Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ds 2019

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ds 2019

meraba arkadaslar su ds 2019 belgesini kaybettim ama sosyal numara icin basvuru yaptiktan sonra sizce bi sorun cikarmi yada yeniden nasi cikartabilirim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı belikof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaslar su ds 2019 belgesini kaybettim ama sosyal numara icin basvuru yaptiktan sonra sizce bi sorun cikarmi yada yeniden nasi cikartabilirim
    Oncelikle merhaba. Yazacaklarimi dikkatle okuman siddetle tavsiye edilir 2007 de vizemin suresi bitmis olmasina ragmen DS in bana vermis oldugu 28 gun travel suresine guvenip vize bitis tarihinden sonra ulkeden cikis yapmak icin security e geldigimde guvenlik `` hop birader nereye gel bakalim kenara demisti. `` Eger DS2019 u gosterip durumu izah etmeseydim kacak durumuna dusecektim ve basima cesitli isler acilacakti. Bu sene ise ulkeye giriste yine DS yuzunden sorun cikti. DS teki isverenim farkli oldugu icin guvenlik yine alikoydu ve `` nereye boyle birader, burda Reno yazio sen gidiyosun Laughline dogru. Ne ayak anlat bakalim durumu `` gibi bir durum oldu. Yeni DS belgemis sordular ve yenisinin ellerinde oldugumu soyleyince mecbur birakti. Ama DS im olmasaydi eger o zaman vay basima gelicekler, dusunemiyorum bile. Sadede gelirsek DS2019 demek senin her seyin demek. En ufak bir problemde hemen onu soruyorlar. Sponsorunla gorusup gerekirse yenisini cikartmani oneririm, kolay gelsin...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

sponsorunu araman yeterli onlar yenisini cikartiyorlar ben gelmeden once kaybettim vizemi aldiktan sonra daha dogrusu konsolosluk benm ds i gondermeyi unutmus ben sponsoru aradim heemen yenisini gonderdi seninde sponsorunu araman yeterli

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benim de geçen başıma gelen olay: tenesse'deki işim iptal oldu , california'da iş bulundu . .DS 2019 da tenesse yazıyor biz gidiyoruz California'da yeni işe gümrük acaba bana der mi dedim , hop birader senin ne işin var diye?
    Hiçbirşey demedi
    Memlekete döndüğümde yanıma dahi almamıştım , çıkarken kimse de sormamıştı . . Ama tabii yukardaki gibi durumlar da mevcutmuş.Bana kalsaydı önemli değil dicektim ama , yukardaki örnekleri dikkate al

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)