Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: wisconsin dellls !!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart wisconsin dellls !!!!

daha önce :wisconsin dells DENNY'S te çalışan oldu mu yemek yapımında bu konuda bilgisi olan var mı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı mina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha önce :wisconsin dells DENNY'S te çalışan oldu mu yemek yapımında bu konuda bilgisi olan var mı
    çalışmadım ama orayı çok iyi biliyorum.Çok büyük bir yer olmamakla birlikte güzel bir yer

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı foster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çalışmadım ama orayı çok iyi biliyorum.Çok büyük bir yer olmamakla birlikte güzel bir yer
    geçmiş senelerde denny's te başka eyaletlerde çalışanlarda sorun olmuş wisconside denny's te çalışıpta sorun yaşayan duydun mu biraz endişeliyim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı mina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş senelerde denny's te başka eyaletlerde çalışanlarda sorun olmuş wisconside denny's te çalışıpta sorun yaşayan duydun mu biraz endişeliyim
    şimdi şu şekilde her öğrenci bazı sorunlarla karşılaşabilir ki bu işverenden de kaynaklanabilir öğrenciden de ben gecen yıl orda çalışan bir türkün madur olduğunu görmedim ama yer olarak biraz merkezden uzak tanger yolu üzerinde

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

anladım çok teşekkürler

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

birkaç kez gitmişliğim var ama çalışan birini maalesef tanımıyorum. su parklarının arasında alışveriş merkezinin yanında araçla şehir merkezine yaklaşık 10 dakıka mesafede. çalışma şartları harici başka soruların olursa elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım
    Somethings never changes..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlarım hiç beğenmemiş orayı köy diyorlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

zaten daha cevap gelmedi nerdeyse 2 hafta oldu !!! bu kadar geç cevap gelir mi yaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben gittim wisconsin dells e hiç tavsiye etmiyorum daha karar vermemis biri direk cıkarsın wisconsın dells seçeneğini kafasından kısaca anlatıyım orayı düdük gibi motel odalarında 4 kişi el ele diz dize kaldıgın yaşam kalitesinin olmadıgı yaşın 21 in altındaysa haftada bir gün sadece köpük party sinın yapıldıgı beach club adında bi mekanda her gittinge aynı kişileri gördüğün eğlence olarak ve sehirleşme adına pek bişi beklemeyen herkez gidebilir.tek bi iyi yonunden bahsedebilirim güzel paralar kazanabilirsiniz 2 işte birden çalışıp haftalık barınma ücreti 75 dolar çogu motel odası tek oda yanyana 2 double yatak ve kucuk bı manyodan olusuyor mutfak olan sadece 1 motel war genel olarak bence daha sade curcunadan uzak bıyerde yazını gecırmek ısteyenlerın gıdebılecegı yerdir.chıcago madıson mılwakii cok yakındır off gunlerınızde gezebılırsınız ama kesinlikle beklentılerınızı minimuma dusurup gıdın.sorusu olan sorabılır oraları cok ıyı bılıyorum ama bir olumlu sey daha soleyebılrıım dogru kişilerle giderseniz heryer eglencelı olabılır.motelleride sorabılırsınız cogunda kaldım yardımcı olabılrım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı jack2012 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben gittim wisconsin dells e hiç tavsiye etmiyorum daha karar vermemis biri direk cıkarsın wisconsın dells seçeneğini kafasından kısaca anlatıyım orayı düdük gibi motel odalarında 4 kişi el ele diz dize kaldıgın yaşam kalitesinin olmadıgı yaşın 21 in altındaysa haftada bir gün sadece köpük party sinın yapıldıgı beach club adında bi mekanda her gittinge aynı kişileri gördüğün eğlence olarak ve sehirleşme adına pek bişi beklemeyen herkez gidebilir.tek bi iyi yonunden bahsedebilirim güzel paralar kazanabilirsiniz 2 işte birden çalışıp haftalık barınma ücreti 75 dolar çogu motel odası tek oda yanyana 2 double yatak ve kucuk bı manyodan olusuyor mutfak olan sadece 1 motel war genel olarak bence daha sade curcunadan uzak bıyerde yazını gecırmek ısteyenlerın gıdebılecegı yerdir.chıcago madıson mılwakii cok yakındır off gunlerınızde gezebılırsınız ama kesinlikle beklentılerınızı minimuma dusurup gıdın.sorusu olan sorabılır oraları cok ıyı bılıyorum ama bir olumlu sey daha soleyebılrıım dogru kişilerle giderseniz heryer eglencelı olabılır.motelleride sorabılırsınız cogunda kaldım yardımcı olabılrım
    bugün cevap geldi giden bir arkadaşım vardı çok memnundu bakalım iyi olur umarım bu arada denny's e en yakın konaklama neresi gitmeden ayarlamam gerekiyor mu?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

country square inn en yakını sahibi stella sakın kalcak yerını ayarlamadan gıtme perisan olursun orda numarası war ınternette ara mutlaka 3 ay kalıcagını sole yoksa 1 hafta kalırsın sonra bos oda bulmak ıcın 20 km otede baska motellerde kalmak zorunda kalırsın kesınlıkle gıtmeden rezervasyonunu yap altın kural wisconsın dells ıcın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki odalar nasıl bilgin var mı genellükle kötü demişsin ama

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yan yana 2 double yatak 2 mını buzdolabı 1 banyo cok kotu yasam kosulları yerınde olsam orda 1 tane kıralanabılen yer war orayı gıtmeden bıkac kısı kıralar yazımı orda gecırım motelde mutlu olucagını sanmıyorum 3 ay pislik sefalet )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ilk 1-2 hafta kalırım duruma göre artık o kiralana bilen yer neresi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)