Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Berlin MD konaklama

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Berlin MD konaklama

Öncelikle merhabalar, 13 Haziranda JFK'e uçuyorum oradan Berlin'e geçicem ancak konaklama hakkında hiçbir fikrim yok. Nasıl konaklama bulabilirim orada? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşım bende berlinde food lionda çalışacağım. bu ayın 18 inde ordayım konaklamayı bende ayarlamadım henüz haberleşelim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sizin o muhtesem firmalariniz sizden full parasi aliyor da , konaklama ayarlamaya gelince niye kaciyorlar ? Bu sizin sirketlerinizin ozelinde degil , tum firmalarin yaptigi bir kandirmacadir. Sizi kaydederken full program , is ve konaklama ayarlanir deniyor , paryi aldiktan sonra konaklamayi kendin bulacaaksin deniyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilmiyorum konaklama bana ait

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben başta sordum konaklama size mi ait diye hayır dediler bizde buna rağmen kayıt olduk. budweiser bende 13'ünde gidiyorum bende food lion da çalışıcam haberleşelim çok iyi olur pm den atıyorum sana iletişim bilgilerimi.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı cintonik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben başta sordum konaklama size mi ait diye hayır dediler bizde buna rağmen kayıt olduk. budweiser bende 13'ünde gidiyorum bende food lion da çalışıcam haberleşelim çok iyi olur pm den atıyorum sana iletişim bilgilerimi.
    Bu soyledigin work and travel a aykiri durum , ayrica alttaki vaatlere bakmani oneririm, sirketinin sitesinde yaziyor.Sadece senin sirketinle alakali degil , gayet acik ve net , full ucret odemissin ve bunun icine konaklama ayarlanmasi da giriyor. Sirketiniz sizi magdur ederken direk savunmaya gecmen ilginc olmus.

Work and Travel Danışman Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Work and Travel Şirketi Seçimi ÇOK Önemlidir !

Kaç yıllık danışmanlık yaptığına,
    Güvenilirliğine,
    Deneyimli olması,
    Referansları olması,
    İş ve konaklama garantisinin bir arada sunulması,
    Programın gerçekçi bir şekilde sizlere anlatılması,
    Amerika’da güçlü kurumlarla çalışması,
    Vize başvurusunda ayrıntılı bilgi verilmesi.

Ayrica :

İsterseniz işverenin ayarladığı yerde konaklama, isterseniz de kendi istek ve tercihlerinize uygun konaklama imkanı!
    İsterseniz konaklama ayarlamakla hiç uğraşmaz ama işverenin belirlediği ücretle, belirlediği ortamda ve kişilerle konaklar ya da konaklama ayarlamak için 3-5 gün uğraşır ama sonuçta ----- Work and Travel’in de desteğiyle kendi tercih ettiğiniz ücretle, ortamda ve kişilerle sezon boyu konaklarsınız. ----- Work and Travel konaklama bulma konusunda tüm tecrübesi ile size destek olacaktır.
    Ve son olarak:

---------- olarak Work and Travel programında sizi isterseniz konaklamayı işverenin sağladığı bir işe, isterseniz de konaklamayı kendinizin organize edeceği bir işe yerleştirebiliriz. Bu tamamen sizin isteğinize, sizin tercihinize bağlı.

Bu yukaridkiler tum firmalarin vaatleri icinde yer alir. Sadece senin firmanla alakli degil tekrar belirtiryorum.
    Konu ozgursum tarafından (12-06-2013 Saat 12:55 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu soyledigin work and travel a aykiri durum , ayrica alttaki vaatlere bakmani oneririm, sirketinin sitesinde yaziyor.Sadece senin sirketinle alakali degil , gayet acik ve net , full ucret odemissin ve bunun icine konaklama ayarlanmasi da giriyor. Sirketiniz sizi magdur ederken direk savunmaya gecmen ilginc olmus.

Work and Travel Danışman Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Work and Travel Şirketi Seçimi ÇOK Önemlidir !

Kaç yıllık danışmanlık yaptığına,
    Güvenilirliğine,
    Deneyimli olması,
    Referansları olması,
    İş ve konaklama garantisinin bir arada sunulması,
    Programın gerçekçi bir şekilde sizlere anlatılması,
    Amerika’da güçlü kurumlarla çalışması,
    Vize başvurusunda ayrıntılı bilgi verilmesi.

Ayrica :

İsterseniz işverenin ayarladığı yerde konaklama, isterseniz de kendi istek ve tercihlerinize uygun konaklama imkanı!
    İsterseniz konaklama ayarlamakla hiç uğraşmaz ama işverenin belirlediği ücretle, belirlediği ortamda ve kişilerle konaklar ya da konaklama ayarlamak için 3-5 gün uğraşır ama sonuçta ----- Work and Travel’in de desteğiyle kendi tercih ettiğiniz ücretle, ortamda ve kişilerle sezon boyu konaklarsınız. ----- Work and Travel konaklama bulma konusunda tüm tecrübesi ile size destek olacaktır.
    Ve son olarak:

---------- olarak Work and Travel programında sizi isterseniz konaklamayı işverenin sağladığı bir işe, isterseniz de konaklamayı kendinizin organize edeceği bir işe yerleştirebiliriz. Bu tamamen sizin isteğinize, sizin tercihinize bağlı.

Bu yukaridkiler tum firmalarin vaatleri icinde yer alir. Sadece senin firmanla alakli degil tekrar belirtiryorum.

Çok haklısın zaten benim en büyük yalnışım bu işi araştırmamak oldu bu nedenle ilk başvurduğum (eylül ayında) şirket bana iş bile sunamadı ve paramı gidip geri alabildim (nisanın sonunda) ve tam umudu kesmişken bu şirkete gittim ve bu işi önerdiğnde balıklama atladım tabii parayı verdikten sonra ne bir daha aradılar ne de telefonlara ve maillere cevap verdiler herdefasında gidip kapılarını çaldım anlayacağın onları savunacak hiçbir nedenim yok. Danışmanlık şirketlerinin genel olayı zannedersem bu evet eylülde gitsem konaklamayı diretebilirdim hakkımdır diyebilirdim ama mayıs ayında adamlar "istersen programa katıl bu şartlarla istersen katılma" ve bu benim son yazım malesef öğrenci olarak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)