Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mount Olympus-Wisconsin Dells

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Mount Olympus-Wisconsin Dells

Bu yaz bende Mount Olympus dayım.Kafamda bir sürü soru işareti var arkadaşın okulundan dolayı biraz geç bir tarih sayılabilecek 29 haziranda gidiyoruz.gittiğime değmezse diye korku var içimde.iş fuarındaki bayan uygun pozisyon kalmayabilir general cleaner ya da housekeeper olabilirsiniz dedi.kaldığımız yere depozit veriyomuşuz 200 dolar 3 ay kalmazsak geri alamıyomuşuz falan filan.Başka gidecek ya da burada çalışmış arkadaşlar var mı?Fikir alışverişi yaparız.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı DEMIR17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yaz bende Mount Olympus dayım.Kafamda bir sürü soru işareti var arkadaşın okulundan dolayı biraz geç bir tarih sayılabilecek 29 haziranda gidiyoruz.gittiğime değmezse diye korku var içimde.iş fuarındaki bayan uygun pozisyon kalmayabilir general cleaner ya da housekeeper olabilirsiniz dedi.kaldığımız yere depozit veriyomuşuz 200 dolar 3 ay kalmazsak geri alamıyomuşuz falan filan.Başka gidecek ya da burada çalışmış arkadaşlar var mı?Fikir alışverişi yaparız.
    29 hazıranda aynı pozısyonda baslıycam ise

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı adros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    29 hazıranda aynı pozısyonda baslıycam ise
    aaa ne güzel yalnız değilimbu housekeeperlar general cleaner lar ne yaparlar ya tuvalet temizlemek istemiyorum ben parkın içi neyse de.haftada kaç saat çalışıyormuşuz bir bilgin var mı?saat ücretleri 7.5$ onu biliyorum da.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

aaa ne güzel yalnız değilimbu housekeeperlar general cleaner lar ne yaparlar ya tuvalet temizlemek istemiyorum ben parkın içi neyse de.haftada kaç saat çalışıyormuşuz bir bilgin var mı?saat ücretleri 7.5$ onu biliyorum da.
    valla ogrendıgım kadarıyla tuvalet falan temızlemıyoruz genel temızlık yaprakları topla havuz temızlıgıne yardım et falan bıldıgıme gore boyle Gecen sene bu ıste calısıp dönem dönem 70-75 saat aldıgını soyleyen arkadaslar var bakalım oraya gıdınce gorucez sımdı ne kadar konussak bos sen 2 marttaki fuardamıydın?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

valla ogrendıgım kadarıyla tuvalet falan temızlemıyoruz genel temızlık yaprakları topla havuz temızlıgıne yardım et falan bıldıgıme gore boyle Gecen sene bu ıste calısıp dönem dönem 70-75 saat aldıgını soyleyen arkadaslar var bakalım oraya gıdınce gorucez sımdı ne kadar konussak bos sen 2 marttaki fuardamıydın?
    evet elite hotelde yoksa biz berabermi girdik görüşmeye?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

evet elite hotelde yoksa biz berabermi girdik görüşmeye?
    sanırsamki sabah grubunda son gorusen arkadaslar mısınız sız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

sanırsamki sabah grubunda son gorusen arkadaslar mısınız sız
    hayır bizden sonra girenler oldu.ben bi arkadaşımla girdim bir de bizimle iki arkadaş daha girdi onlarda 29 unda gelebiliriz dedi ordaki bayana o arkadaşlardan biri olabileceğini düşündüm de

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

hayır bizden sonra girenler oldu.ben bi arkadaşımla girdim bir de bizimle iki arkadaş daha girdi onlarda 29 unda gelebiliriz dedi ordaki bayana o arkadaşlardan biri olabileceğini düşündüm de
    biz onlarız işte 29unda mı baslayacaksınız sizde yoksa 29unda mı cıkacaksınız buradan?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

valla 29 unda orda olucaz sanırım çünkü temmuzda gelmeyin dedi Carry siz ne çabuk anlaştınız gittiniz ama ya şaşırdık biz ama daha öncede gitmişsiniz galiba siz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

valla 29 unda orda olucaz sanırım çünkü temmuzda gelmeyin dedi Carry siz ne çabuk anlaştınız gittiniz ama ya şaşırdık biz ama daha öncede gitmişsiniz galiba siz
    work and travel ile degilde turist vizesiyle gittim amerikaya.O gun front desk istedik olmazsa zaten bu işi verecegini biliyordum aylardır arastırıyordum bakalım arastırdıgıma deger iyi bir tecrube olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

inşallah öyle olur ben ilk defa gideceğimden kafam çok karışık siz gittikten sonra bayan bize anlattı bu konaklama işini işte 200$ verirsiniz dedi çıkarken bir hasar olursa ya da 3 aydan önce çıkarsanız depozitinizi alamazsınız dedi.overtime ı yokmuş.biz ride attendant için ısrar ettik oda verdiğimiz kağıda lifeguard/ride attendant yazdı ama boş pozisyon kalırsa olursunuz dedi.bakalım nasıl bi iş çıkıcak gerçi hangisi daha çok para kazandırıyosa o olsun çünkü biz geç gidiyoruz belki çok fazla çalışamama ihtimalimiz olabilir iş olmazsa.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende 3 marttaki fuarda Carrie yle görüştüm, aynı şeyleri banada söyledi. Geç geldiğimi pozisyon için garanti veremeyeceğini boş pozisyon housekeepingse onda çalışacabilceğimi söyledi, bunu kabul edersen gel dedi. Bende artık iş arayacak taakat kalmadığı için kabul ettik gitti Bakalım oralara gidince şansımız yaver gider umarım.

Bu arada ben mülakat gibi bişey bekliyodum ama kadın hiç bişey sormadı o anlattı şartları benimle beraber bikaç kişi dinledi kabul ediyo musunuz dedi.

Son kararını verince bana mail at ben sana ayrıntıları göndereyim dedi. Yap bana bi kıyak be carrie diye mesaj atcam bakalım
    Konu ironstone tarafından (07-03-2009 Saat 06:39 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ironstone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 3 marttaki fuarda Carrie yle görüştüm, aynı şeyleri banada söyledi. Geç geldiğimi pozisyon için garanti veremeyeceğini boş pozisyon housekeepingse onda çalışacabilceğimi söyledi, bunu kabul edersen gel dedi. Bende artık iş arayacak taakat kalmadığı için kabul ettik gitti Bakalım oralara gidince şansımız yaver gider umarım.

Bu arada ben mülakat gibi bişey bekliyodum ama kadın hiç bişey sormadı o anlattı şartları benimle beraber bikaç kişi dinledi kabul ediyo musunuz dedi.

Son kararını verince bana mail at ben sana ayrıntıları göndereyim dedi. Yap bana bi kıyak be carrie diye mesaj atcam bakalım
    olumlu bır yanıt gelırse soyle bızde gonderelım mail

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ama hangi pozisyon daha avantajlı onuda tam bilmiyoruzki bildiğim kadarıyla housekeeper lar da ride attender lar da 7.5$ alıyor saatte ama çalışma saatleri ve yaptığın işin zorluğu açısından farkları olabilir

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ama hangi pozisyon daha avantajlı onuda tam bilmiyoruzki bildiğim kadarıyla housekeeper lar da ride attender lar da 7.5$ alıyor saatte ama çalışma saatleri ve yaptığın işin zorluğu açısından farkları olabilir
    ya sozlesmede 7.5 yazıyorda o gun carrie ile konusurken 8dolar dedi hatırlıyormusun general cleaner pozisyonuna?ben mi yanlıs hatırlıyorum dıye gorusmeden sonra arkadasa sordum evet 8 dolar dedi o da.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya sozlesmede 7.5 yazıyorda o gun carrie ile konusurken 8dolar dedi hatırlıyormusun general cleaner pozisyonuna?ben mi yanlıs hatırlıyorum dıye gorusmeden sonra arkadasa sordum evet 8 dolar dedi o da.
    bir mail atıp sorsak mı sonuçta bu bilgiler bizim için önemli bende ride attendant ı sorduğumda bana 7.5 dedi hatta dediki haftada ortalama 50-60 saat çalışıyorlar ama yağmur yağar bişey olur minimum 40 saat olur dedi.bir de buralarda sezon ne kadar sürüyo acaba bi arkadaşım ağustos ortası işler azalıyo çalıştığın saatte azalıyo demişti.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

sezonun en geç bittigi yerlerden biri baya arastırdım ama bakalım parkta ne kadar is olacak ben ekim 1 e kadar imzaladım sözlesmeyi agustostan sonra 40 saat verse yeter heralde agustos ayındada 1 dolar bonus oluyormus ekstra sanırım gecen sene oyle olmus

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar yazdıklarınız okudum ve benim de kafam çok karıştı.. ben de bu işi seçtim fakat öyle 40 saatlerden falan asla söz edilmedi sözleşmede de 32 saat olarak geçiyor ve saati 7.5$..
    Siz eminmisiniz ride attender lerin 7.5$ dan fazla alacagına.. özellikle bir arkadaş sezonun geç bitmesinden bahsetmiş fakat özellikle kadın bize zaten işe geç gittiğimizi sezonun ağustosta durgunlaştığını çünkü mayısta başladığını anlattı acaba farklı yerlerden mi bahsediyoruz :S

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı psychotuffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yazdıklarınız okudum ve benim de kafam çok karıştı.. ben de bu işi seçtim fakat öyle 40 saatlerden falan asla söz edilmedi sözleşmede de 32 saat olarak geçiyor ve saati 7.5$..
    Siz eminmisiniz ride attender lerin 7.5$ dan fazla alacagına.. özellikle bir arkadaş sezonun geç bitmesinden bahsetmiş fakat özellikle kadın bize zaten işe geç gittiğimizi sezonun ağustosta durgunlaştığını çünkü mayısta başladığını anlattı acaba farklı yerlerden mi bahsediyoruz :S
    evet sozlesmede 32-40 saat arası yazıyor ucrette 7.5 dolar ama kadın front desk,housekeeping ıslerınden falan bahsettı bende intrax ın gonderdıgı bılgılerde boyle ıslerın yeralmadıgını sordum.O da duzeltıyorum falan dedı sonra general cleaner la housekeepingi bagladı ve ucretın 8 dolar oldugunu soyledı. Evet sezonun mayısta basladıgı dogru en yogun oldugu zamanlarda temmuz ortası ve agustos ayı.Eylul ayıda su ana kadar konustugum kısıler hazıran ayı gıbı ortalama olarak gectıgını soyledıler.Zaten eylul sonuda sozlesmenız bıtıyordur tahmınen.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende ne zaman dönüceksiniz die sorduğunda eylül sonu dedim oraya 1 ekim yazdı benim okul eylülün son haftası açılır bi hafta ekeriz artık birşey değilde bu tarihden önce çıkmamız halinde sorun yaşarmıyız?bir de saat ücretleri konusunda biraz önce yazdığımı söledi bayan ride attender 7.5 ama housekeepein le general cleaner ı bilmiyorum ama adros 8 olduğunu söyledi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla kardeşim bize de kadın iş olarak ride attendent ve lifeguardlıktan bahsetti özellikle.. lifeguard istemyrum ride attendent diyince de oraya gidince ingilizce seviyenize göre değerlendirileceksinz dedi fakat içim hiç rahat etmedi sezon erken biterse nasıl para kazancaz diye kara kara düşünmeye başladım..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı psychotuffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim bize de kadın iş olarak ride attendent ve lifeguardlıktan bahsetti özellikle.. lifeguard istemyrum ride attendent diyince de oraya gidince ingilizce seviyenize göre değerlendirileceksinz dedi fakat içim hiç rahat etmedi sezon erken biterse nasıl para kazancaz diye kara kara düşünmeye başladım..
    sorma aynı şeyleri ben de düşünyorum en azından işimin ne olacağı belli olsaydı içim rahat edicekti.sezonda inşallah adros un dediği gibi uzun sürerde bizde kazanırız paramızı yoksa harcadığımızı bile kazanamayabiliriz ama ben kadına ne kadar süre çalışıcaz diye sorduğumda ne zamana kadar isterseniz çalışabilirsiniz demişti.senin gidiş ne zaman bizim gibi geç mi gidiyosun sende?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet bende haziran sonu gidicem ama hala kafam karışık.çünkü daha önce gidenlerde orda sezonun erken bittiğini söledi.:s umarım adros haklı çıkar ne diyelim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

daha önce burda çalışmış olup bizi bilgilendirecek kimse yokmu yaw merak içindeyiz.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

rıde ol bıde DEMIR carrıe ye selam sole benden tabı james be budımır e de selam sole
    aklınıza bısey takılırsa ben burdayım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yaa güzel biryere benziyor umarım güzel bir yaz geçirirm

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı BasakGunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa güzel biryere benziyor umarım güzel bir yaz geçirirm
    ümit ediyoruz , araştırdıgımız kadarıyla guzel bır yer gıbı sorun yok sımdılık
    hosgeldin bu arada bayadır yeni katılan birileri olmamıstı mount olympusa giden
    Somethings never changes..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hosbulduk

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı BasakGunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hosbulduk
    Konaklama için carrie ile falan konustun mu ya? Bir bilgi verdi mi
    Somethings never changes..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya vize stresi felan konaklama hakkıında hicbir bilgim yok ev tutmak istiyorum ama tek gidiyorum haliyle bir otelde kalıcam.. çevredede oteller cokmus o yüzden rahatım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)