Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: insurance için 3 aylık 700 dolar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart insurance için 3 aylık 700 dolar

arkadaslar selam,
    su an florida dayım. 2100 dolara vergiler ve plaka da dahil linkte görebileceğiniz bebeği aldık.
    link: http://www.theautochannel.com/media/...avenger_es.jpg

kendisi 1999 model. ehliyeti olan ark.ım türk ehliyeti var sadece ve 21 yasın altında.
    bu şartlarda araştırdık baya ve en ucuzu 700 dolar oldu anca. 6 aylık. ama tabii biz 3 ay kullanıcaz sadece.
    ne diyisunuz? sitede araştırdım herkes, 200 dolar fln demiş ama nasıl demiş anlamadım pek. yani international driver's licence a sigorta yapan bulmak bile zorken (, ayrıca, günlük 20 dolara araba kiralayanda gördüm sitede. (, sanırım florida çok pahalı ve abd nin içinde lüks içinde yaşayan apayrı bi eyalet...
    nese, ne diosunuz fiyata? daha ucuzunu aramamız anlamsız di mi? veya sitede geçen fiyatları nasıl bulucaz öle sorim?

herkese bol şans

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende flordidayım eğer türk ehliyetine insurance yaptırcaksan state farm 'ın şubesine git http://www.statefarm.com/ onlar yapıyor zaten 6 aylık oluyor genellikle 6 aylık imzalıyorsun sonra iptal ediyorsun ben kendileriyle 6 aylık imzaladım daha sonra florida ehliyeti aldğımda daha ucuza firma bulduğumdan ikinci ay direk iptal etmiştim ve hiç bir kesintide olmadı eğer florida ehliyetin olursa çok daha ucuza bulursun emin ol

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Dostum hayırlı olsun gule gule kullanın bu gorunen araba 1998 modele benzemıo daha yenı duruo

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

@wise
    tabii linkteki araba allah bilir kaç model. ama bizimki de fena durmuo hani (,
    aşağıdaki linkte 97 model var:
    http://www.dandhmotorsinc.com/images...GE_AVENGER.jpg

@wave22
    anladım. o zaman state farm a bi bakalım. daha ucuza buluruz umarım. ayrıca, 3 ay sonra iptal edince 3 ayın parasını iade mi ediolar? biz peşin ödücez sanırım. kredi kartına refund yaparlar mı dersin?
    Konu ermantaylan tarafından (19-06-2009 Saat 03:21 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

1. Nationwide bul. turk ehliyetine Experience notuna 2 yıl veriyorlar dolayısıyla ucuza alırsın insurance'ı.
    Ayrıca Aylık odeyeceğim de. Odemediğin an police iptali için 30 gunun var. yani son ay odeme.
    dolayısıyla aylık 110 dolara insurance yaptırmıs olursun.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eyw. hocam. sağolasın.
    sölediğin gibi aylık ödüoruz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart aşkolsun size erman ve uğur yaa=((

Alıntı ermantaylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eyw. hocam. sağolasın.
    sölediğin gibi aylık ödüoruz.
    Bakın sizi nerde yakaladım..erman ve ugur yardım edin bana yaa noolur?çok zor durumdayım,o lanet olası yere dayanamıcam artık daha fazla katlanamıycam bgn uurada mail attım zaten ama bişler söyleyin napiim?erman sen biliyosundur?3ünde geldim bende new jersey deyim işte,işim hmshost nesee uur bilio zaten olayları sorarsan zaten anlatır heralde?ben social security number almadan işten ayrılırsam nolur?hemen türkiyeye geri dönmek zorundamı kalıcam?yani hiç gezmek için zaman fln vermiceklermi bana?travel gibi zamanım olmıcakmı hiç,işten ayrılırsam?ben daha fazla dayanamıycam,çekemiyorum yaa lanet olası burger kingi çok kalabalık,çok ama çok deli yoruluyorum bir an önce ordan kurtulmam lazım...danışmanımla fln iletişime geçtim ama ciee yle bişi halledemedim daha ugraşıyorum,o kadar ingilizce bilmediim için türk biri yarın gelicek yarın tekrardan ara dediler bana=((tekrar arıcam!!yaa bişler söyleyin napiim,işten ayrılırsam noluur sonucu?bidaha buraya gelebilrmiyim vizede fln bi problem çıkarırlarmı yada hemen geri mi dönmek zorundayımm...yardım bekliyorum sizden!!!en azından bişiler söyleyin yaaa,valla ben daha fazla dayanamıycam oraya durum çok kötü!!ugura bana iş bak oralarda yanınıza geliim bari dedim,bide tek türküm bulunduğum lanet olası yerde kız başıma!!bişey çıkarsa szin yanınıza geliim bari yaa=(((cvp bekliyorum kesin erman ve uugur...ii bakın kendinize

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)