Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bilenler yardım etsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Bilenler yardım etsin

Merhaba arkadaslar.Bu yaz six flags great america da calısıcam.Wat a katıldıgım firmanın,işveren firmalar hakkında gonderdigi mail de erkeklerde uzun saçın yasak olduguna dair bir bilgi vardı.Diger firmaların hiçbiri topladıktan sonra yaka hizasını gecmedikten sonra bi sorun cıkartmıyormus ama six flagste sadece erkeklerde uzun saçın yasak oldugu yazıyo ve toplama vs gibi durumlardan bahsetmiyo.Sacları toplasam bile kabul etmiyolar mı?Mecburen saçları kestirmek zorundamıyım?bilgi sahibi olanlar bu konuda aydınlatırsanız cok sevinirim.Şimdiden tesekkurler...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

toplanmiyor diye duydum.hergun de tras oluncak mıs.piercing falan onlarda istenmiyo.dovmeler de gorunur yerde olmasi istenmiyor.bildigin askeriye gibi yani

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

wala benim gittiim six flags olmasada benim gittiim yerdede bu tip kurallar war ..saçım kısa zaten sorun yok ama 2 tane görünür yerde dövmem war onlar için sildircek halim yok bi şekilde kamufle etçem bi süre sonrasında zaten kabul görülcektir..inappropriate tattoos dio zaten..benimkiler gayet düzgün dövmeler
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

piercingle dovmeyi bi bakıma anlarımda.Saçla kupe cok sacma.Sanki Turkiye de bi liseye kayıt yaptırdık yaa.Boyle sey olmaz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim de öyle bi sorunum var.ancak burdaki acentamla konuştuğumda genel olarak abd'deki iş verenlerin ,özellikle job description'da, bu şekilde istekleri olduğunu ancak bunun sadece gösterişte kaldığını saçını topladığın takdirde kimsenin bişey demeyeceğini söyledi.valla kusura bakmasınlar saçımı flan kestiremem bence sen de kıyma boşuna ama senin iş durumun farklı olabilr iyice bi sor soruştur bu durumu gitmeden.yazık olmasın sonra...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı a simple mistake Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de öyle bi sorunum var.ancak burdaki acentamla konuştuğumda genel olarak abd'deki iş verenlerin ,özellikle job description'da, bu şekilde istekleri olduğunu ancak bunun sadece gösterişte kaldığını saçını topladığın takdirde kimsenin bişey demeyeceğini söyledi.valla kusura bakmasınlar saçımı flan kestiremem bence sen de kıyma boşuna ama senin iş durumun farklı olabilr iyice bi sor soruştur bu durumu gitmeden.yazık olmasın sonra...
    kesinlikle doğru... iş sözleşmesinde yazanlar genellikle hep istenilen ama hiç uygulanamayan kurallar... amerikalı vatandaşlarımız çalışırken çok da fazla kılık kıyafetlerine dikkat etmedikleri için bize de karışan olmuyor... o yüzden bence saçı sakalı kestirmeden önce gidip görmekte, en azından mail atıp sormakta fayda var...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)