Work and Travel 2025
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: pişman ettiler!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart pişman ettiler!!!

amerıkaya geldıgım gunden berı yasadıklarımı anlatsam herhalde roman olur..suanda san antonio da bowens crossing denilen fareli ve akrepli koydeyız.defalarca sorumlulara gıttık ama kadın elınde kopegıyle bu yaratıkların ustune basmamızı soyleyıp duruyo!!calıstıgımız sırket bana haftada 5 gun off verıyor!!ayrıca kaldıgımız yerden cıkamıyoruz!saat ondan sonra dısarı cıkmak yasak cunku polısler kapıda dıkılıyo!!!!yanı anlıcagınız hersey berbat gıdıyo!elınden bıse gelen varsa lutfen yazsın..hiç sorumlu bulamıyorum.amerıkaya gelırken hayallerımın bu sekılde son bulcagı aklımın ucundan bıle gecmezdı..pişman ettiler yakında donuyorum.cunku gelelı 20 gun oldu ve seaworld hala social security numberımızı almadı.sureklı oyalıyorlar.ayagım sakatlandı doktora bu kartım olmadıgı ıcın gıdemedım.magduruz!!ve elımden gelenı ardına koymıcam!!!

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

elindeki ds formu sağlık sigortanı ssn kartın gelene kadar sanırım zaten karşılıyor. ayrıca anlaşılan çok kötü bir yere gitmişsin. ssn için şirketinin hareket etmesini beklemene gerek yok. kendin de ofise gidip sıra numaranı alarak çok kolay halledebilirsin.
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu sene work and travel in suyu çıktı gibi duruyor..şirketler büyüdükçe öğrenciye olan ilgi azalıyor sanki. bence aileni devreye sok şirkete baskı yapsınlar, belki bi yararı olur?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hayat bos eglen cosss :-)))
    aslicim takma yaa :-)))
    bak benide bugun erken gonderdiler eve icecem birazdan
    cagiririm seni :-)))

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elindeki ds formu sağlık sigortanı ssn kartın gelene kadar sanırım zaten karşılıyor. ayrıca anlaşılan çok kötü bir yere gitmişsin. ssn için şirketinin hareket etmesini beklemene gerek yok. kendin de ofise gidip sıra numaranı alarak çok kolay halledebilirsin.

bunu da dusunduk ama burda bızımle ılgılenen ınsan yanı burdakı ınternatıonal student sorumlusu bensız gıdemezsınız dedı.herkes onu beklemek zorundaymıs...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı asL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerıkaya geldıgım gunden berı yasadıklarımı anlatsam herhalde roman olur..suanda san antonio da bowens crossing denilen fareli ve akrepli koydeyız.defalarca sorumlulara gıttık ama kadın elınde kopegıyle bu yaratıkların ustune basmamızı soyleyıp duruyo!!calıstıgımız sırket bana haftada 5 gun off verıyor!!ayrıca kaldıgımız yerden cıkamıyoruz!saat ondan sonra dısarı cıkmak yasak cunku polısler kapıda dıkılıyo!!!!yanı anlıcagınız hersey berbat gıdıyo!elınden bıse gelen varsa lutfen yazsın..hiç sorumlu bulamıyorum.amerıkaya gelırken hayallerımın bu sekılde son bulcagı aklımın ucundan bıle gecmezdı..pişman ettiler yakında donuyorum.cunku gelelı 20 gun oldu ve seaworld hala social security numberımızı almadı.sureklı oyalıyorlar.ayagım sakatlandı doktora bu kartım olmadıgı ıcın gıdemedım.magduruz!!ve elımden gelenı ardına koymıcam!!!
    anlattiklarinin cok benzerini bende alabamada yasadim. her yer dolu diyerek bizi issiz bi yere attilar sonra da hic ilgilenmediler. ssn a gelince onu sirketten bekleme. hatta bence sirketten hic bi sey bekleme. ofise kendin git en kisa zamanda. sadece ds formun ve pasaportun yaninda olsun yeter. iyi sanslar...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

SSN icin sirketi sakin beklemeyin derim. Ben sahsen gittim kendi numarami aldim pasaportu DS i verdim aldilar onayladilar bir kez daha bir kez daha gittim ve aldim sonunda kendi basima. 2 3 haftaya sanirim bir kart da verecekler. Kendiniz halledin kimisi 1 gunde aldi kimisi 3 haftadir ugrasiyor yogunluga ve sansiniza bagli gibi biraz.
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşalr su sırketlere bu akdar tavız vermeyın ya..ben seney gıdıcem ve tabırı caızse sırkettekılerı tehdıt edıcem..cunkı o kdr para verıyorum ve benı dagın absına yollarlar bıde magdur ederlerse hukuktan once kendım keserım cezaları..sızde bence sopayı gosterın bıraz ınsanların parasını alıp alay etmesınler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart SeaWorld San Antonio 2009 yazı icin kayıtlar baslamıstır:)

evet arkadaslar SeaWorld San Antonio icin kayıtları alalım.seneye bır daha gelmeyi dusunen var mı benım gıbi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benim arkadaşımda bu yaz gitti oraya ama hiç memnun kalmamış.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

valla amerikada saglik hizmetleri cok dandik yada bnm kaldigim yerde cok dandik arkadasim ateslendi kendimizin tedavi etme onerilerini dinlemedi illa hastaneye gidelim dedi iyi dedik gecenin bi koru hastane aradik bulduk en sonunda 30 tane register yapiyolar kiz ayakta duramiyo nerdeyse annesini kizlik soyadini soracaklardi sonra doktor doktor geziyosun ilk muayene muhabbeti zimbirti her defasinda tekrar register yapiliyo idrar tahlili sonra kan tahlili 5 saat hastanede bekledik sonuc sdc bi tane hap verdiler gelen fatura 550 dolar ama odemicez tabiki

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı bahaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla amerikada saglik hizmetleri cok dandik yada bnm kaldigim yerde cok dandik arkadasim ateslendi kendimizin tedavi etme onerilerini dinlemedi illa hastaneye gidelim dedi iyi dedik gecenin bi koru hastane aradik bulduk en sonunda 30 tane register yapiyolar kiz ayakta duramiyo nerdeyse annesini kizlik soyadini soracaklardi sonra doktor doktor geziyosun ilk muayene muhabbeti zimbirti her defasinda tekrar register yapiliyo idrar tahlili sonra kan tahlili 5 saat hastanede bekledik sonuc sdc bi tane hap verdiler gelen fatura 550 dolar ama odemicez tabiki
    Sorun olmicak mi ileride o para ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

niye sorun olsun ki giderken şirket sağlık sigotrası yapmıyormu?blmme kaç bin dolarlık
    2009 watçısı olcakken 2009 campusacısı olan şahsiyet

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yapiyoda bi ton palavrasi var yok is zamaninda olcak yok bilmem ne en iyisi mefta olcak kadar bisyiniz yoksa eczaneye gitmek ben ole yaptm alerji oldum cok fena eczaneye gittim ayni ilaci oda verdi

valla umarim sorun olmaz burdaki patronlar odemeyin hallederiz dediler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks