Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vize reddi alanlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy vize reddi alanlar

arkadslar benim ds lerde yanlıslık vardı adam fazla ugrasmadı red verdi 2 inci girişimde ds düzeltip gitsem vize alma sansım ne olur cevap yazarsanız sevinirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bide ne tip sorular soruyorlar ikinci görüsmede

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

ds'lerde ne gibi eksiklikler vardı ? Ayrıca ds ler yüzünden red verildiğine emin misin? İkinci görüşmede farklı tip tek soru birinci görüşmeden sana göre neden vize reddi aldığını soruyor olmaları.
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

levent inş. ikinide alırsın takma kafana .

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Bencede Alirsin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

alırsın kesin de dsde ne gibi bi yanlışlık olur da sana ondan dolayı red verir.başka bi sebep vardır onda ya.2.de rahat alırsın takma kafana.şirketine sor bakalım yanlışlık neymiş.
    (bu kadar olaydan sonra adminle bi şirket açmaya karar verdik -hepinizin sorunlarına çözüm bulacağız arkadaşlar )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

he he he hadi bakalım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar sebeb su benim ds lerin 2 tanesine yanlıs dogum tarihi yazmıs oturdugum bölgeyi yanlıs yazmıs adam bunlarla ilgili bana soru sorunca ben orda durdum kaldım orda zaten red verecegi belli oldu herkese anne babyı sorarken bize ds lerle ilgili sordu biz kaldık inş 2 cisinde zora sokarlarmı tercübeli arkadslardan yardım bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum:

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ark. sıfırdan ds m gelıcek vize tarıhım alıncak ufff ya nerden karıstım şu wat işine düzenli bir hayatım vardı okuldan eve gelir gider hafta sonları sahile iner dededen kalma oltamla balık tutar hemen orda bir ufak şimdi bunları yapmak içimden gelmıyor kafam sureklı usa da

:S:S
    Konu levent_250 tarafından (19-05-2007 Saat 09:32 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya levent kardes takma o kadar kafana ya rahat ol alırsın hallolur hersey

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gidip geldikten sonra buraya adapte olmanız daha zor olcak emin olabilirsiniz seneye 2. kere gitmek isterken görürüm sizi ehueh

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadslar yardımcı olan yok hiç 2 inci kez vize görüsmesi,ne giden yok hiç bekliyorum hiç yardım etmiyosunuz zaman daralıyo

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gskapun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gidip geldikten sonra buraya adapte olmanız daha zor olcak emin olabilirsiniz seneye 2. kere gitmek isterken görürüm sizi ehueh
    ne gibi sorunlar cıkıyorki sürekli cekımez bu çile ya ben tekrar denıycegımı sanmıyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

benim daha önce giden bi arkadaşımdan öğrendiğime göre
    1 hafta boyunca uyuyamıyomuşsun
    sürekli ingilizce cevap veriyomuşsun millete
    yola aniden atlayıp ezilme tehlikesi geçiriyomuşsun(şaka değil orda tüm arablar yol verdiği için oranın sitemine alışıyomuşsun o yüzden farkında olmadan yola atlıyomuşsun)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

levent banko alırsın hiç merak etme senın bır kabahatın yok sırketın senden sorumlu ve herseyı hallermek zorundalar
    ayrıca senın adres yanlış yazıldıysa hatalı olan ds formların ds156 ds157 ve ds158 amerkıdan gelen belge değil bunlar şirketin senın ıcın dolduruyor bunları 5 dakklarını ancak alıyor şirkete bastır adam gib hazırlasınlar hatta saglamda bi papara cek şimdi onlar yuzunden sen vize ucreti odeyeceksın vizen normal sartlara uyuyorsan alırsın hic bi problem olmaz bence konsolosluktakı gorevli haklı olarak boyle basıt bi yanlısı kabul etmemıs oraya giderken herseyinjin duzgun hazırlayıp kontrol edıp gitmelısın adamda buna kızıp sana noyle birşey yapmıştır sana yeşil kagıt vermelerının ımkanı yok cunkıyeşil kağıt verdiklerinden bu bahsettiğim ds 156 157 ve 15u8 alıyorlar sonra ds 2019 u gonder diyolar sıkma canını hersey cok guzel olacakacentana da bi çıkış yap
    tavsiyem

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

levent bence sen verme vize ücretini
    şirket hata yaptıysa onlar ödesin parayı senin bi suçun yok ki neden bi daha 100 solar verceksin ki
    bence iyice bi azarla siz ödiceksiniz paramı sizin suçunuz de onlara ödet

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadslar zaten kavga ettim ben arkadaslar ne tip sorular sorarlar bana ne den red aldın tipimi yoksa yine aynı seylerimi sorarlar su sorular için yardım bekliyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşım sana sorcakalrı soru neden red aldın olur sende ds ajansımın hazırladığı belgelerde ajansım adresimi filan falan hatalı yazmış dersin , bunuda vize gorusmesi esnasında biranda ogrenınce tam oalrakyanlışlığın ne oldugunu anlayamadım kendımı ifade edemedim dersin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tek farkı niye alamadın geçen seferde der..bi de bazen o zamandan bu zamana ne değişti gibi saçma bi soru soruyolar hani o zaman red aldın şimdi niye red almayasın gibilerinden.. sen sakin ol sorun çıkmaz alırsın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inş arkadslar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Vize reddi sebebin olan gerekçeleri düzelttiğinde vize alman %99dur.
    Emeğini en yüksek paraya sat
    Ama ruhunu asla !!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

red lan yokmu arkadaslar bir benmi aldım yoksa ya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

atkadslar ds yanlsıdı düzelti şimdi bana ne sorcaklar onu merak ediyom 1 alamdım evraklarda düzeldi ing fazla yok ondan diyom

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende vize alamayanların arasındayım.ne soracaklarını bende merak ediyorum ama neden vize alamadın gibi bir soru dışında fazladan bişi soracaklarını sanmıyorum.sendeki durum bendede oldu nerden girdim ben bu işe fln gibi düşünceler girdi red aldıktan sonra aklıma ama sonra boşverdim herşeyi tekrar şansımı deniyecem.Fakat önemli olan bişi war hala daha almadıysan 2. randevunu bir an önce bireysel olarak başvurmak zorundasın.Artık grup olarak randevu vermiyorlar bildiğim kadarıyla.vize alacak olan kişi konsoloslugu arayıp kendi alıyor.Ben şahsen 2. randevumu böyle aldım.1 hafta önce almama rağmen bana haziranın 13 üne verdiler daha erken boş yer yok die :S ne kadar doğru bilemicem ama 2. kez gitmeyi düşünüosan ve randevunu henüz almadıysan biraz çabuk olursan yararına olacak die düşünüyorum.Ha zaten çoktan aldıysan randevunu sorun yoK görüşme üzere işllah alırız 2. girişimizde...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı levent_250 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sebeb su benim ds lerin 2 tanesine yanlıs dogum tarihi yazmıs oturdugum bölgeyi yanlıs yazmıs adam bunlarla ilgili bana soru sorunca ben orda durdum kaldım orda zaten red verecegi belli oldu herkese anne babyı sorarken bize ds lerle ilgili sordu biz kaldık inş 2 cisinde zora sokarlarmı tercübeli arkadslardan yardım bekliyorum yorumlarınızı bekliyorum:
    dslerini sen doldurmadin mi??????? ben doldurdum my-adviserden danismanimda print yapip gonderdi senin ole olmadimi?

bana iki soru sordu 1. nereye gitcegim

2. nerede okudugum ki ben gozumde cok buyutmustum

buyuttugme hic degmedi bencede rahat ol
    Konu MaNiAC tarafından (07-06-2007 Saat 06:39 PM ) değiştirilmiştir.
    HAYAT iLeRiYe DoğRu YaşaNıR,GeRiYe DoğRu aNLaşıLıR

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ardşlar ben de red yedim bu arada bi da girmeyi düşünüorum ayrıca sebebini de anlayamadım ingilizcem de not ortalam da iyiydi
    red yememin sebebi ne olabilir ??
    beni aydınlatırsanız sevinirim...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı handsome Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ardşlar ben de red yedim bu arada bi da girmeyi düşünüorum ayrıca sebebini de anlayamadım ingilizcem de not ortalam da iyiydi
    yaptığın görüşmeyle ilgili detay verirsen yardımcı olacak arkadaşlar olacaktır.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı handsome Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşım çok geçmiş olsun ortalaman kactı?Konsolosluktaki gorusmen nasıl gecmişti?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyi akşamlar millet.bende vize reddi aldım,muhtemelen ortalamamdan.çok umudum yoktu zaten..genel ortalmam 1.70 dönem ortalamamda 1.96 ama bölümüm ingiliz dili yani ingilizceden sıkıntı yok ankaradan red aldım sizce tekrar istanbul'dan başvurmalımıyım ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

buraya bi cewap ya yarın sabah sölemem gerek gidip gitmicemi ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks