Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mülakat...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart mülakat...

arkadaşlar iş verenlerle webcamde yapılan mülakatlar nasıl oluyo ? çok uzun sürüyo mu ve ne gibi sorular soruluyo ? thanks
    Konu j-love tarafından (26-02-2011 Saat 11:52 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben iki kere yaşadım (= ilkinde sonuç olumsuzdu ama 2.sinde iyiydi. vize görüşmesi gibi aynı max 4-5 dk sürdü ikisi de 1.si skypte yüzyüze 2.si telde oldu benim. vize sorularının benzeri dışında ekstra bir kaç soru sordu bana bizim firmamızı duydun mu (not: abarttım orda duydum tabi çok lezzetli sandviçleriniz var falan (= ) sandviç yapmayı biliyor musun dedi ne iş yapacağını biliyor musun dedi vs. vs. vs. benim böyleydi (=

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende skyp'tan 3 görüşme yaptım ilk ikisi olumsuz oldu 3.de geçtim.gmzzenin dedigi gibi 4-5 dk sürüyor.ilk olarak kendinden bahsetmeni istiyor daha sonra neden gelmek istedigini,neden bu işi istedigini,çalışacagın işten beklentilerini,çalışacagın yer ve iş hakkında bişiler bilip bilmedigini ölçmek için sorular soruyor genelde

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende salı günü skype üzerinden iş verenle görüşecem çok heycanlıyım ilki olumsuz olmuştu 15 kişiden 2 kişi seçtiler bunda 4 kişi mülakata girio bakalım ne olcak

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

5 dakıya bıle bulmuyor bazı gorusmeler sızı gormek tanımak ıcın yapılıyor kisisel sorular ve is le ılgı sorular soruyorlar
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

ben bi kez girdim onda da alınmadım işe..anlamadım soruları yarım yamalak falan cevap vermiştim..heralde ilk girenleri coğu cakıyor

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende girdim red verdiler kendimi 3 arkadaş aynı iş için girdik interviewe ben ve diğer arkadaşım a red verdiler kız arkadaşım onaylandı.Kendimi çok yetersiz hissettim yavTabi ben red yiyince kız arkadaşımda reddetmek zorunda kaldı işi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Benim skype değildi de telefonlaydı. İşverenin ne dediğini hiç anlamadım. Hem de ingilizcem iyi olduğu halde. Sonra adam Türkçe konuşmaya başlayınca aksanın neden o kadar bozuk olduğunu anladım. Sonuç mu tabii ki alınmadım. Alınsam da gitmek istemezdim zaten.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bende skype'den girdim. aslında şöyle birşey var eğer mülakatı işverenin yaparsa cok zorluyor ve hiç gözünün yaşına bakmıyor. Ama eğer sponsor firma mülakatını yapıyorsa o zaman BANA göre gayet rahat geçmek. Yani seni kim mülakat yapıcak bence buna da bağlı biraz. Ben skype den girdim sponsor firma yaptı gayet sempatik bir bayandı, kendimi anlatmamı istedi, ilgilendigim spor varmı dedi ( lifeguard işini seçtiğim için yüzme dedim neden bu programa katılmak istedigimi sordu.. bu tarz basit şeyler... 3-4 dakika sürmemiştir bile. rahat ol kameranın karşısında. Anlamadığın yerde tekrarlarmısın ses kalitesi düşük gibi bahaneler söyle. anlayışla karşılıyorlar ve yavaş yavaş soruyorlar genelde bir daha.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)