Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gold Key PHR Hotels VA

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Gold Key PHR Hotels VA

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Bu yaz mayıs ayında gideceğim GoldKey oteline Virginia Beach'te olan otele. Fakat sorun şu ki tiplerden dolayı saat başı ücreti son derece düşük.2.13$. Tiplerle beraber bu para orada yeterli olacak mıdır acaba daha önce orada otellerde çalışmış arkadaşların tecrübeleri nelerdir öğrenmek istiyorum. Şimdiden Teşekkürler

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende otelde çalışmştım ama virginia da ikinci iş olarak ama ben housekeeperdım yani günde 20-30$ olduğu gbi daha fazla 40-50$ dolar aldğında oluyor senin pozisyonun ne?? bide virginia da ikinci iş imkanı bi hayli fazla erkende gidiosun zaten

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

FnB'de çalışacağım ben söylemişlerdi banada o ikinci iş imkanını da ama ilk işte önemli tabi

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

fnb de calisacaksan merak etme, parani cikarirsin,bende virginiadayim.zati genelde amerika insani tip vermeyi zorunlu hissederler kendilerini.rahatca gecinebilecegini dusunuyorum.calistigim oteldeki serverlar besdolar aliyor sanirim...

bu arada gold key amerikada bazi otellere verilen odul gibi birseydir.adamlar otelin ismine bunu koymuyslarsa vay gorgusuzler
    Konu azuhazu tarafından (18-12-2009 Saat 06:59 AM ) değiştirilmiştir.
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya konuştuk ama benim yine aklıma takıldı günde ortalama ne kadar kazanılıyor ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben böle bi işte çalışmadım ama tam anlamıyla böle bişi arıorum, duyumlarıma ve araştırmalarıma göre sana fix bi saat ücreti vermelerinder çok daha iyi... bence kaçırma özellikle ingilizcen iyiyse

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben restaurantta garsondum, günü 2 dolar tiple kapadığım da oldu, 80-90 dolar kazandığım da. Tamamen çalıştığın shifte ve yerin yoğunluğuyla alakalı iyi tip alabilmek.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı wats Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben böle bi işte çalışmadım ama tam anlamıyla böle bişi arıorum, duyumlarıma ve araştırmalarıma göre sana fix bi saat ücreti vermelerinder çok daha iyi... bence kaçırma özellikle ingilizcen iyiyse
    Ya ingilizcem iyi ondan hiç sorun yok ta ben işte ücretten az alırım diye korkuyordum. Teşekkürler herkese

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dostum yapabilirsen Catch31 e geçmeni tavsiye ederim. Goldkey in Career center ofisine gittiğin ilk gün sana ufak bi eğitime tabi tutuyolar ve çalışacağın yeri belirliyolar. Bende goldkey için çalışmıştım boardwalk otelde 17. caddede gayet güzeldi. Hilton da çalışan ev arklarım Catch31de deli gibi bahşiş olduğunu söylüyolardı. Catch31 hiltonun restoranı zaten. zaten en iyi restoranlardan biridir VA Beachteki. Ama sen yine de araştır bu sadaece bi tavsiye

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben bu ya VA da goldkey de housekeeper lık yapıcam. saatine 7.25 vericekler. bu otelin çalışma şartları falan nasıl, rahat eder miyim? bir de ikinci iş imkanı nasıl? yardımcı olursanız çok iyi olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)