Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: en iyisi benim işimdi!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart en iyisi benim işimdi!!!

merhaba arkadaşlar!
    work and travella gidip işinden en çok memnun olanlar kimler? çok merak ediyorum. (nerde? ne iş? yaptığınızı sölerseniz sevinirim.)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kimse benim işim iyiydi diyemiyo heraldeee......

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Wink yardımcı olalım

Alıntı wampir_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar!
    work and travella gidip işinden en çok memnun olanlar kimler? çok merak ediyorum. (nerde? ne iş? yaptığınızı sölerseniz sevinirim.)

arkadaslar bu konular kıyıda kosede kalmıs,,
    bunlar onemli konular ,parca parca herkes deneyimlerinden bahsediyor ama
    düzgün baslıklar altında olsa daha iyi olmaz mı
    bekle beni amerika

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

herkez yaptigi isi biraz anlatsin ve saat ti kac dollar diye kisaca yazsin..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Eski fakat önmli bi konu ..
    Wrangell (Alaska) 7.25$ şimilik memnunum ama şu sıralar pek iş yok ..
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhabalar
    lafayetteyim mcdonaldsta çalışıyorum saat ücreti 8.00 dolar free menu yol parası yok.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben baslarsam anlatmaya bitmezzzz
    ohio columbustayim pool management group diye bir firmada cankurtaranim.
    en kebap is bende diye dusunuyorum soyleki :calistigim havuz kaldigim yere uzak oldugu icin patron bana jeep verdi ve benzin karti verdi havuza arabayla gidip geliyorum belesh benzin kartim var istedigim yere gidebiliyorum lake,zoo,mall,down town istedigimi yapma imkanim var kimse ne benzinin hesabini soruyor nede baska birsey.calistigim yerde basimda biri yok havuzun anahtari bende,havuzu ben aciyor ben kapatiyorum.canim sikilinca kapatip bir mc donalds ta yemek yiyip geliyorum.bizim supervisor dan daha rahatim ustune bide adama emir veriyorum acid bitti colorin bitti getir falan diye)
    2 haftada 1 minimum 800$ aliyorum net.yani ev kirasi,vergiler vs dustukten sonra direk cebime kalan 800$ yani cok sukur keyfim gicir.allah herkese boyle ish nasip etsin.tatil mi yapiyorum napiyorum bilmiyorum.ya oyle ki hava serin oluyor hemen kapatiyorum kapiyi psp oynuyorum veya 2-3 saat kestiriyorum ve bu sekilde bi ton da para kazaniyorum.neyse diyecegim o ki come on ladies

Tecrübe Puanı
    10

Vay be sansa bak Keske forumdaki herkes ole olsa 800$ cok iyiymis yha ..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı lasthero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en kebap is bende diye dusunuyorum soyleki :calistigim havuz kaldigim yere uzak oldugu icin patron bana jeep verdi ve benzin karti verdi havuza arabayla gidip geliyorum belesh benzin kartim var istedigim yere gidebiliyorum lake,zoo,mall,down town istedigimi yapma imkanim var kimse ne benzinin hesabini soruyor nede baska birsey.calistigim yerde basimda biri yok havuzun anahtari bende,havuzu ben aciyor ben kapatiyorum.canim sikilinca kapatip bir mc donalds ta yemek yiyip geliyorum.bizim supervisor dan daha rahatim ustune bide adama emir veriyorum acid bitti colorin bitti getir falan diye)
    2 haftada 1 minimum 800$ aliyorum net.yani ev kirasi,vergiler vs dustukten sonra direk cebime kalan 800$ yani cok sukur keyfim gicir.allah herkese boyle ish nasip etsin.tatil mi yapiyorum napiyorum bilmiyorum.ya oyle ki hava serin oluyor hemen kapatiyorum kapiyi psp oynuyorum veya 2-3 saat kestiriyorum ve bu sekilde bi ton da para kazaniyorum.neyse diyecegim o ki come on ladies
    imkanlar gayet güzel tebrik edrim .Böyle arkadaşları duyunca hevsimiz yerine geliyor daha fazla arkadaş bekliyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla arkadasım senn supermıs araba olayı fln ama ben senden daha sanslı goruyorum kendımı basıma baya kötu seler geldı onnarı bıtıste anlatırırm ama suan dovmecıde caslısıyorum suan patronum turk gunde 9 ıle 13 saat arası calısıyorum sureklı ıletısım halındeyım ınsanlarla dılım gelısıso tıp alıyorum saatlık 7 dolar alıyorum haftalık cebıme 500 dolar fln gırıyo artı tıp oluyo tabe ben zaten gusel sanatlarım sevdıgım ısıs yapıyorum dovme yaparak patron super yemek alıyo paso yan dukkanda patronumun ordan ıdırımlı alıyorum herseı yorulunja ısten cıkıyorum eve gellıyorum ıs yerım boardwalkta en ıslek yerde hayat devamlı akıyo jnm sıkılmıo paso ayakta durmam gerekmıo masallah cok mutluyum herkese nasıp olur ıns böle bı ıs

