Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: huntington west virginia

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart huntington west virginia

Merhaba arkadaşlar
    Saolsun A.... firmasının ilgisizliğinden dolayı saçma sapan şeyler yaşadım gerçi forumu okudukça çok daa zor durumda olanlar varmış onlara geçmiş olsun diliyorum.
    ben önce foley alabamada wendy's de çelışcaktım vize geciktiği için işveren kabul etmemiş bizi şirket missouri bransonda fotoğrafçılık işi buldu. sevindik bizde oo ii iş fln die neyse sonra kodak bizi istememiş son anda (!) işverenimiz bu kadar çok kişiye iş sağlayamayacağını farketmiş anlaşılan.
    Neyse bize ondan sonra orlando floridada iş bulduk dediler. biz gene sevidik tabi orlando sonuçta her ne kadar otel işi istememiş olsak da. Sonra o işverende bizi reddetti çünkü gecikmeler yüzünden çalışma süremiz 2 aya inmişti. sonra jefferson wisconsinde bi motor! (2 bayanız bu arada) firmasında motor işi buldular. bizde dalgamı geçiosunuz dedik istemedik. sonra north carolinada bi otel işi bulundu winston salemde tmm dedik onada bu seferde danışman hiçbi açıklama yapmadan siz o işe itmeyin huntingtonda camden park var oraya gidin orası daha güzel dedi.bizde ii dedik çünkü bu yüzbininci işti. yarın uçağım kalkıyor ama endişeliyim çünkü bu park oldukça küçük bi lunapark her yerde bulabileceğiniz türden ve zaten 8 türk çalışıomuş başka ülkeden gelenlerde vardır muhakkak. sözleşmede 40 saat yazıo ama parkın açık olduğu tarihlere baktığımda pek mantıklı gelmio. üstelik saati de 6$ epey az ikinci iş fln bulabilrsek baya ii olucak ama pek büyük bi yer değil bulabilirmiyim bilmiyorum. Bide biz araba kullanmayı bilmioruz pek de gezemicez yani o yüzden epey bi tırsıyorum. açıkçası annemlerin dırdırından kurtulmak için seçtim bu işi ama bilmiorum acaba amerikada değiştirme şansım olurmu yada bu iş iimidr ki?

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

work and travel bir eğlence programı değildir; bunu buraya gelen herkes anladı. burdaki işverenler diplomalı harbi işçi arıyor. Bu programın adı daha çok work and survivor olmalı. Baştan şunu söyleyeyim, herşey planladığınız gibi gitmeyebilir. Gelirken iyi bir miktar parayla gelin. ssn lerinizi aldıktan sonra herhangi bir işte çalışabilirsiniz.
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    work and travel bir eğlence programı değildir; bunu buraya gelen herkes anladı. burdaki işverenler diplomalı harbi işçi arıyor. Bu programın adı daha çok work and survivor olmalı. Baştan şunu söyleyeyim, herşey planladığınız gibi gitmeyebilir. Gelirken iyi bir miktar parayla gelin. ssn lerinizi aldıktan sonra herhangi bir işte çalışabilirsiniz.
    sana malesef katilamayacagim. Ben buraya amerikan ruyasi ile gelmedim ve bu sistemin aslinda ne halt oldugunu ve temelinde siyasi ve sosyal bazi nedenlerin yattigini cok iyi bilerek ve analiz ederek geldim. Fakat; Burada yasanan sorunlari mesru gostermeye luzum yok. Sozlesmende ne yaziyor 8 $ saatlik ve 40 saat haftada isin evin hazir gel bize hizmet et, beni kacak isci illetinden kisa bir sure de olsa kurtar 3 ay ingilizceni gelistir ve git mi diyor ?? Evet aynen dedigi bu fakat ben de dahil olmak uzere evsiz issiz kalanlar oldu. bunlari tabiki kimse yasamak zorunda degildi ama bir sekilde yasadik yasiyoruz. Sonuc olarak ruya ile gelmedik ama kabus gormek de kimsenin hakki degil. Saygilar
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben daha gidemedimm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Maalesef ben de.. bi gidelim de biz de yazalım çektiğimiz zorlukları..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Beholder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana malesef katilamayacagim. Ben buraya amerikan ruyasi ile gelmedim ve bu sistemin aslinda ne halt oldugunu ve temelinde siyasi ve sosyal bazi nedenlerin yattigini cok iyi bilerek ve analiz ederek geldim. Fakat; Burada yasanan sorunlari mesru gostermeye luzum yok. Sozlesmende ne yaziyor 8 $ saatlik ve 40 saat haftada isin evin hazir gel bize hizmet et, beni kacak isci illetinden kisa bir sure de olsa kurtar 3 ay ingilizceni gelistir ve git mi diyor ?? Evet aynen dedigi bu fakat ben de dahil olmak uzere evsiz issiz kalanlar oldu. bunlari tabiki kimse yasamak zorunda degildi ama bir sekilde yasadik yasiyoruz. Sonuc olarak ruya ile gelmedik ama kabus gormek de kimsenin hakki degil. Saygilar

beholdere katiliyorum. virgulune kadar... bazi seylerin karsiligi bu olmamali.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı perfectcirculation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef ben de.. bi gidelim de biz de yazalım çektiğimiz zorlukları..
    valla gelirde sanssizlar kafilesine katilirsan pek yazabilecek yada yazmak isteyecek bir durumda olmayabilirsin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

konuyu canlandırayım hutnington'a gelmeyin mumkunse bu iş yeri wat listeerinde cıkarılsın en berbat burası beyler bayanlar huntington da iş küçük az saat veriyor kira depozitosı kira aylık 250 dolar öf
    Wat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)