Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: randevu alamıyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Angry randevu alamıyorum

arkadaşlar şirketim 17 mayısa kadar randevu vermiyorlar dedi(Ankara konsolosluğu) ne yapacağım şimdi ben? bu konuda bilgisi olan varsa yardım bekliyorum

BannedUser
    Guest

Şirketin doğru söylemiş su an en erken 17 mayıs. Arkadasada vermediler. Peki neden daha onceden tarih vermedin şirkete su tarıhe alın dıye pasaport mu yoktu.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

pasaport vardı da şirketin ihmali ben hep nisan sonu olsun dedim adamlar işin kesin olsun öyle randevu alalım dedi. şimdi de randevu alamıyolar

BannedUser
    Guest

İstanbulda en erken 28 Nisan var.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ist ye kayseriden vermiyorlarmış ankaradan almak zorundaymışım

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı omar sami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ist ye kayseriden vermiyorlarmış ankaradan almak zorundaymışım
    ben de Kayseri'de okuyorum sınıf arkadasım dün (8 nisan cuma) İstanbuLdan vizesini aLdı bu arada NormaLde ankarada yaşıyor kendisi.. Yani istersen İstanbuLdan aLabiLirsin..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de Kayseri'de okuyorum sınıf arkadasım dün (8 nisan cuma) İstanbuLdan vizesini aLdı bu arada NormaLde ankarada yaşıyor kendisi.. Yani istersen İstanbuLdan aLabiLirsin..
    benim ailemde ankarada yaşıyor vizeye gitmişken ailemide görürüm diyordum ama 17 mayıstan sonrası finallerle cakışabilir ist ye gitmek daha mantıklı. cok özel sebep olmadan ist ye vermiyor dediler arkadaşın talep edip hemen almış mı yoksa özel bir neden mi bildirmiş

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

benim ailemde ankarada yaşıyor vizeye gitmişken ailemide görürüm diyordum ama 17 mayıstan sonrası finallerle cakışabilir ist ye gitmek daha mantıklı. cok özel sebep olmadan ist ye vermiyor dediler arkadaşın talep edip hemen almış mı yoksa özel bir neden mi bildirmiş
    yoo özeL bi sebebi yok.. şirket istanbula git daha rahat aLırsın demiş, oda tmm oLur demiş istanbuLdan aLmışLar randevusunu..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoo özeL bi sebebi yok.. şirket istanbula git daha rahat aLırsın demiş, oda tmm oLur demiş istanbuLdan aLmışLar randevusunu..
    çok teşekkür ederim bunu öğrendiğim iyi oldu

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

çok teşekkür ederim bunu öğrendiğim iyi oldu
    rica ederim boL şans

BannedUser
    Guest

CİMBOMLU cevapları vermiş zaten bende onun dediklerine katılıyorum İstanbul'da girebilirsin.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

kıbrıstada son durum 15 nısanda baslıyolarmıs vıze vermeye ama benım ds gelmedıgı ıcın henuz basvurmadım p.tesı tekrar aramayı dusunuyorum bakalım son durum nedır dıye..

BannedUser
    Guest

ya reyes sen al gorusme tarıhı alıyorsan 25 gibi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya reyes sen al gorusme tarıhı alıyorsan 25 gibi
    25 ıne kadar ds gelır dıyosan alırım ben randevu makroklıma sorun degıl gıderken yanımda transcrıpt ogrencı belgesı ds ve randevu ucretını goturcem degılmı baska bısı goturmıycem gercı ben bunları tekrar tel actıgımda sorarım konsolosluga burası bıraz ayrı calısıyor malesef..

BannedUser
    Guest

gelir galiba. bencede ara sor bakalım ne istiyorlar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu kadar gec vize gorusmesine girince ucak bileti sorunsali oluyor.Napicagmi bilemedim bir turlu?

BannedUser
    Guest

iyide bileti alın neden almıyorsunuz nasılsa iptal bazı sirketler para almıyor bazılarıda 20 dolar falan alıyor.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

iyide bileti alın neden almıyorsunuz nasılsa iptal bazı sirketler para almıyor bazılarıda 20 dolar falan alıyor.
    2o dolar mı ben şimdiden alıyım o zaman

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Kıbrıs son durum

15 nisanda vize görüşmelerine tarih açılcakmış şu an pek fazla taleb yokmuş konsolosluktaki adam 18 inde ara istediğin güne veririz dedi zaten çarşamba we pzt konsolos(mülakatı yapcak kişi kendisi )orda oluyomuş parayı 141 doları direk elden yatırıomuşuz hiç bi ek belge istemio türkiyeden farklı olarak,sadece kktc vatandaşı yada ada da öğrenci olman gerekio muhaceret fln istemio.iletişim numaraları forumda paylaşılmıştı zaten adresi de orda war

Köşklü çiftlikte dereboyuna giderken prontonun önünden sola yani dereboyunun ters tarafına devam ediyosunuz futbol federasyonun arkasındaki bina zaten telefonla arayan iş günleri we iş saatleri içinde açık oluyo adam biraz hızlı konuşuo ama idare edin artık ayrıca internet sitesine bak orda yazıyo fln dio başından sallıyo onada şöle söliin siteye baktım çok karışık tarihleri fln bulamadım zaten vize haftasına girioruz hemen halletmem lazım siz anlatsanız çok sevinirim derseniz kırmaz anlatır

Bende 15 Nisandan sonra tarih alıcam Herkese Bol şans

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ygz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 nisanda vize görüşmelerine tarih açılcakmış şu an pek fazla taleb yokmuş konsolosluktaki adam 18 inde ara istediğin güne veririz dedi zaten çarşamba we pzt konsolos(mülakatı yapcak kişi kendisi )orda oluyomuş parayı 141 doları direk elden yatırıomuşuz hiç bi ek belge istemio türkiyeden farklı olarak,sadece kktc vatandaşı yada ada da öğrenci olman gerekio muhaceret fln istemio.iletişim numaraları forumda paylaşılmıştı zaten adresi de orda war

Köşklü çiftlikte dereboyuna giderken prontonun önünden sola yani dereboyunun ters tarafına devam ediyosunuz futbol federasyonun arkasındaki bina zaten telefonla arayan iş günleri we iş saatleri içinde açık oluyo adam biraz hızlı konuşuo ama idare edin artık ayrıca internet sitesine bak orda yazıyo fln dio başından sallıyo onada şöle söliin siteye baktım çok karışık tarihleri fln bulamadım zaten vize haftasına girioruz hemen halletmem lazım siz anlatsanız çok sevinirim derseniz kırmaz anlatır

Bende 15 Nisandan sonra tarih alıcam Herkese Bol şans
    sen hangı adamla konustun dostum ben aradıgımdda adam turkce konusuyodu sen ıngılızcemı konustun anlamadım...bu arada saol bılgılendırme ıcın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

eger boyleyse durum,mayis gibi vize gorusmesine girmenin mi olumsuz yani var midir?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kıbrıslı dostum adam ama kendisi biraz heycanlı ingilizcede türkçede konuştum ben (16 kere aradım ) Biliyosun kıbrısta herşey her an değişebilir Burda konsolos yapıomuş mülakatı we çok fazla ilgi yada yığılma olmıcağı için Kendimizi daha rahat anlatır adamı yada kadını ikna ederiz diye umuyorum yakındoğu doğu üniversitesi radyo,tv sinema 3.sınıf benim ortalamamda genel 2.00 geçen dönem 2.50 ingilizce seviyemde 10 üzerinden 8bçk fln hertürlü anlatırım derdimi diye umuyorum Tekrar herkese bol şans inşallah alırız hepimiz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Kıbrıslı dostum adam ama kendisi biraz heycanlı ingilizcede türkçede konuştum ben (16 kere aradım ) Biliyosun kıbrısta herşey her an değişebilir Burda konsolos yapıomuş mülakatı we çok fazla ilgi yada yığılma olmıcağı için Kendimizi daha rahat anlatır adamı yada kadını ikna ederiz diye umuyorum yakındoğu doğu üniversitesi radyo,tv sinema 3.sınıf benim ortalamamda genel 2.00 geçen dönem 2.50 ingilizce seviyemde 10 üzerinden 8bçk fln hertürlü anlatırım derdimi diye umuyorum Tekrar herkese bol şans inşallah alırız hepimiz
    bende doguakdenız unw sınde uluslarası ılıskıler okuyorum son sınıfım ıngılızce fılan onemlı degıl konusmaya konusuruz dedıgın gıbı ıse zaten kendımızı ıfade etmek daha kolay olur daha bol zamanımız olur bencede ıyı bısı bu ...zzaten kıbrısta okuyupta vıze alamayacak bır kısı tanımıyorum cunku burda butun unw ler ıngılızce egıtım verıyor eee sende 3.-4. sınıfa geldıysende bı zahmet artık konus yanı ıngılızce