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bnde asiri sekilde memnunum haftada 45 50 saat arasi calisioruz ve yaklasik 400 dolar alioruz. arabamiz var ve chicago milwaukee detroit gibi yerler gezdik new york biraz uzak kaldi arabayla wisconsinde bi markette 10 turkle beraber calisiorum bu arada

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı diagram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bnde asiri sekilde memnunum haftada 45 50 saat arasi calisioruz ve yaklasik 400 dolar alioruz. arabamiz var ve chicago milwaukee detroit gibi yerler gezdik new york biraz uzak kaldi arabayla wisconsinde bi markette 10 turkle beraber calisiorum bu arada
    Saatlik ucretin ne kadar ? Cok iyiymis yha senn isin .. Biz burda pineklioruz yha siz yine iyi calisioruz .. 2009 Wat icin yer ariorum bend ..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

break işler ay başında açılmaya başlar merak etme..Wrengell den sakın eylül sonuna kadar kaçma.. sana tavsiyem..

Tecrübe Puanı
    10

Atlantiz sen nereye gitmiştin geçensene ? Valla hiç umudum yok ben iş olursa 25 'ine kadar kalabilirim sorun olmaz fakat gunde 4-5 saat iş olursa 15 'ine kadar kalmam hiç ..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bende geçen sene wrangell deydim..iş olmaz diye bizde ayrılmıştık .ama sonra iş olduğundan ve elemanların çoğu ayrıldığından dolayı kalanlar daha fazla çalışmışlar..25 ine kadar kal sen pişman olmazsın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

atlantiz kimsin yahu sen gecen sene wrangell daymisin

Tecrübe Puanı
    10

Kalanlar Huseyin , Fatih falan 7000$ yapmislar .. Fakat sizin ilk paycheck 'leriniz 1000$ 'mis sanmiorum bu sene de ole olsun 4000$ yaparsam opup basima koyarim .. Ketchiken 'de Izmir sirket yetkilisinin ilk paycheck 'i 650$ ikincisi 1100$ .. Fabrika balik almio bence ..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende islerimden cok memmunum....iki tane isim ikiside resturantta birinde her sabah calisiyorum birinde sali carsanba persembe aksamlari...birincisi cok iyi cok eylenceli geciyor patronla cok girgir samata geciyor.......40 saat civari calisyorum bu iste 500-550 doalr aliyorum obur aksamki isim o kadar eylenceli deyil malesef sevmiyorum calisma kismini ama onunda parasi iyi haftada 20 saat felan calisiyorum 400-450 doalr felan aliyorum....egrci islerim zor oyle bos bos oturmak felan fazla yok ama iyi para getiriyor>)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şanslı arakadaşların yazılarını okuyunca dahada hevesleniorus yah ) keşke herkes bukdr şanslı olablse..lasthero çok şanslısın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

maine de ve wisconsin de hawa şartları nasıl?yazın maine e üşümessin ama souk olur diolar dor mudur?wisconsin de hawa durumu nasıl olur genelde turkiyeye kıyasla bileniniz war mı?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Maine serin bi eyalet,ama sicak'ta ola biliyor.
    mesela sabahlari cok sicak aksamlari yagmurlu oluyor.ama cok guzel bi eyalet.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

