı olursa cok sevinirim

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

selam arkadaslar benımde buyuk ıhtımalle mc donalds ısı olacak ama yer olarak destin,penascola fwb yada panama city secenekleri var hangisi daha iyidir giden arkadaslardan biligi bekliorum lütfen...!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

panama city i sec derim.
    diğer sehirler surekli olarak siyahi abdliler var. younluklu olarak. hani kotu anlamda demiorm.
    ama tanıstıım turk arkadasların panamacitynin batısındaki kasabalarda hos olmayan maceralarını duydum.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar benımde buyuk ıhtımalle mc donalds ısı olacak ama yer olarak destin,penascola fwb yada panama city secenekleri var hangisi daha iyidir giden arkadaslardan biligi bekliorum lütfen...!!!
    Kesinlikle Destin
    Mükemmel denizi, gece kulüpleri, eglence ve su parkı, alısveris merkezleri... vs vs. Ayrıca 2. is icin de imkanı cok diyebilirim, ft waltonla kıyaslarsak. Son olarak forumda destin mc de calısan bi arkadas overtime alabiliyorum yazmıstı. Overtime imkanı da dogruysa tek kelimeyle süper derim. Destin gercekten cok güzel bir sehir.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

öncelikle tesekkurler.Yakuza arkadasım pensacola hakkındada gusel seler duydum ben destine gore daha buyuk dediler bana dogrumudur bide destinde mc donalds isi nasılsdır ikinci is imkanı falan iyi demisin nerelerde calısılabilir mesela ne tür isler vardır...?

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

sincilli,destin küçük,pensacola daha büyük bir yer.destinde erken gidersen 2.iş bulabilirsin.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm herkese,foruma yenı uye oldum ve bu sene pensacolaya gıdecek kişilerdenım,buraya gidecek arkadaşlar varsa burada konusalım,orda bırbırımız ıcın ıyı olabılır ve pensacolaya gıdecek arkadaslar ucak bıletını naptınız ne kadar aldınız

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

pensacolaya gidecek olan arkadaslara ev araba iş vs gibi konularda cok yardımcı olacagını dusundugum şu siteyi öneririm http://pensacola-florida.olx.com/ sık kullanılanlar listeme ulasabilirsem hem florida hemde pensacola hakkında cok guzel kaynaklari paylaşcam inş sizlerle.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı slam_dunk13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm herkese,foruma yenı uye oldum ve bu sene pensacolaya gıdecek kişilerdenım,buraya gidecek arkadaşlar varsa burada konusalım,orda bırbırımız ıcın ıyı olabılır ve pensacolaya gıdecek arkadaslar ucak bıletını naptınız ne kadar aldınız

bende pensacola ya gidiorm görüselm msn i yolla da bana..ha bu arada bende daha bilet işini halletmedm (

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı chapulchu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende pensacolada mc donald s işinde çalışacagım ama işin içeriğini pek bilmiorm cok yorucu oluyo die bi soylenti var buralarda ama . giden veya çalışan arkadaşlar warsa yardımcı olursa cok sevinirim

bende pensacolaya gidiorm msn i yolla da görüselm..biri daha wr herhalde gidecek..beraber bi konusabilirsek ii olur..birbirimize yardımcı oluruz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı freedom_1796 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende pensacolaya gidiorm msn i yolla da görüselm..biri daha wr herhalde gidecek..beraber bi konusabilirsek ii olur..birbirimize yardımcı oluruz..
    goruselim kardesim face book weriim Ozan Arıkan eklersen ordan konusabilirz birde ozanarikan34 yazıp messengerdan konuşabilirz site yazdıklarımı gostermioda sen anlamıssındır umarım.
    Konu chapulchu tarafından (19-04-2008 Saat 02:05 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende alabamaya gitcem özel mesaj atamıyom eğer oraya gidecek varsa beni msn den eklesin kuraldışı@hareket

Edit (admin): Forumlarda iletişim adresi paylaşımı kural dışıdır. İkinci defa tekrarlanması halinde 7 gün uzaklaştırma, üçüncü defa tekrarlanması halinde ise süresiz uzaklaştırma cezası almak durumunda kalacaksınız.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

msn adresi paylaşımı yasak değilmi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar iletişime geçelim bende bu forumu yeni buldum 20 haziranda florida pensacolaya gidiyorum vize fln tamamlandı basıldı .mcdonalds ta çalışıcam bende.720 euro ya aldım biletimide KLM hava yolları.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)