Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yarın newyork kalacak yer acil !!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Yarın newyork kalacak yer acil !!

Arkdaşlar yarın newyorka iki arkadaşımla birlikte geleceğim,kalacak yer ayarlamıştık ama bi aksilik çıktı,kısacası 2 günlüğüne bizi misafir edecek birisi varsa hemen iletişime geçebilir mi?günlük üçümüz 60-70 dolar verebiliriz.maksat valizleri bırakabileceğmiz bir yer olsun,zaten tüm gün geziyor olacağız..mesajla ilgilenen varsa acil cevap bekliyorum...bu arada laguardiada iniyoruz...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı inamorata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar yarın newyorka iki arkadaşımla birlikte geleceğim,kalacak yer ayarlamıştık ama bi aksilik çıktı,kısacası 2 günlüğüne bizi misafir edecek birisi varsa hemen iletişime geçebilir mi?günlük üçümüz 60-70 dolar verebiliriz.maksat valizleri bırakabileceğmiz bir yer olsun,zaten tüm gün geziyor olacağız..mesajla ilgilenen varsa acil cevap bekliyorum...bu arada laguardiada iniyoruz...
    Günlük 60-70 dolar verecekseniz eğer, new yorkta manhattan veya jamaica taraflarında uygun oteller var...Biz gecen sene 4 kişi jamaica tarafında kaldık...4 kişilik odalar 70 dolar civarıydı, kişi başı 15-20 dolar verip gunubirlik kalmıstık..

newyork cevresinde birçok otel ve hostel var, netten arastırıpta gitmende fayda var.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

times meydaninda 7-24 saat acik olan mc donalds var ordqa belese kalabilirsiniz bizim evdeki tayvanlilar Nyc ye gitmisleri 2 gun icin oyle yapmislar
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

24 saat açık değl gece 4de çıkardılar herkesi,milleti yanlış bilgilendirme ben otelde kalıyordum internete girmek için gitmiştim,gece 4 olunca çıkardılar..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Coktan TR ye gelmissindir sanirim.
    Peki.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet kimseyi bulamayınca harlemde kaldım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Aklima kotu seyler geldi.Ne kadar kotu bir insanim ben
    Peki.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok ya milletin şişirmesi,erkekler bile tek gitmeye çekiniyo anladığım kadarıyla harleme ama etraf polis kaynıo ve ben tuhaf bi durum göremedim açıkçası rahatsız edecek bi durum yok..harlemin batı yakası için konuşuyorum.hertarafını gezmedim,bilmiyorum..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok ya milletin şişirmesi,erkekler bile tek gitmeye çekiniyo anladığım kadarıyla harleme ama etraf polis kaynıo ve ben tuhaf bi durum göremedim açıkçası rahatsız edecek bi durum yok..harlemin batı yakası için konuşuyorum.hertarafını gezmedim,bilmiyorum..
    Bende harlemin girislerinde kalmistim. 120 st de 125 de falan bulundum ama hic bisey olmadi. Ne bi olaya denk geldim nede birseye
    Sometimes memories can kill...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Demekki Harlem eski Harlemligini yitirmis
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

24 saat açık değl gece 4de çıkardılar herkesi,milleti yanlış bilgilendirme ben otelde kalıyordum internete girmek için gitmiştim,gece 4 olunca çıkardılar..
    Arkdaşlar yarın newyorka iki arkadaşımla birlikte geleceğim.... . varsa hemen iletişime geçebilir mi?günlük üçümüz 60-70 dolar verebiliriz....

birak simdi koskoca otelde net yoktu yani ya ) mc donaldsta kaldigini soyluyebilirsin.hem kaldi ki times meydanindaki bi otelde kaliyosan ki mc donalds times meydaninda bahsettigin 1 geceligine butun yaz kazandgin parayi harcamissindir saniyorum ..ben bile sirketin oryantasyonu varken The New yorkerde kalmistim soranlarada otelde kaliyorum dedigimde agizlari acik kalmisti ne otelde mi kaliyorsun belli bi sure sonra korkup yei tanistigim kisiler sorunca hostel diyordum kisacasi Nyc de otelde kalmak cok pahali bu kadar parayi vermeyi bastan goze alsaydin boyle bi konu acmazdin heralde diye dusunuyorum ...
    Konu sucre tarafından (01-09-2010 Saat 02:25 AM ) değiştirilmiştir.
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

airbnb.com
    çok güzel bir sitedir

bilginize...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)