Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: housekeeping

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart housekeeping

arkadaslar ben de iş konusunda kararsızım housekeeping konusunda deneyimi olanlar anlatabilirlermi biraz ? herkes çok zor sakın seçme diyor ama bahşişi de iyiymiş sanırım :S

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bende bu sene ilk kez katılıyorum.Fakat houskeping hakkında pek iyi şey duymadım.Forumda da araştırırsan çok sıkıcı ve dilini geliştirmeyen bir meslek olduğunu görürsün ama bahşiş yönünden iyi diyorlar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki sen hangi işi düşünüyorsun ? garsonluk çok mu yorar acaba yapabilirmiyim die düşünüorm şmdi gider gitmez anlaşmakta da güçlük çekerm kesin

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende ilk kez katılcam housekeepr yapcam ilk iş fuarında seçtiim için öle oldu bide hazırlıım yani hani dil aşırı yok ondan seçtim ama orda illa o işi yapcam die bi şart yok tabi giden arkdşlarmla muabetimde o işin yanı sıra bulma şansım olabilcek sanırım tabi ne kadar zor kolay onu bilemiorum=) bilmeden gidiourz...:S

ESPİGA; ingilzcene güveniosan garsonlukda sanırım çokda sorun çekmzsn ama eglence parklarıda güzel olabilrr sanırım bilmioruz tabi=) dydklarım kadarylaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

housekeeping işi denildiği kadar sıkıcı ve yorucu değil.Diğer işlerde de olduğu gibi kişinin kendisine bakıyor.Yapmanız gereken biraz yırtık olmak.Parası da iyi.Ben bu yaz pennslyvania spinner da housekeeper olucam.O taraflara gidecek arkadaşlarla görüşelim..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Simiago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    housekeeping işi denildiği kadar sıkıcı ve yorucu değil.Diğer işlerde de olduğu gibi kişinin kendisine bakıyor.Yapmanız gereken biraz yırtık olmak.Parası da iyi.Ben bu yaz pennslyvania spinner da housekeeper olucam.O taraflara gidecek arkadaşlarla görüşelim..

bende californiaya gitcem sanfrancisco taraflarına... bende öle çok kötülendiine bakmıorum bakalım....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bnde 6 arkdas gıdıoruz sandı canakkalle gezisi gibi) coloradoda bi otelde housekeepınglık iidir inş rezil olmayalımda:d

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben karar werdmm bgn sonundaa romios pizzaa seattle da =)) second job olarak da housekeeping bulursamm çok ii olcakk inş

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

piiza işini şirket bana tavsiye etti ama ben götürrüken yerim die kabul etmedim ikinci iş olarak süpermarketler uygunmus arkadasımda virginiaada gecen sene ıkı ıste calısmıs.Housekeeper ve süpermarkette poşetleme

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Zor bi iş tavsiye etmem bahşiş de çalıştığın yere göre değişir benm hiç iyi değildi

Efsane Watçı chipmunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

İngilizcesine hiç güvenmeyip de illa Amerika diyenlerin seçmesi gereken bir meslek diye düşünüyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende housekeeping dusunuyorum aslında zaten kim 3 aylıgına gelen birini otelde resepsiyonist yaparki

Tecrübe Puanı
    18

İngilizcen iyiyse yapan olur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ingilizcem cok iyi ama ucmak istemiyorum temkinli yaklasıyorum herseye
    firma secerken bile nerdeyse 20 tane gezdim oyle karar verdim

Tecrübe Puanı
    18

İngilizcen iyiyse resepsiyonistlik düşünmek uçmak değil. İngilizce herşeyin anahtarı wat olayında.. Housekeeping işine hiç ing bilmeyen insanları seciyorlar genelde.. İngilizce bilmeyen meksikalı ve ispanyolların o işi yaptıgını biliyorum. İngilizcen iyiyse housekeeperlık secip kendine yazık etme derim ama yine de sen bilirsin tabi.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ececeyda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ingilizcem cok iyi ama ucmak istemiyorum temkinli yaklasıyorum herseye
    firma secerken bile nerdeyse 20 tane gezdim oyle karar verdim
    masalah 20 tane firma gezmisin..ozaman karar vermissindir artik..bence de madem cok iyi ingilizcen kendine yazik etme housekeepingle..daha gusel isler var
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Tecrübe Puanı
    18

Değil mi S-pectacular yaa

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

@ececeyda
    Aman bu kadar da titiz olma sonra Amerika 'da durular kötü olabilir bu kadar üstüne düşünce ters tepiyo nerden biliosun die sorarsan kendmden biliorum inanki gitmeden önce kimlerle konuşmadım , hangi firmalara gitmedim ama sonuç nafile ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı espiga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki sen hangi işi düşünüyorsun ? garsonluk çok mu yorar acaba yapabilirmiyim die düşünüorm şmdi gider gitmez anlaşmakta da güçlük çekerm kesin
    Hocam garsonluk kolay değil yaa.Şirketin seni kandırma ihtimali yüksek gibi bu gasonluk olayında.Çünkü en az 3-4 hafta "training"i oluyor garsonluğun.Yazen totatlde çalşıcağın 12-14 hafta.Yani adamalrın sana garsonluk yaptırması çok zor gibi.

Garsonluk diyerekten seni büyük ihtimalle "food runner" yapacaklar.Onun da ne bahişi var ne bişeyi.Garson "order" alıyor sen yemeği taşıyorsun.Bahşişi o alıyor.Sen onun yardımcısı gibisin.

Ama pizzada iş bulursan kaçırma derim.Çünkü çoğunlukla yemek üvretsiz oluyor pizza işinde.O da haftada 60-70 dolar kar demektir senin için.
    Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
    http://www.turkishwat.net

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

herkese tavsiyem bedava yemek olan bi is secin,zaten para yemege gidiyor amerikada.

housekeeping' amerikaya gitmeden once cok kotu ve igrenc bi is oldugunu dusunuyodum. dogru biraz igrenc ama diger islerden cok cok kolay.
    bi kac gun housekeeper olarak calistim. calisirken muzik dinledigim tek is(walkman). hic kim sizi gozetlemiyor.arabir bahsis'de oluyodu.. ama break'te kendi yemeginizi kendiniz almalisiniz.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bir sorum olacak bu satten sonra wata katılınır mı katılsak şansımız yüzde kaç olur [/B]

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bildiğin SHIT temizlemek arkadaş...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba bir sorum olacak tı arkadaslar hauseekeper işinde kesınlıkle harcadıgımız parayı cıkarıyoruz herhalde dogrumudur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

housekeepınggg)) Allah kolaylık versın dıorum sımdıden gıtceklereee) Kılo verceksın ben 10 kılo verdım kendı otelınmıs gıbı calıscaksın ılk 1 ay boyunca stem ustune stem. odalara gerı donceksın hep sılmeyı unuttugun bırseyler cıkcak manager den nefret etceksın ) sonra bakmıssın işi cozmussun oda yı kac dk da temızlerım gıbı fıkırlere gırceksın fılan ama tabı saaat yapman gerektıgı ıcın salakta geccek gunler) saat te vermedıklerınde kafa yıceksın üstüne bide manager lerın senın bahsıslerını almaya basladıgında acaba dovsem ne olur dıe dusunmeye baslıcaksın))8 tane zencı cocugun kaldıgı odaya gırınce zencılerden nefret etceksın ) ustune bıde bahsıs bırakmadıkları ıcın ayrı bı soveceksın) sonra bı bakmıssın 3 ay gecmıs evdesın))) olay bu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ataman kardeş çok güzel yazmıssın peki bir turızm de çalışmıs zorlukları görmüş biri için housekepengin avantajları yok mudur iyi bir otelde 4-5 bın dolarla eve donülmez mi ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

harcamassan 3000 3500 dolar para yaparsın dostumda vallah ole seyler alıosun kı paralar gıdıor) ben projeksıyon aletı almıstım sınema sıstemım ıcın arkadasım dedektor aldı kumsalda altın arıodu fılan hane olay para degıl wat ın anlamı macera para ıcın 2.iş lazım dıger turlu cok paran olmaz. 3000 3500 yaparsın yanı oda yaptıgın masraf yanı)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

daha fazlası olmaz mı sence

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

)yok ya belkı bu kadar bıle kazanamıcan gıtcegın otelde saat alamıcan sanmıorum bunu gecebılcegını

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ataman ben burda kalsam yaz sezonun da 3 mılyar kesın kazanırım turızm de ama karıyer olsun diye gıtmek ıstıyorum aynı zaman da da para lazım bana turızm ciyim ben zaten sen olsan ne yaparsın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayatta gıtmem o sekılde pısman olan turısm cı arkadasım coktu) adam 2 3 katını kazanırdım dıen sosyal aktıvetelerde yok yok barlar dıskolar gıdıosunda nadır hane nasıl dıyım tamamıyle zarar bu iş para işi degıl macera degısıklık kesınlıkle vazgec ben 2 kez yaptım artık yeter dedım dıl okuluna yazıldım bu sene 5 yıllık vıze aldım ole gıdıorum) kımseye wat tavsıye etmıorumm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)