Work and Travel 2025
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wisconsin Dells e gidecekler için tavsiye.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Wisconsin Dells e gidecekler için tavsiye.

chıcago havaalanına ındıgınızde 2 saat falan pasaport kontrolu için bekliyorsunuz. sonra wisconsin dells e gelmek için bazı secenekler var.

1. yanınıza dells e gelecek arkadas bulup taxi kiralamanız en mantıklı tercih olacaktır. 100$ falan tutuyor kişi başı. kalacagınız otele kadar getiriyor.

2. tren düşünürseniz eger havaalanından metro tarzı araclarla union station a gidiyorsunuz 2.50$ falan tutuyor metro. taxi ile union a gitmek 40 45$ a mal oluyormus. union stationda amtrak trenlerini sorup o gişeden dellse gideceginizi belirtip bilet alıyorsunuz bilet fiyatı 79$. trenler cok ama cok rahat fakat günde 1 kere var tren saati de 14:15 fakat 13:15 te trene binmek için sizi sıraya sokuyorlar. trenin yer durumu hakkında pek bir bilgim yok ama tren washington a kadar gidiyor. baya büyük bir tren yalnız vagonlara bolmusler kim nereye gidecek seklinde. herneyse trenle gidecekseniz en azından 11 yada 12 gibi orda olmaya bakın derim. dells e geldiginizde indiginiz yerde taxi ler var ordan otellere gitmek 8 veya 10 $.

3. otobusler varmıs ama onun hakkında herhangi bir bilgim yok. gunde 2 sefer oluyormus cok rahat degilmiş. nerden kalkar nasıl gider bilmiyorum.

4. havaalanında coach otobusleri var wisconsin medison a kadar gidiyorlar. dells e gitmiyorlar. ama sagdan soldan duyduguma göre medison a gidip ordan saat bası dells otobusleri var deniyor. ancak bu bilgiler var onlarda cok net degil.

size tavsiyem arkadas bulup taxi kiralaman olacak.

secenegine göre havaalanında yeşil ceketli görevliler var onlara sorarsan nereye gidecegin hakkında bilgi verebilirler.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim uçağımda 12:30da inecek chicago ya trene yetişemeyeceğimden coach otobuslerıne binip gitmek daha mantıklı gelıyo willderness resortta ne olarak çalışacaksın ve ne zman gideceksin?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim uçağımda bi sıkıntı olmazsa 15:00 da chicagoda olacak. warrens a gidicem işverenim tren ve ya otobüs ile tomah a gel ben seni oradan alıcam dedi.indiğim gün saat geç olduğundan otobüs ve ya tern yok.o gece chicago da kalıcam. ertesi gün 14:15 te tren var. ama sıkıntım tomaha gittiğimde işverenimi nasıl tanıyacağım? ve daha önce chicoda kalmış olan varsa union tren istasyonuna yakın ucuz konaklama bile varsa yardımcı olabilirmi ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hiç otobüs yada tren düşünmenize gerek yok arkadaşlar, havalanında indiğinizde biraz dolanın oralarda, wisconsin'a taksicilik yapan adamları göreceksiniz, 70 dolara sizi getirirler. en kötü ihtimalle yine biraz bekleyin oralarda, 4-5 kişi kesinlikle bulursunuz dışarıdaki taksilerle pazarlık yapın, 6 kişi 300 doları kabul ettiler ben gelirken

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)