Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yurtdışı eğitim danışmanı olmak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart Yurtdışı eğitim danışmanı olmak

Herkese merhaba. Haftaya bir yurtdışı eğitim firmasında iş görüşmesi yapacağım. Ancak yurtdışı eğitim danışmanı olmanın gerçekte nasıl birşey olduğu hakkında bir fikrim yok. Eğer olur da kabul edilirsem neyle karşılaşacağımı tam bilemiyorum açıkçası. Sizden ricam bu işi yapmış olanların yada yapan tanıdığı olanların bana bilgi vermesi. Ücret aralıkları, çalışma koşulları, avantajları - dezavantajları, sosyal olanakları vs. Cevap bekliyorum, teşekkürler...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

sen hangı konuda yurtdısında egıtım almak ıstıyorsun soylermısın...sonucta ınternshıpte bır program,mba de bır program..
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Sen beni yanlış anladın azuhazu kardeşim. Ben bir yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketinde "danışman" olarak çalışmak için teklif aldım. Ama bu meslek nasıldır onunla ilgili yardım bekliyorum.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

açlık başıma vurdu dicektim ama oruçta degılım pardon yaw
    daha once abd ye veya ıngılıtereye egıtıme yada wat a felan gıttınmı bılmıyorum ama hanı bır danısmanlık sırketıne gıttıgın zaman sana gıdecegın ulke kosullarını,pasaport vıze surecını,ücret durumunu,eger master a felan gıdıyorsan orda ne kadar kalacaksın ne kadar para odeyeceksın kalacak yer felan bunları anlatan kısıdır..abı eger senı oraya temızlık elemanı yada caycı felan olarak almıyorsalar
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açlık başıma vurdu dicektim ama oruçta degılım pardon yaw
    daha once abd ye veya ıngılıtereye egıtıme yada wat a felan gıttınmı bılmıyorum ama hanı bır danısmanlık sırketıne gıttıgın zaman sana gıdecegın ulke kosullarını,pasaport vıze surecını,ücret durumunu,eger master a felan gıdıyorsan orda ne kadar kalacaksın ne kadar para odeyeceksın kalacak yer felan bunları anlatan kısıdır..abı eger senı oraya temızlık elemanı yada caycı felan olarak almıyorsalar
    Gittim evet 2 defa wat'a katıldım. Ancak benim sorum bu mesleğin maddi ve manevi getirileri ile ilgili. Tekrar yardımcı olabileceklere teşekkürler.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

maddi getirilerini bilemiyorum ama manevi gelir olarak tabi bu dedıgım sırketıne baglı olarak dıyorum,yalancı biri olur cıkarsın herhalde.adamlar yurtdısına gonderene kadar senı pohpoluyor ıste soyle yapıcaz boyle yapıcaz,senı surda calıstırcaz felan fılan.hatta ismi lazım degıl bır sırkete gıttım intern ıcın,adam dedı ıstedıgın yer nere olursa olsun sana ıntern yaptırabılırız dedı bende o oyle dıyınce aklımdan the white house da intern ısı ayarlayabılırmı dıye merak etmıstım kısacası buyuk bır yalancı olabılırsın
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yiyecegin kufurleri gozunun onune getir derim cunku burda 20turkuz danısmanına kufur etmeyen yok

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yiyecegin kufurleri gozunun onune getir derim cunku burda 20turkuz danısmanına kufur etmeyen yok
    bu cumle tabi herkesi kitliyor
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ben bunu demek ıstemıstım
    Peki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks