Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ds 2019 ve vize

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ds 2019 ve vize

Arkadaşlar, Ds 2019 ile vize görüşmesine gidip, eğer ups e bırakmamızı isterlerse pasaportu bu %100 vize aldık mı demek oluyor?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Hayır, %100 pasaportunu geri gönderecekler demek oluyor. Gelince bakarsın içinde vize var mı yok mu diye.
    Adamlar aksilik yapmıyor. Sorarsanız aldım mı diye, cevap veriyorlar .

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ne güzel bende bir aksilik çıkmadı ama aksilik çıkmasın diye de sormadım verdiniz mi diye

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Faruk hocam eğer sizi ups masasına yönlendirirlerse bu kesinlikle vizeyi aldığınız anlamına gelmiyor mu?Eğer gelmiyorsa nasıl bir nedenden ötürü vize alınamaz?

Hiç red almadım bilmiyorum ama red durumunda direk pasaporta reddi basıp size veriyorlar diye aklımda kalmış.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

eğer ds 2019 formuyla görüşmeye gittiyseniz. o anda alıp alamadığınız açık bi şekilde belli oluyor. eğer red almışsan görevli pasaportunu ve evraklarını geri verir. eğer almamışsan pasaportun onlarda kalır....yani geri vermedilerse sorun yapma kesin almışsındır. pasaportunu red yemiş bi şekilde yollama ihtimalleri yok..(eğer senden yollamanı istedikleri eksik bir evrağın yoksa tabi)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer ds 2019 formuyla görüşmeye gittiyseniz. o anda alıp alamadığınız açık bi şekilde belli oluyor. eğer red almışsan görevli pasaportunu ve evraklarını geri verir. eğer almamışsan pasaportun onlarda kalır....yani geri vermedilerse sorun yapma kesin almışsındır. pasaportunu red yemiş bi şekilde yollama ihtimalleri yok..(eğer senden yollamanı istedikleri eksik bir evrağın yoksa tabi)
    evet arkadailar ds 2019 la girmişseniz red yediğiniz zaman pasaportla birlikte herşeyi veriyorlar elinize ve mikrefonu kapatıyorlar bişe diyemiyorsunuz ben 2 kişi gördüm beklerken kargoya yollarsa aldınız demek basıp yolluyacaklar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ds yi yolladıktan sonra red alma şansın war yani vizen boş gelebilir red almış bi şekilde ama bu da genellikle ds de çıkan bi sorundan bi hatadan kaynaklanabilir bi hata yanlışı vs tarzı bişey.Bana söylenen buydu çnkü vizeyi 16 gün bekledim herşeyi sormuştum telaşlanıp
    Gelir hocam görüşmen düzgün geçtiyse sorun olmaz bekle sen

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar acil yardım..DS2019 formum henüz gelmemiş..8 mayısta vize görüşmem var..Bu form olmadan vizeye girebiliyor muyuz??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayır kesın hemde

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

nasıl ya pasaport onlardamı kalıyodu ben istanbulda girdim vize görüşmesine bana pasaportumu geri verdiler ds lerim geldiginde tekrar pasaportumu ds le birlikte yollamamı sölediler..ya acayip oldum şimdi benm pasaporutumu geri vermişlerdi..lütfen biri açıklık getirsin üzüntüden ölücem walla

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba arkadaslar benım iş anlaşmam martın sonunda ımzalamama ragmen hala gelmedı.bu kadar suredır gelmemesı normalmı(

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı n.erdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar benım iş anlaşmam martın sonunda ımzalamama ragmen hala gelmedı.bu kadar suredır gelmemesı normalmı(
    bende 28 subatta imzaladim ama halen bekliyoruz 2 hafta sonra gelir dediler bakalim beklemeye devam ama cook zor
    Safinaz...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı kerempi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ds yi yolladıktan sonra red alma şansın war yani vizen boş gelebilir red almış bi şekilde ama bu da genellikle ds de çıkan bi sorundan bi hatadan kaynaklanabilir bi hata yanlışı vs tarzı bişey.Bana söylenen buydu çnkü vizeyi 16 gün bekledim herşeyi sormuştum telaşlanıp
    Gelir hocam görüşmen düzgün geçtiyse sorun olmaz bekle sen
    ds 2019larda sorun yoksa aliyormuyuz yani vizeyi buyuk ihtimal bumudur?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

akrdaşlar ben 26 martta dS formum olmadan görüşmeye girdim.. ing düzeyim fena değil.. herşeye cvp verdim.. ortalamam 1.90 larda.. bugun dS formum gelmiş Sizce vize baSIlma ihtimali naSIldır.. eğer red verecek olSAlar görüşmeye gittiğimde vermezlermiydi.. ila dS formu olmaSınımı iStiyorlar yokSA.. bunu cvplarSAnız SEvinirim.. iyi watlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

görüşmede sana açık yeşil kağıt verdiler mi ? Eğer vermişlerse onla beraber ds ve pasaportunu konsolosluğa yolla vizen %90 çıkar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yeşi kağıt açıkmı kapalımı bilmiyorum..bugun dS ve paSAport gitti işte.. SOnucu beklicez yani..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)