Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: öğrenci kimliği

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart öğrenci kimliği

arakadaşlar ABD de Türkiyedeki üniversitelerin verdiği öğrenci kimlikleri geçiyor mu?yoksa uluslararası bir öğrenci kartı falan almalımıyız? ISIC diye bi kart varmış tüm dünyada geçiyormuş...15 ytl ye veriyorlar...sizce alsak işe yararmı???

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadaşlar bence herkes almalı bu karttan http://www.isic.org/sisp/index.htm?f...ountry.code=US
    burdan indirimleri görebilirsiniz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

azıcık uzucuk ındırımlerı varda nassı alınır bu kart gercekden alsak ıse yarar gıbı görunuyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben giderken almıştım ama fazla bir işe yaradığını söylemem. koskoca chicagoda bile 10-15 yerde indirim sağlıyor. bisiklet kiralarken rehin olarak bırakıyordum tek faydası o

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kaplannn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    azıcık uzucuk ındırımlerı varda nassı alınır bu kart gercekden alsak ıse yarar gıbı görunuyor
    ben bu kartaları veren 2 site buldum....
    http://www.genctur.com/ik/index.htm

http://www.yettravel.com/card/student.asp
    yettravel adaha ciddi bi şirket gibi görünüyor açıkcası...bide başvurudan 48 saat sonra kartı gönderecelerini söylüyorlar...ne kadar doğru bilmem...

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

valla ben şirketime sordum.istersen 15ytl karşılığında veririz dediler ama ben almadım.anladığım kadarıyla çok işe yaramıyor bu kart
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadasim Selam Dediginiz Karttan Dun Aldim(isic) Taksimde Galatasaray Lisesinin Karsisinda Pasaj Var Ordan Temin Edebilirsiniz Giden Olursa Rahatlikla Bulur Almak 10 Dakika Surmuyor 1 Fotograf Ve Ogrenci Kimliginiz Gerek Ne Olur Ne Olmaz 15 Ytl Verdim Aldim Belki Bi Bakarsin Cok Işe Yarar Bence Alirsan Cok Birsey Kaybetmezsin Faydasini Bile Gorebilirsin....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim Selam Dediginiz Karttan Dun Aldim(isic) Taksimde Galatasaray Lisesinin Karsisinda Pasaj Var Ordan Temin Edebilirsiniz Giden Olursa Rahatlikla Bulur Almak 10 Dakika Surmuyor 1 Fotograf Ve Ogrenci Kimliginiz Gerek Ne Olur Ne Olmaz 15 Ytl Verdim Aldim Belki Bi Bakarsin Cok Işe Yarar Bence Alirsan Cok Birsey Kaybetmezsin Faydasini Bile Gorebilirsin....

arkadaşlar bu kartları şiketlerimizi verme ihtimali var mı? boşuna para verip almayalım.. bilgisi olan şirketinden alan var mı hiç bu kartlardan....

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu kartları şiketlerimizi verme ihtimali var mı? boşuna para verip almayalım.. bilgisi olan şirketinden alan var mı hiç bu kartlardan....
    ben şirkete sormuştum ekstradan para istiyorlar.yani vermiyorlar.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks