Work and Travel 2025
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 13 Haziran - Wisconsin Dels

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 13 Haziran - Wisconsin Dels

Arkadaşlar 13 Haziran da chigago O'hare de olucak arkadaşlar var mı ? Uçağım saat 2.10 gibi orda olucağı için büyük bir ihtimalle saat 3.30 trenini kaçıracağım, iki üç arkadaş daha varsa birlikte taksi tutabiliriz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bizde 13 haziranda gitmeyi planlıyoruz fakat daha bilet almadık 11-12-13 haziran arasında bir bilet almalıyız biletini nereden ne kadara aldın ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende o tarihte orda olmayı planlıyorum.detaylı konuşsak süper olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Bende 13 haziranda orda olmayı planlıyorum ordan kenosha ya gidicem siz nereye gidiyorsunuz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mt olympus'a gidiyorum hala uçak bileti otobüs bileti vs. arıyorum ulaşım için

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Chicago Ohare- Union Station arasi 45 dk. Ohare icinde Blue Line metro istasyonu var. Tek binislik kart $2,5. Blue Line a binip Clinton-blue duraginda ineceksiniz. Ordan bir 5 dk yurumeniz gerekecek. Treni kacirirsaniz otobus ile gitmeyi deneyin. Wisconsin-ohare arasida 45 dk. Size tavsiyem en az 4 kisi olun. Bu taksici ile pazarlik yapip oharedan direk wisconsin e gecin. Diger turlu downtowna inmeniz gerekecek. Ozel sorulari olanlar dm atabilir. Chicago area hakkinda

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı watkenaydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otobüs biletini şimdiden almakla o gün orda alamk arasında bilet fiyatı fark eder mi ?

Acemi Watçı OrhunKaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Gecen sene ben bu sorunu başka bir firmada yasadım fark etti. Sistem her firmadaki gibi büyük ihtimal ucuzdan başlayıp sonlara yaklastikca fiyatlar artıyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tren fiyatları yerler doldukça artar ayrıca wat zamanı 50 dolardan aşağı bulmak zor eğer uçağınız 2 gibi iniyorsa yetişmek zor trene ama daha rken iniyorsa yetişilebilir bence bir gece falan chicagoda kalmayı düşünmeyin eğer paranız bolsa sıkıntı yok ama diğer türlü biraz dikkat edin ben burada dells e yakın bir yerde oturuyorum eğer 4-5 kişi grup olursanız kişi başı 75 dolara götürüyorum yol 3 saatten fazla sürüyor.Ayrıca baska götürenlerde var benim gibi amerikalılar onlar da 70-80 dolar arası götürüyor. hava alanından alıp otellere kadar bırakıyoruz araştırın eğer daha uygun bişey bulabilirseniz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı galatasaray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tren fiyatları yerler doldukça artar ayrıca wat zamanı 50 dolardan aşağı bulmak zor eğer uçağınız 2 gibi iniyorsa yetişmek zor trene ama daha rken iniyorsa yetişilebilir bence bir gece falan chicagoda kalmayı düşünmeyin eğer paranız bolsa sıkıntı yok ama diğer türlü biraz dikkat edin ben burada dells e yakın bir yerde oturuyorum eğer 4-5 kişi grup olursanız kişi başı 75 dolara götürüyorum yol 3 saatten fazla sürüyor.Ayrıca baska götürenlerde var benim gibi amerikalılar onlar da 70-80 dolar arası götürüyor. hava alanından alıp otellere kadar bırakıyoruz araştırın eğer daha uygun bişey bulabilirseniz.
    o zaman rötar mötar garantiye alalım biz o gece otobüsle gidelim, peki off günlerde chicago - wisconsin arası nasıl gitmemizi önerirsiniz ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)