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yalnız bizim bölüm türkçe ben ilk-orta-lise hepsini kolejde okudum ingilizce ondan war yoksa üniversitenin bana kattığı bişey değil yani Bu arada Konsolos pzt:08-12 çarş 2bçk-4 arası konsoloslukta oluyomuş we vizeyi aynı gün içinde basıp weriolarmış yani 1 day fln diodu internet sitesinde ertesi güne sarkar mı dedim adama sarkmaz dedi Bu arada benim tek korkum ortalamam ilk sene 1.28 2.sene 1.50 bu sene 2 adam ne ayak derse nasıl bi açıklama yaparım onu bilmiorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Yalnız bizim bölüm türkçe ben ilk-orta-lise hepsini kolejde okudum ingilizce ondan war yoksa üniversitenin bana kattığı bişey değil yani Bu arada Konsolos pzt:08-12 çarş 2bçk-4 arası konsoloslukta oluyomuş we vizeyi aynı gün içinde basıp weriolarmış yani 1 day fln diodu internet sitesinde ertesi güne sarkar mı dedim adama sarkmaz dedi Bu arada benim tek korkum ortalamam ilk sene 1.28 2.sene 1.50 bu sene 2 adam ne ayak derse nasıl bi açıklama yaparım onu bilmiorum
    bısı degıl yaaa benımkısıde dalgalı senınkısı yıne gıderek yukselmıs benımkısı bı yukselıyo bı dıbe vuruyo ole bunla ılgılı bısı soracanı sanmıyorum ben o konuda rahat ol yanı aynı gun ıcerısınde vıze basılmasıda bızım ıcın ayrı bı guzellık olmus bu arada ınternet sıtesının lınkını atarmısın bana

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Walla sitenin adresini bende bilmiorum sitede arat kıbrıs elçilik iletişim bilgileri die orda war linki bende girceğim zaman ordan tıklayıp giriorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay allah razı olsun ya işte 15 nisandan sonra burda tarih açıcaklarmış bizde burdan seçicekmişiz başwuru fln internetten olcakmış ben pazartesi arayıp sorarım yine yazarım burayada adamın bana dediği internet sitesinde açıcaz tarihleri 15 nisandan sonra sizde ordan tarhinizi seçip başwuru formları vs seşleri internet üzerinden doldurup bize yollıcaksınız(netten) sonrada görüşmeye gelceksiniz dedi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kIBRIStaki elçiliğin sayfasında en alakalı burayı bulabildim Student Visa | Embassy of the United States Nicosia Cyprus

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Hay allah razı olsun ya işte 15 nisandan sonra burda tarih açıcaklarmış bizde burdan seçicekmişiz başwuru fln internetten olcakmış ben pazartesi arayıp sorarım yine yazarım burayada adamın bana dediği internet sitesinde açıcaz tarihleri 15 nisandan sonra sizde ordan tarhinizi seçip başwuru formları vs seşleri internet üzerinden doldurup bize yollıcaksınız(netten) sonrada görüşmeye gelceksiniz dedi
    ohaaa sonrada elcıyı bıze yollasın bbutun bunları yaptıktan sonra ısterlerse

bu arada pazartesı ararsan benıde bılgılendır dostum bu konu hakkında sana zahmet pm at yada bu konu altında yazarsan sevınırım (:
    Konu reyes_19 tarafından (09-04-2011 Saat 06:47 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)