Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: uçak bileti los angeles

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart uçak bileti los angeles

arkadaşlar ben long beach'e gidicem aslında ama los angeles üzerinden gidersen daha i dediler.yakınmışş otobüs falan tarzı bişeyle gidebilirmişim,hoş otobüsü nerde bulcamdan bile haberim yokya bir de şu varki bilet çok pahalı,gidişimi anca karşılayabiliyorum.şimdi ben napsam 28 haziranda gitmem lazım.burda biletlere yardımcı olunduğunu duymuştum bi sorayım dedim.eğer uygun olursa bi şekilde denkleştirip gidiş dönüş alabilirm.ya bide allah aşkına söyleyin biletleri gidiş dönüş mü alıosunuz siz,mesela ben newyork u görmek isterim ama long beachte olucam,dönüşümü newyork üzerinden mi almalıyım yani?karar veremedim bi türlü.yalnızda gidiorum,birileri yok yanımda şimdiden ayarlasam,gezme planı yapsam.orda kimle karşılaşırım naparım bilmiyorumkinapcanını bilmemek bi yandan para sıkıntısı bi yandan off offf....

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

biraz tesadüf oldu, bizde arkadaşımla los angelesa gidiyoruz 28 haziranda arkadaşım biletini aldı 28 haziran istanbul los angeles 29 ekim new york-istanbul, 823 euroya dadan..bende aynı tarihe bi haber bekliyorum ya millerle lufthansa havayollarından ya da 672 euroya klm havayollarıyla istanbul-los angeles 28 haziran,29 ekim new york-istanbul rezervasyonum var..ida turizmi arayıp melba hn.la görüşürsen yardımcı olucaktır..672 euro çok uygun bir bilet daha ucuzunu bulamazsın...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ewt bencede ida turizm melba hanımla konuş sana yardımcı olucaktır fazlada düşünme herşey olucana varır ülkenden kıta deiştirip 12 saat uçakla abd diye dili dini saat dilimi farklı bi ülkeye gidiyosun zaten çok planlı işler yapman mümkün deil daha burdan o yüzden rahat olmaya çalış herşey tıkır tıkır çözülücektir
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hehe,güzel tesadüf olmuşgerçekten iyiymiş ya bakındım ben de zaten bi iki rezervasyon yaptırdım ama bu kadar ucuz bulamadım tabi,hele gidiş dönüş olunca bir servet ödemek zorunda kalıosunçok makbule geçti bi arar danışırım,belki aynı uçakta oluruz:P teşekkürler yardımın için..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kerempi sana da teşekkür..giriştik bir işe hadi hayırlısıöle ya da böle gidicem artık

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

rica ederiz bide diğer sorun genelde biletleri gidiş dönüş alıyoruz yani ben öle aldım colorado ya gitçem ama ordan tatil sürecinde çevre eyaletlere gidicem sonrasındada tekrar dönüp colorado dan binip geri dönücem..ama senin tercihin tabi dönüşünü başka görmek istediin bi eyaletten alıp ordan dönüş yapabilirsin
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı denisssskizi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hehe,güzel tesadüf olmuşgerçekten iyiymiş ya bakındım ben de zaten bi iki rezervasyon yaptırdım ama bu kadar ucuz bulamadım tabi,hele gidiş dönüş olunca bir servet ödemek zorunda kalıosunçok makbule geçti bi arar danışırım,belki aynı uçakta oluruz:P teşekkürler yardımın için..
    sen hangi uçaklara rezervasyon yaptırdın merak ettim, 2 haftadır birbirinden değişik sitelere 28 haziran ist-lax jfk-ist yaza yaza parmaklarım ağrıdı, bide aradaki aktarmalardan tut da los angelesda hangi saatte olucağına kadar hepsi önem taşıyo..bnm yaptırğım uçak da olan sabah 9 da burdan kalkıyo(paris aktarmalı)18:20de los angelesda klm olan 05:35 de burdan kalkıyo(amsterdam,detroit aktarmalı) 17:10da los angelesda..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu arada benim bildiiğim tek gidiş bakınca daha yüksek çıkıyo fiyatlar mesela kendi uçuşuma tek gidiş bakınca 1.500 euro en ucuz fiyat gibi garip şeyler çıkıyodu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya ben sadece gidişleri ayırttırdım ama senin gidiş dönüş parandan bile daha fazlaydıyazdığın fiyatı görünce şok oldum.ya şimdi şu var,ben los angelesta inip long beach e gidicem bide o yüzden erken bi saat olması lazım oraya varışın,yol iz bilmiom bide..sanırım bi 3 saatlik daha yolum var.bir de şöyle bişey duydum londra paris aktarmalı olunca transit vize olayları devreye giriyor,sorun çıkıomuş.newyork aktarmalı olsun istiyorum o yüzden ama sanırım bulamıcam ucuza..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)