Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: internship vize

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart internship vize

arkadaşlar merhaba,
    ben internship için vize görüşmesine katılacağım.. Daha önce internship için vize görüşmesine giren var mı? varsa içeriği nedir, daha çok kasıyolar mı? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Pozisyon: Sponsor Şirket
    Tecrübe Puanı
    16

Internship vizesi diger programlara göre profesyonel bir icerige sahip oldugundan dolayı vize gorusmeleri digerlerine göre biraz daha rahat gecer. Egerki vize icin gerekli evrakların tamamsa muhtemelen sana gidecegin isyeri ve eyalet hakkında soru soracaklardır. Türkiyeye döndügünde ne yapacagın karsılasacagın muhtemel sorulardan birisi. Her vize gorusmesinde oldugu gibi
    rahat ol ve gülümse. Sana simdiden programda basarılar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Turkex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Internship vizesi diger programlara göre profesyonel bir icerige sahip oldugundan dolayı vize gorusmeleri digerlerine göre biraz daha rahat gecer. Egerki vize icin gerekli evrakların tamamsa muhtemelen sana gidecegin isyeri ve eyalet hakkında soru soracaklardır. Türkiyeye döndügünde ne yapacagın karsılasacagın muhtemel sorulardan birisi. Her vize gorusmesinde oldugu gibi
    rahat ol ve gülümse. Sana simdiden programda basarılar
    teşekkürler bilgi için, 2 dersim olmasının da benim için + olacağını söyledi sponsor firma. Umarım ii geçer...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Sonucta o 2 dersin okulunu bitirecegin anlamina geliyor . Bence de rahat olur . Umarim alirsin biran once .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart selam

Alıntı guettaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler bilgi için, 2 dersim olmasının da benim için + olacağını söyledi sponsor firma. Umarım ii geçer...
    selam kardesim isallah alirsin vizeni..bazi sorular sorabilirmiyim?..nerde calisacaksin?.surec nasil isledi biraz bilgilendirirmisin?..ozel msj atamiyorumda ben..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bugün internship mülakatına girdim bir tane hint kökenli amerikalı cıktı karsıma vizede.zati nefret ederdim hintlilerden ve bu nefret ikiye katlandı adam belgelerimi aldı nerde calıscan daha once gıttınmı parayı kım odeyecek neden gıdıyorsun felan sordu.insan kaçakçılıgı hakkında soru felan sormadı.mezuniyet belgemi ve transkıptıme bakmadı almadı bile sordum alıcakmısınız yok ıhtıyacım yok dedı.adam kagıtlarımı acmadı soruları sordu ve bılgısayara bısıler yazdı kagıdıma felan bısı yazmadı.daha sonra ups fişini verdi.bu ıkıncı gıdısım olacak gecen sefer vizeni verdim dedi consule ama bu hintli bisi demedı sımdı ben vizemi almıs mı oluyorum cvplarsanız sevınırımm.adam hıc bi b.k demedi.dıplomam veya transrıp lazımmı dedım yok dedı.ihtiyacım yok dedı. iki gun sonra ups gelıcek ama ıkı gun kım dayancak. help me sayın deneyimliler.red almıs bir pasaport gelırmı acaba ??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

aldin vizeyi, hemen yuppi de
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

umarım ...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün internship mülakatına girdim bir tane hint kökenli amerikalı cıktı karsıma vizede.zati nefret ederdim hintlilerden ve bu nefret ikiye katlandı adam belgelerimi aldı nerde calıscan daha once gıttınmı parayı kım odeyecek neden gıdıyorsun felan sordu.insan kaçakçılıgı hakkında soru felan sormadı.mezuniyet belgemi ve transkıptıme bakmadı almadı bile sordum alıcakmısınız yok ıhtıyacım yok dedı.adam kagıtlarımı acmadı soruları sordu ve bılgısayara bısıler yazdı kagıdıma felan bısı yazmadı.daha sonra ups fişini verdi.bu ıkıncı gıdısım olacak gecen sefer vizeni verdim dedi consule ama bu hintli bisi demedı sımdı ben vizemi almıs mı oluyorum cvplarsanız sevınırımm.adam hıc bi b.k demedi.dıplomam veya transrıp lazımmı dedım yok dedı.ihtiyacım yok dedı. iki gun sonra ups gelıcek ama ıkı gun kım dayancak. help me sayın deneyimliler.red almıs bir pasaport gelırmı acaba ??

Merhaba herkeze az once kargo geldi pasaportuma o iğrenc hintli vizeyi bastırmış bende cok merak ediyordum perfectcirculation sonucu.ıkı gundur yemek yemıyor uykusuzum bıtkısel hayyatta gibiyim.cok endıselıydım.adam ne tanskrıbımı aldı ne de dıplomama baktı.yanı lıse ogrencısı olsam bıle verecektı herhalde :S allaha sukur aldım ama bır sorun var ds de ıkı yıl kuralına tabıdır ısaretlı ve pasaport vızesınde not subject to 212 two year rule diyo vizedeki ne anlama gelıyor acaba

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)