NY, queensbury six flags ride operator saatlik 7.65 40 saaten sonra overtime 11.95
    ben haftalik 450 aliyodum
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı lasthero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum gidebiliyosan aynı işe yine git. bundan daha güzelini duymadım. good job. hatta perfect. tebrik ederim.
    what's up nigga

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bölge: SanDiego, California

Çalışma Süresi: haftada 30 – 50 saat arasında

Saatlik Gelir: 8 USD – 20 USD

Konaklama: aylık 300 USD

nasıl bi ucu açıklıktır bu 8den 20ye

ama güzel ücretli işler varmış da
    ücretler o kadar fazlaysa vardır birşeyler diye düşünüyorum

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

@salihaslan,

Şirket yetkili olman dolayısı ile forumdaki mesajların ve PM'lerin denetim altına alınmıştır. Bunun dışında bu verdiğin işlerin sponsoru nedir?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı yahoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende islerimden cok memmunum....iki tane isim ikiside resturantta birinde her sabah calisiyorum birinde sali carsanba persembe aksamlari...birincisi cok iyi cok eylenceli geciyor patronla cok girgir samata geciyor.......40 saat civari calisyorum bu iste 500-550 doalr aliyorum obur aksamki isim o kadar eylenceli deyil malesef sevmiyorum calisma kismini ama onunda parasi iyi haftada 20 saat felan calisiyorum 400-450 doalr felan aliyorum....egrci islerim zor oyle bos bos oturmak felan fazla yok ama iyi para getiriyor>)
    abi merak ettim 40 saat birinde 500 550 yapmışsın çok iyi kim verior bu parayı ya 2008 de bir çok kişi geri döndü para kazanamadı.ser sefil oldu.. neresi orası ha ngi eyalet detaylı bilgi versene..

haftada 20 saat 400 450 yapmışsın süperde saatlik ücret 20 dolardan daha fazlaya gelior otekisindede 12 dolardan daha fazlaya süper yani.. nediyim
    AEK

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet bu listedeki işlerin sponsorları nelerdir?

Tecrübe Puanı
    10

@salih aslan
    Alaska 'nın neresine yolluyorsunuz ? Ve Alaska 'da verilen saati hiçbir şekilde garanti edemezsiniz !

PS = Gördüğüm hiçbir şirket garanti etmiyordu .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölge: SanDiego, California

Çalışma Süresi: haftada 30 – 50 saat arasında

Saatlik Gelir: 8 USD – 20 USD

Konaklama: aylık 300 USD

nasıl bi ucu açıklıktır bu 8den 20ye

ama güzel ücretli işler varmış da
    ücretler o kadar fazlaysa vardır birşeyler diye düşünüyorum

Bu dediğin iş Pedicaplık işidir.Pedi cap bir bakıma bisikletli taksi olarak geçmekte ne kadar müşteri alırsan ücretiniz o kadar çok olur ve bahşişin bol olduğu bir iş türüdür bu yüzden bu aralıkta öğrencler kazanır.İşin içinde bir şey aramanıza gerke yok . İlgilenenler olursa benimle irtibata geçebilirsiniz
    Salih ASLAN

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam arkdaşlar bende geçen sene wat a katılanlardanım...önce buffaloda eğlence parkında çalışmaya başladım.haftada 72 saat çalışıodum..tabi 40 saat sonrası overtime.bide şanstan havuz kenarına düştüm..tüm gün bira-cola-cherry(iğrenç) satıodum...ulaşım sorunu yoktu.çünkü şirket servis sağlıodu..haftalık paycheck alıodum..500-550 dolar arası..bide biradan gelen bahşişlerii hiç saymıorum..havuz başında kimse yanında change taşımak istemiodu))sonrada 1 eylül gibi çaşışma saati 40 saate düşünce sponsordan başka bi iş bulmasını istedik.sonra new jersey e gittik.cape may de mcdonals a...mcdonals a gitmeyin arkdaşlar..en son gidiceğnz yer olsun...ama new jersey gezmek için ideal.zaten bizde gezmek için gitmiştik...25 gün flnda orda çalıştık haftada 25 saat))yeri gelio mcdonalsta paranızı bile alamıorsunuz..amann diiim....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks