Work and Travel 2025
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Newport Yardım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Question Newport Yardım

Arkadaşlar Newport Hotel Group Corporate de Housekeeper işi var saatlik 10,50 $ tip var diyo ama bu tip olayınnı ben tam anlamadım bazı işlerde var bazılarında yok neye göre belirlerniyor ki. adres Arkadaşlar buranın ikinci iş olanağı ve bu iş hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilir misiniz?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

otel odasinda kalip , odanin temizliginden memnun kalan bazi musteriler bikac dolar bahsis birkabiliyorlar her odada cikmaz ancak gunluk yemek paran cikbilir bu bahsislerle.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar Newport nasıldır peki ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bende baktım bu işe ama indermediate yazmasına rağmen must have strong english skills (written and oral) yazıyor bundan çekiniyorum biraz çünkü ingilizcem çok iyi değil.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Beyler forum genelinde bazı yazılarda bakıyorum ama bazı arkadaşlar bu tip olayına çok güveniyolar ve sır tip var diye giden arkadaşlar var.Şunu söyleyeyim bu tarz(house keeping)tarzı işlerde çalışan çok arkadaşım vardı ve tip yani bahşişler geldiğinde aralarında bölüşüyorlardı.5 dolar olsa bile...hani saatlik ücrete bak sen hocam
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ozanozugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Newport Hotel Group Corporate de Housekeeper işi var saatlik 10,50 $ tip var diyo ama bu tip olayınnı ben tam anlamadım bazı işlerde var bazılarında yok neye göre belirlerniyor ki. adres Arkadaşlar buranın ikinci iş olanağı ve bu iş hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilir misiniz?
    bu işle bende ilgileniyorum newport konaklama olarak pahalı ama çok güzel bi tatil yöresi , saat olarak 10.50 verio ama açıkcası kalıcak yer yeme içme çıktıktan sonra neler kalıo bilmiyorum . konum olarak newyork ve boston a yakın çalışırken buralar gezilebilir . forumda arattım daha önceden newporta giden arkadaşlara mesaj attım sadece 1 i geri döndü onn da yorumları güzeldi newport harika bi yer kalıcak yeri ayarlarsın fln dedi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar ben Newport u kaçırdım fakat kimilerine göre Newportun daha iyi kimilerine göre Newporttan iyi oldugunu duydugum Texas ta işimi seçtim ve Server olarak çalışacağım.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Serverlık cogu durumda housekeeperlıktan iyidir heralde

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar ben de bu yaz Rhode Island'daki otelinde olacağım Newport'un. Beni tek korkutan şey konaklama. Acaba nasıl ayarlayabiliriz en ucuzundan?
    Yazın Newport, Rhode Island!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar fuarda istenilen ingilizceden korkmayın işin içeriğinde advance yazıyor fuarda 2 soru soruyor kendinden bahset, daha önce amerikada bulundunmu gibisinden tamam diyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

bende bu yıl newport grubunun ocean mist beach hotel de çalışacağım ve internet üzerinden yaptığım araştırmalara göre pahalı bir yer tatil yöresi olduğundan 11.70 gibi bir saatlik ücret ile aldım işi ama bana sorarsanız parayı eve yatırıcaz hayırlısı demekten başka çare yok sanırım aynı yere gidecek arkadaş varsa bana forum üzerinden mesaj yazabilir forumu takip ediyorum herkesin harika bir tatil geçirmesi dileğiyle=)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar yok mu kimse bizi oraya sürgün etti anlaşılan şirket başa gelen çekilir çevresinde arkadaşlarından gidecek olan yorum yapabilirlerse buraya irtibat kurarız yinede bir umut

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı skymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yok mu kimse bizi oraya sürgün etti anlaşılan şirket başa gelen çekilir çevresinde arkadaşlarından gidecek olan yorum yapabilirlerse buraya irtibat kurarız yinede bir umut
    Bende aynı hotelde çalışacağım haberleşelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)