Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: @taltrap(Maryland)

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart @taltrap(Maryland)

Fena olmayan bir yolculugun ardindan NY a indim,BA guzel bir hizmet sunuyor ucus boyunca yemekler guzel,yaniniza yemek almayi cokta dusunmeyin yol boyunca karniniz doyuyor,Heahtrow havalimani cok sakin,sigara kesinlikle yasak ama ben sansimi deneyip WC de ictimsaniyorum bir alarm sistemi yok,ama bayanlarinkinde sanirim varmis.Burada telefonlari kullanmayi denemeyin cok sacma bir sekilde havaalanindaki ankesorlu telefondan TR de nereyi arasam calmadi,daha dogrusu arama yapmadi,tum adimlara uysamda sonuc alamadim,telefon edebilmek icin dolar bozdurup pound aldim ona yanarim
    JFK deki islemler cok uzun surmuyor,gumrukten gecip bavulunuzu alip hemen disari cikabilirsiniz,bircok gorevli var ve yardimci oluyorlar,shuttle kullanarak ya da airtren ve metroyla NY downtown a ulasabilirsiniz ama ben shuttle i tavsiye ederim sadece 15 dolar ve NY da bircok lokasyona gidebilirsiniz.Greyhound icin online bilet almayin ucak rotar yapabilir,otobusu kacirabilirsiniz saatlerinizi iyi ayarlayin.Ben otobusu yakalayamdim,araba kiralamak zorunda kaldim,NY da araba kullanmanin stresi hala uzerimde,simdilik aklima gelenler bunlar,gorusmek uzere

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

londrada arayamama işi olmamış şimdi ya
    adına sevindm araba falan da kiralamışsın iyi tatiller sana

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fena olmayan bir yolculugun ardindan NY a indim,BA guzel bir hizmet sunuyor ucus boyunca yemekler guzel,yaniniza yemek almayi cokta dusunmeyin yol boyunca karniniz doyuyor,Heahtrow havalimani cok sakin,sigara kesinlikle yasak ama ben sansimi deneyip WC de ictimsaniyorum bir alarm sistemi yok,ama bayanlarinkinde sanirim varmis.Burada telefonlari kullanmayi denemeyin cok sacma bir sekilde havaalanindaki ankesorlu telefondan TR de nereyi arasam calmadi,daha dogrusu arama yapmadi,tum adimlara uysamda sonuc alamadim,telefon edebilmek icin dolar bozdurup pound aldim ona yanarim
    JFK deki islemler cok uzun surmuyor,gumrukten gecip bavulunuzu alip hemen disari cikabilirsiniz,bircok gorevli var ve yardimci oluyorlar,shuttle kullanarak ya da airtren ve metroyla NY downtown a ulasabilirsiniz ama ben shuttle i tavsiye ederim sadece 15 dolar ve NY da bircok lokasyona gidebilirsiniz.Greyhound icin online bilet almayin ucak rotar yapabilir,otobusu kacirabilirsiniz saatlerinizi iyi ayarlayin.Ben otobusu yakalayamdim,araba kiralamak zorunda kaldim,NY da araba kullanmanin stresi hala uzerimde,simdilik aklima gelenler bunlar,gorusmek uzere

Hayırlı olsun yolcugun ıyı gecmise benzior

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

taltrap amigo adina sevindim.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

kardeşim öncelikle hayırlı olsun umarım süper bi wat geçirirsin sağlıklı eğlenceli dilediğin gibi.heathrow içinse enteresan arayamaman pens le aramak çok kolaydır ingiltereden yani bozuk parayla ama belki telefonlarda sorun wardı bilemiyorum
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

fena olmayan bir yolculugun ardindan ny a indim,ba guzel bir hizmet sunuyor ucus boyunca yemekler guzel,yaniniza yemek almayi cokta dusunmeyin yol boyunca karniniz doyuyor,heahtrow havalimani cok sakin,sigara kesinlikle yasak ama ben sansimi deneyip wc de ictimsaniyorum bir alarm sistemi yok,ama bayanlarinkinde sanirim varmis.burada telefonlari kullanmayi denemeyin cok sacma bir sekilde havaalanindaki ankesorlu telefondan tr de nereyi arasam calmadi,daha dogrusu arama yapmadi,tum adimlara uysamda sonuc alamadim,telefon edebilmek icin dolar bozdurup pound aldim ona yanarim
    jfk deki islemler cok uzun surmuyor,gumrukten gecip bavulunuzu alip hemen disari cikabilirsiniz,bircok gorevli var ve yardimci oluyorlar,shuttle kullanarak ya da airtren ve metroyla ny downtown a ulasabilirsiniz ama ben shuttle i tavsiye ederim sadece 15 dolar ve ny da bircok lokasyona gidebilirsiniz.greyhound icin online bilet almayin ucak rotar yapabilir,otobusu kacirabilirsiniz saatlerinizi iyi ayarlayin.ben otobusu yakalayamdim,araba kiralamak zorunda kaldim,ny da araba kullanmanin stresi hala uzerimde,simdilik aklima gelenler bunlar,gorusmek uzere
    hayırlısı olsun hocam.umarım hersey gonlunce olur...
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hayırlı olsun iyi tatiller diyek ne diyek
    Ready to GO Lake George!!!!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Hayırlı olsun..İyi yazlar

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

bundan sonrası için iyi şanslar kardeşim...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

cok sagolun arkadaslar,vaktim oldukca detaylari yazacagim,kaldigim moteldeki hintliler cok kaba sadece 15 dakika izin veriyorlar internete

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ınsaallah hersey guzel olur kardesım..
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Evet 15-17 saat arasi shiftlerden sonra ancak haftasonu yeniden yazma firsati bulabildim.Oncelikle sunu belirtmeliyimki ne olursa olsun 2.kez ayni isi secmeyin ben cidden cok sikildigimi farkettimhele ki dogu yakasi isleri sahil yok,eglence yok,bir yerlere gidebilmek icin araba sart,aaa cidden cok sikici tamam guzel para yapiyorum belki ama ikinci kez cekilmiyor.Ve dogu avrupalilar kesinlikle cok soguk kotu ve benciller,gecen yil bir nebze olsun iyiydi ruslar ve polonyalilar fakat bu yilki veletler cidden cok soguk ve kaba ne kadar sicak davransamda beni irkci bir herif yapmaya kararlilar.Bu ulkeye her gelisimde ulkemin degerini daha iyi anliyorum acikcasi,amerikalilarda sevdigim tek sey saygi,saygi yollarda,marketlerde,komsulukta vs. ama bunun disinda cidden ulkemdeki hayatima degisemem sanirim.Patronum mezun olup burada kalmami istiyor ama sanirim ben bunu istemiyorum gelince farkina vardim.Amerika sadece amerika yani cokta buyutulecek birsey yok sanirim 2-3 kere daha gitsem sanirim hicbir anlami kalmayacak benim icin,sadece bu kadar ugrasmamiza degmez gibi geliyor
    Uzgunum biraz ic dokme gibi oldu bu yazim size yarayacak birseyler yazamadim,fakat Maryland,Delaware yada Virginia hakkinda sorulariniz olursa bana buradan yazin yada ozel mesaj atin elimden geldigince yardim ederim her konuda.Herkese iyi calismalar.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

benim icin amerika bitmistir
    en azindan wat olarak,
    2.yilim olmama ragmen ve coca cola denilen bilyon dolarlik sirkette 3 is birden yapmama adamlarin kicini kurtarmama ragmen ekonomik kriz yuzunden sezonluk calisanlarin islerine son verdiler,ama yinede sukretmeliyim sanirim cok duyumlar aldm bircok kisinin perisan oldugu hakkinda,ve 2.yilin vermis oldugu tecrubeyle bu cografyayi bu insanlari daha iyi tanidim,ozet:gelmek icin can atmayin,gelirseniz kalmayi dusunmeyin!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

taltrap mesaj yollayamiyorum sana. bir kac posta silersen cevap yazacagim

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

tamamdir sildim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tamamdir sildim
    fazla kazanamadinmi nasildi?
    donus nezaman senin..ve eglenemdinmi
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı S-pectacuLar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fazla kazanamadinmi nasildi?
    donus nezaman senin..ve eglenemdinmi
    Suanda bol bol egleniyorum new jersey deama is erken bitti gecen yila oranla 15 gun ayrica saatlerimde dustu yani gecen yil 100 kazandiysam bu yil 60 kazandim diyebilirim,benim amacim master icin para yapmakti ama maalesef yeterli parayi yapamadim,saglik olsun ben yine iyiyim eminim,cok kisiyle tanistim cok okudum forumlarda gazetelerde bu yuzden can atilmasin amerika amerika diye,

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

new jersey six flagse umarim gitmissindir..muthis bir eglence..master icn kalicakmisn yoksa donucekmisn
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

new jersey six flagse umarim gitmissindir..muthis bir eglence..master icn kalicakmisn yoksa donucekmisn
    sorma dun gittim,icim disima cikti ama cok zevkli, G kuvvetini en ust seviyelerde hissettimmaster icin burada okul bakiyorum ama hem maliyet acisindan hem de is acisindan zor gorunuyor burada kacak calisip o kadar para verdigin okula gitmek oldukca zor suanda burs bakma asamasindayim,

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aynen o adrenalin super..kintaka yi hatirliyorum..cok super bisydi..
    burs bulman acikcasi oradan zor..bulabilrsen artik tc den
    S-pectacular

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

aynen o adrenalin super..kintaka yi hatirliyorum..cok super bisydi..
    burs bulman acikcasi oradan zor..bulabilrsen artik tc den
    Kingda Ka dan bahsediyorsun sanirim dunyanin en uzun ve en hizli roller coaster ifinali onunla yaptik,kesinlikle yasanmasi gereken bir duygu,
    Amerika hakkinda goruslerimi belirttim daha onceki yazilarimda da acikcasi burada master yapmak calismak yasamak cok ilgimi cekmiyor artik belkide alistigim ic yuzunu gordugum icin,akisina birakacagim firsat nerede cikarsa oradayim modundayim amerika yada turkiye

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aynen, insalhh bulursun burs..
    hayrlisi
    S-pectacular

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)