Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: J1 vizesini ay once aldım şimdi iptal edıldı ACİL YARDIMCI OLURmusunuz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart J1 vizesini ay once aldım şimdi iptal edıldı ACİL YARDIMCI OLURmusunuz

Sayin ....,

Baskonsoloslugumuz tarafindan sahsiniza verilen J1 Summer Work & Travel vizesini idari bir islem sebebiyle iptal etmis bulunmaktayiz.
    Iptal edilen vize ile ABD’ye seyahat edemeyeceginizi bildirir, konuyla alakali olarak Baskonsoloslugumuza musait bir zamaninizda gelmeniz ve ikinci bir gorusmeye alinmaniz gerekmektedir.
    Saygilarimizla,

Gocmen Olmayan Vize Bolumu

ABD Baskonsoloslugu, Istanbul

böyle bır mail geldı istanbul fpu dan.. verılen vıze nasıl ıptal edılebılırkı bıletımı almıstım sımdı butun planlar mahvoldu.. tekrar cagırıyorlar yanı tekrar mı para yatıracagım.. en onemlısıde sırket o gun benı aramıstı ararlarsa soyle de boyle soyle falan dıye aksamına maıle bı gırdım sabahın 6 sında bu maılı gordum sırkette bırsey acıklamıyor.. kara lıste sorunumu olduda benm vızem ıptal edıldı anlamıs degılım..
    LUTFEN BIRI YARDIMCI OLSUN...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

şirketin senı arayıp böyle bir olabileceğini önceden söyledi mi sana
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayır soylemedi.. gunduz aradı senı aradılarmı dedı hayır dedım.. sonra sunu sunu soyle ararlarsa dedı.. bı sıkıntı yok dedı oysa o aramadan sabahın 6 sında maıl gelmıs ben gece gordum o maılı... sabah haber verdım sırkete sımdı ılgılenıyor bakacagım dedı bırsey demedı.. ben anlamadım nasıl olur boyle

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

geçmiş olsun neyse sıkma canını alırsın ikinci görüşmede şirkein sana gelen mailden haberi varsa şirket kaynaklı bir sorun olmuş olabilir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tekrar para yatıracakmıyım pekı... eger sorun sırketteyse neden bunun bedelını ben odıyımkı zaten yeterınce lanet ettım gıtmeden bı suru sorun oldu.. artık vazgecme noktasındayım yada baska sırketle anlasacagım artık.. verdıgım paralarıda gerı alma ıhtımalım yok dımı ?? basta anlasmıstık aslında eger vızen onaylanmazsa sadece vıze ıcın verdıgın paralar gıder dıgerlerını ıade alırsın dıye.. ama her zaman bu durumda sozler lafta kalır .. bunun bı yaptırımı varmı.. nasıl hareket etmelıyım sızce

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

çok geçmiş olsun ilk defa böyle bi durumla karşılastım daha önce iptal edilen duymamıstım konsolosluğu aramayı denesene bilgi almak için cok sacma yani verilen vizenin iptal olması ama seninle ilgili sorun olduğunu sanmıyorum kesin sirket kaynaklıdır

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende anlamadım tam 1 ay once aldım vızemı temmuzda gıdecektım 1ınde sımdı maıl geldı vızenız ıptal olmustur yazıyor en usttekı mail.. şirketten suphelenıyorum ama bakalım cıkar kokusu... konsoloslugu bu tur seyler ıcın aramayın dıyorlar bu konularda egıtılmemısler santral elemanları ne tuhaf bırsey sitede boyle yazıyor aynen... konsolosluga cevaben maaıl attım 5 ıs gunu ıcınde donus saglanacak dıyor fakat bakalım gelırmı mail

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bu saatten sonra şirket değiştirirsen iş bulamazsın bulsan bile kıyada köşede kalmış dandik bir iş olur eğer şirket kaynaklı bir hata ise sakın vize parası verme tekrar şirketinden iste bu parayı ve ısrarcı ol şirketi arayıp vizenin neden iptal olduğunu neden senı arayıp konsolosluktan ararlarsa böyle de dediklerini sor yanı şirketi rahat bırakma sürekli ara işin üstüne düş

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

öyle yapıcam zaten..sirkete baskı yapıyorum ama net cevap vermıyorlar. normalde konsolosluk benı araması gerekıyormus ama aramadılar.. bakalım artık.. sagolun yıne bılgılendırdıgınız ıcın..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bırde sırket bana central parkta dondurma satıcılıgı ısı bulmus bır turk ısletıyor 5 kısı calısıyormus ama ne sozlesme yaptık ne bırsey ne saat fıyatı bellı nede baska bırsey.. ısverenı bın bır ıkna kabul ettırdım senınle gıtmeden konusturacagım saglam merak etme dedı.. ben bu wat parasını borc harc buldum gerı cıkarmam lazım gunluk yuz dolar ortalama kazanırsın dedı gunluk alacakmısım ?? sızın bu konuda fıkırlerınız ne aydınlatırsanız cok memnun olurum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şirketi aradım.. PRİM İLE CALISILAN BUTUN İŞLERDE CALISACAK KISILERIN VIZELERI IPTAL EDILMIS... BIR SURU MADUR VAR.. bunun sorumluları bız mı oluyoruz yanı sımdı???

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)