Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: GANOYLA ilgili (ACİL)...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart GANOYLA ilgili (ACİL)...

arkadaşlar bende bu sene wat programı ile ABD ye gitmek için UT şirketine kayıt oldum.. on kaydımı tamamladım fakat şimdi ganom ilk başta 1.64 idi ve bende ganoyu yuks***mek için ugralştım ama talihsiz bi şekilde ganom 1.96 da kaldı.. bu gano muhabbeti hakkında ayrıntılı bilgisii olan arkadaşlardan ricam beni bu bunalımdan kurtarsınlar...şirketin danışmanlarına başkasının azından msj da attım ama bitanesı iptal olur dedı bıtanesı transkrıbı gormem lazım dedı. ne yapmam lazım yokk yanı ıptal olacaksa naa ne ugraşım kı cvp beklıyorum...

arkadaşım vize alamaman hiç bi sebep yok bence. son dönemdeki yükseliş gözlenmesi senin için baya bi olumlu etki oluşturur.heleki bide ingilizcene biraz güveniyosan kendini ifade etmekte zorlanmazsan bi sorun çıkmaz..umarım hayırlısıyla alırısın
    Konu atlantiz tarafından (25-01-2008 Saat 08:48 PM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Facebook'ta da durumunu dile getiren bir yazı yazmışsın.Orada gördüm ancak okulun pcleri facebooktan mesaj atmayı engelliyor malesef.Buradan bildiklerimi sana yazayım.İlk önce forumu araştırırsan not ortalamasının 2.00 ın altında olupta vize alabilen kişilerle karşılaşacaksın.2.00 ı şart koşuyorlar evet bu doğru.Ama ortalamanın altında olupta vize alabilenlerde (sayıları çok çok az da olsa) yok değil.Senin araştırman gerekn bu insanlar nasıl vize alabilmişler.benim edindiğim bilgi kadarıyla vize alabilmelerinin en büyük faktörü "perfect english" ya da perfect olmasa da "durumlarını , hallerini , vaziyetlerini akıcı,düzgün ve güzel bir şekilde ifade edebilmeleri.Kısaca kesin RED yersin demek yersiz olur.Bir başka arkadaşta bu konu hakkında durumun dile getirmiş bende ona " Hugo parmaklarının ucunda" demiştim.Eğer şirketin vize alamamada kesintisiz ücret iadesi yapıyorsa, ben olsam şanşımı denerdim.(1.50 lerle vizeleri alanları gördükten sonra) şimdi iyi düşün taşın ne yapmak istediğine karar ver..

Sağlıcakla kal...

Fiorex

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

verdiginiz bilgiler için sonsuz teşekkurler.. bakalım şansımızı deneyecegız.. umudum war .. ing fena sayılmaz... artık hazırlanıp gideriz bizde konsolosluk tamam belkı bızım elimizde belki biraz ing. le işi götürürüz fakat benden şirket gano istiyoo ve ganonun 2 altında olması halinde başvurunun iptal olacagını soyluyoo... bide işin bu boyutu var... yoksa ben razıyım konsoloslukta ing.. güveniyorum..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı mamy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    verdiginiz bilgiler için sonsuz teşekkurler.. bakalım şansımızı deneyecegız.. umudum war .. ing fena sayılmaz... artık hazırlanıp gideriz bizde konsolosluk tamam belkı bızım elimizde belki biraz ing. le işi götürürüz fakat benden şirket gano istiyoo ve ganonun 2 altında olması halinde başvurunun iptal olacagını soyluyoo... bide işin bu boyutu var... yoksa ben razıyım konsoloslukta ing.. güveniyorum..
    arkadaşım vize alamaman hiç bi sebep yok bence. son dönemdeki yükseliş gözlenmesi senin için baya bi olumlu etki oluşturur.heleki bide ingilizcene biraz güveniyosan kendini ifade etmekte zorlanmazsan bi sorun çıkmaz..umarım hayırlısıyla alırısın[/QUOTE]

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

birincisi başvurunun iptal olacağını söyleyen zır cahil danışmandan uzak dur. ikincisi biraz forumu karıştır hatta hiç karıştırmana da gerek yok. bu başlığı açtığın yerin üstünde sabit konular var bak orda 1.89 la adam mezun olarak vize almış hala aynı soruları soruyorsunuz arkadaşım ya hatta 1.89 un altında vize alanlar bile var

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)