Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 22 nisan istanbul vize görüşmeleri

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 22 nisan istanbul vize görüşmeleri

arkadaşlar öncelikle şunu söylemek ıstıyorum sıfır ıngılızceyle gıttım sakın korkmayın bende cok korkuyodum sonucta hıc ıngılızce bılmıyorum. sadece bu forumdakı soruları ezberledım. hiç stres yapacak bı durum yok gayet guleryuzlu ınsanlar sansıma mıdır nedir sadece ıkı gorevlı vardı sarısın adam bıde, baya guzel bı hanımefendı))
    dıger zencı kılolu olanla asyalı olan yoktu herkes sadece 2 gısede gırdı gorusmeye. yaklasık 1 saat once ordaydım numaramı aldım ve 10larca kısının mulakatını dınledım sordukları sorular hep aynıydı ve hıc kımseye red vermedıler. ınanın benden daha kotulerıde vardı herkes aldı. bana 4 soru sordu
    g:what is your subject ?
    b:economi
    g:dondurmamı satacaksın?
    b:yes
    g:babanın işi ne?
    b:xxx
    gpa'n kaç?
    2.10
    sadece bu soruları sordu bana. bıde not oratlaması kotu olanlara neden kotu gıbısınden bı soru sordu heralde cok anlamadım
    babamın ısinı soledıımde baya guldu yanlıs teleffuz etmıstım benımde sonradan aklıma geldı.. kendısı duzelttı arkasından kahkahalarla bıseyler daha soyledı ama ben anlamadım
    onemıde yok zaten yeşil kagıdı vermıstı elıme bıde ds 2019 fln dedı bende thank you dedım ve gulerek ayrıldım.
    hıc kasılmaya gerek yok sızın takıldıgınız yerde 2 kere daha bastırarak ıngılızce soruyo yıne anlamazsanız turkçe soruyo)) bu kadar basıt yanı kımseyede red vermedıler.

bu arada kımılerıne yesıl buyuk kagıt kımılerınede yesıl kucuk kagıt verıyolardı onların bı farkı varmı ornegın bana kucuk olanından verdıler:??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slm

slm kardesss bende 22 nısan da gorusmedeydım yanı bugun fazla zorlamadılar gercekten ıngılızce bılmıyenlerle turkce bıle konustular ama benım aklıma su buyuk kucuk yesıl kagıt takıldı banada buyuk yesıl kagıttan verdıler sadece ds formum falan yoktu orda su an sonuclanamamkta vızenız eksık evrakları tamamlayıp konslosluga yollayınız pasaportunuzla falan dıoo ds gelınce yollıcaz artıkk ama su kucuk buyuk kagıt dalgasına cok takıldımm sendekı kucuk yesıl kagıtta ne yazıoo tam olarakk

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynısı yazıo bendede ama hıc bısey ısaretlenmemıs normalde ds 2019 ıle sevıs ın ısaretlı olması gerekıomus. aldık heralde vızeyı ya. bılenler lutfen cvp verebılırlermı buyuk kucuk yesıl kagıt ne demek?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)