Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ...vizyon,...towers,...grandee

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Lightbulb ...v.i.z.y.o.n,...t.o.w.e.r.s,...g.r.a.n.d.e.e

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım konyada fazla şirket olmadığı için bu şirketler arasından tercih yapacağım eğer bir bilginiz varsa bu üç şirket hakkında (reklam yapmadan) sadece kişisel deneyimleriniz ve görüşlerinizle tavsiyelerde bulunursanız ben ve benim gibi kararsız arkadaşları sevindirirsiniz.
    Konu neyzenahmet tarafından (08-12-2007 Saat 01:59 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: bilgi edinme

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

konya da edurehber de varr..
    ama iyice araştırda seç bence şirketini...
    iyi bir iş ve iyi bir şirket seçimi çook önemlidir...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Temsilcilerin başka firmalar hakkında yorum belirtmesi kural dışıdır.

Kullanıcı uyarıldı.

turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben Arm.... gra.... ile gittim fena degildi tabi bazı eksik yonleri de yok degildi ama genel olarak guzeldi.ya sana tavsiyem CIEE nin turkiyedeki acentalarından biriyle gitmen cunku bu işi dunyada en cok yapan ve en az sıkıntı yaratan şirket CIEE,yada en azından ben oyle biliyorum...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ben united towers i tavsiye ederim, adamlar biraz falza para alio ama islerini iyi yapiolar.. sorunsuz cok giden arkadasim oldu...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bencede uni. tow. en iilerinden biri neoalp in dediği gibi biraz fazla para bayılırısn belki ama onu tercvih et derim eger 2. kez gidiyosan ozaman herhangi birini tercih etsende olur am ilk kez ise kesınlıkle uni. tow. derim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kesinlikle uni. towers lafı doğru olmaz bence.. o şirketinde diğer şirketlerden hiç bir farkı yok.. yani ben ekstra önemli bi özelliğini göremedim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle uni. towers lafı doğru olmaz bence.. o şirketinde diğer şirketlerden hiç bir farkı yok.. yani ben ekstra önemli bi özelliğini göremedim
    hocam kesınlıkle lafı biraz abartı olabılırde nasıl dııym müşteri memnuniyeti diye bişey vardır bu sektorde oraya gidenler bu dier şirketlerle gidenlerden daha cok memnun kalıyolar vsvsv

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bu sene alaskaya gitmeyi ciddi düşünüyorum hangi firma seçeceğimi bilmiyorum bana bu alask meselesinde hangi firmayı tefsiye edersiniz :

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kesınlıkle lafı biraz abartı olabılırde nasıl dııym müşteri memnuniyeti diye bişey vardır bu sektorde oraya gidenler bu dier şirketlerle gidenlerden daha cok memnun kalıyolar vsvsv
    artık hangi çoğunluğa göre değerlendiriyorsun bilmiyorum ama biz bu şirketle giden bir grup olarak şirketini, memnuniyetini gösterecek pek bi olayla karşılaşmadık....

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık hangi çoğunluğa göre değerlendiriyorsun bilmiyorum ama biz bu şirketle giden bir grup olarak şirketini, memnuniyetini gösterecek pek bi olayla karşılaşmadık....
    tmm seni anladım ozaman soyle soriyim sana

sen hangisini tercih ederdin veya öneriridin bu tecrübelerden sonra ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben sana şu şirketi seç bunu seçme demek istemiyorum.. ama iyi araştırmadan sadece bi kaç kişinin sözüne inanıp şirket tercihi yapmayın..mesela şu yolu deneyebiirsiniz. görüşmeye gittiğiniz gitmek istediğin yere şirket vasıtasıyla giden bi kaç kişinin telefon nosunu isteyin adamın o anki tepkisinden dediklerinin ne derece olduğunu anlayabilirsiniz..ama dikkat edin bunu adam vaatlerini yaptıktan sonra yapın ki köşeye sıkışmış olur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozlammm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba neyzenahmet. sana tavsiyem sakin sakin sakin .......****** ile gitme sakin. ben onunla gittim ve sefalet cektim adamlar resmen para canlisi baska bisi yapmiyorlar parayi alana kadar.. sakin gitme bencede edu rehbere yada baska yerlereri arastirr,,,
    ben de bu şirkete kayıt oldum ve bu olayı sordum çünkü birkaç yerle görüştükten sonra burası ile ilgili karar verdim , ozlamm başka bir kurumda Wat danışmanlığı yapan bir çalışanmış. Oradaki yetkililer sizin bıu ifadleri buralar değil varsa cesaretiniz ofislerinde yüzlerine sözylemelerini bekliyorlar... Çünkü bu anlattıklarınız tamamen KASITLI bir iftira onların gözünde.... Bence bu yaptığınız çok çirkin !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks