Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 24 nisan 13.45 vize gorusmesi istanbul

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Standart 24 nisan 13.45 vize gorusmesi istanbul

Su an sirketten dosyalarimi almaya gidiyorum.yarin 13.45 te vizem var agnom 1.97

Verebilecegiz tiyo falan var mi ? Cok felaket yusuf yusuf ediyorum ya o hintli hibi olan kadin gelirse o kadar ugrastik yaziktir gunahtir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

dstm öncelikle ALLAH yardımcın olsn bnmde 20 mayısda görüşme çıktıktan sonra gözlemlerini yaz buraya

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Amin bro.cikinca mutlaka yazicam.yeterki alabileyim.yoksa guzelim los angeles tatilim hayallaere kalicak

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hadi bakalım dostum ALLAH yardımcın olsun inşallah vizeyi alırsın benimde 25 inde 1.45 te bana özel mesaj olarak herşeyi yaz neler yaptın nasıldı sorular falan bekliyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Berker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım dostum ALLAH yardımcın olsun inşallah vizeyi alırsın benimde 25 inde 1.45 te bana özel mesaj olarak herşeyi yaz neler yaptın nasıldı sorular falan bekliyorum

Buradan yazarim herkes gorsun varana millete hayrim dokunsun. olmadi sonra yine ozelde konusuruz.daha vizeye girmeyen bir suru watci vardir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

birsürü kelimemi mayıs ayı konsol lar için ölüm mayısta çok oluyor bende yazarım 25 inde vizeden çıktıktan sonra inşallah alırım ya nedense buraya herkes yazıyor işte nereye gideceksin ? ne yapıcaksın ? ne okuyorsun ? diye sordular falan ben hep değişik abuk subuk anlamayacağımız türden sorular gelecek diye stress oluyorum bakalım nasip

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bunlar hep sorulan sorular ya.ingilizce kisminda cok zorlanicagimi sanmiyorum.tek derdim vize.sindi sirketten ciktim mutlaka bi yalan bul diyolarlar.nasi bisi soylesemki?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Kardeş umarım alırsın bizim vize taaa 16 Mayıs cok geç kaldım büyük ihtimal 2. Şansım olmiyacak umarım hepimiz alırız.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı racaerme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş umarım alırsın bizim vize taaa 16 Mayıs cok geç kaldım büyük ihtimal 2. Şansım olmiyacak umarım hepimiz alırız.
    Okkali bi yalanin var mi agnom 1.97 bisiler uydurmadan sakin gitme yoksa resi basarlar sana dediler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Forumda daha düşük agno ile alan adam var neden vermesinler eğer ingilizcen iyiyse.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

1.84 ile alan vardi. Forumda okumustum.ama yinede kafanda bisi olusturmadan gitme saglam bi yalan bul dediler.yani kimisinin transkiripti bile actirmiyolar.sans meselesi.ne desem
    Hala bisi bulamiyorum.basit yalan olmasin dediler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Jasonn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.84 ile alan vardi. Forumda okumustum.ama yinede kafanda bisi olusturmadan gitme saglam bi yalan bul dediler.yani kimisinin transkiripti bile actirmiyolar.sans meselesi.ne desem
    Hala bisi bulamiyorum.basit yalan olmasin dediler
    Bölümüm cok zor diyebilirsin mesela öbür bu donem daha iyi notlarım falan dersin o anda ki keyfine bağlı artık.

Hayalperest Watçı Andromeda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Biraz genel bir şey yazacağım vize konusunda izlenimlerime dayanarak. Ve benden deneyimlilerin aflarına sığınarak yazıyorum;
    ingilizce aslında çok da önemli değil,adamların bu program için istedikleri, kendini ifade edecek kadar bir ing seviyesi (en azından söylenenleri genel hatlarıyla anlayacak biraz da cevaplayacak kadar.) sonuçta orada, ameliyat yapmayacaksın ne bileyim avukat olup dava filan çözmeyeceksin Vizede en ama en önemlisi okuduğun bölüm ve genel not ortalamandır. Vizenin amacı,senin orada kaçak olarak yaşayıp yaşamama potansiyelindir. ABD bu kaçak göçek işine takıntılı ee haklıda adamlar sonuçta bizde istemeyiz herkesin yurdumuza elini kolumu sallayarak girmesini,kaçak yaşamalarını Onun içinde bölümün ve not ortalaman çok önemli, (örn adam tıp,mühendislik,hukuk vb bir bölüm okuyor ort 3.00 bu adam Amerikada kalıp ızgaranın başında ne yapacak )onlarda bence bu şekilde düşünüyolar. İng yüzünden elemeleri de ( çok ama çok kötü ingilizce seviyeleri hariç tabi ) aslında işin bahanesir oradaki sebep muhtemelen okunulan bölüm veya ortalama yada ne bileyim tipe takılmıştır adamlar. .Ortalaman 2 ye çok yakın zaten,bu yüzden ingilizceni öne çıkartıp, haklı sebepler öne sürerek ortalamanın neden 2.00 olmadığını açıklamalısın; İşte okuldan sonra yüksek lisans yapacağım veya ...şirkette staj yaptım seneye de orada yapacagım gibi bahanelerin olmalı.Sonuçta bizler bu işi sadece bir kültürel değişim organizasyonu,3-4 aylık faydalı ve güzel bir macera olarak görüyoruz ve geri döneceğiz. bunu onlarında bilmesi gerek..Sadece bunu bildikleri an vizen cepte bence..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

andromedra güzel demişşinde benim haklı bir sebebim yokki çalışmadım he bi de ezberci sisteme karşıyım tüm olaybu. turizm okuyuorum.mühendislik kadar değil ama turizm yani önemli meslek bizim türkiyede.vakit yaklaştıkcada insanın aklına bişi gelmiyor büyük ihtimal allah ne verdiyse giricem artık.

belki kel reiz gelir açmaz bile trasnkiripti.

Hayalperest Watçı Andromeda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Bölümleri önemli veya önemsiz diye ayırmak istemem, bölümleri yazarken direk aklıma gelenleri,dünyada geçerli olduğu varsayılan bikaç bölümü yazdım yoksa dünyada ve ülkemizde geçerli olan; turizm vb birçok güzel bölümler de var yani yanlış anlaşılma olmasın forumdaki herkes için Bölümünün turizm olması senin için bir artıdır üstelik ing seviyen de diğer bölümlere nazaran iyidr Zaten ortalaman neredeyse 2.00, açıklarsın birşeyler .. işte çalışmak zorunda kaldım vb gibi belki birkaç beyaz yalanın bu seferlik kimseye zararı olmaz. .
    Bu gece de yatmadan, vize mülakatındaki çıkmış sorulara bakmanı tavsiye ederim. İngilizcen iyiyse zaten ezbere hiç gerek yok ama sen gene de muhtemel sorular veya cevaplar üzerinde çalış ki ters bir soruda hazırlıksız yakalanmayasın.Bir de bu iş nasip işi olacağı varsa oluyor bir şekilde umarım dilediğin gibi olur kardeşim..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Calismak zorunda kaldim muhabbetini cok sevdim.brn bu Yoldan giderim,Sorulara bakmistim
    Onceden yine bakarim.+ insan haklarinin yazili oldugu seyi de bi tekrarliyjm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Yanlis anlasilmaz dimi bu calisma isi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ben 9 Nisanda girmiştim , bana sadece okuduğum bölümü sordu , Matematik okuyorum.Transkriptimi açmamı istedi ve ganoma bile bakmadı.Tamamen şans işi bence bu vize olayı.Çünkü o meşhur kadın tuttugun takımın renklerıne kadar soruyordu.Şahit oldum bizzat.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı mrtkryln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 9 Nisanda girmiştim , bana sadece okuduğum bölümü sordu , Matematik okuyorum.Transkriptimi açmamı istedi ve ganoma bile bakmadı.Tamamen şans işi bence bu vize olayı.Çünkü o meşhur kadın tuttugun takımın renklerıne kadar soruyordu.Şahit oldum bizzat.

sans ta bende o yok takımı sorsun renkelerin ne anlama geldigini sorsun bayragımızın renklerinin nerden geldigini sorsun fark etmez.

agnodan bırakmasın yeter.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bnce bazi bolumlerde 2 yi sart kosmamalilar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Thumbs up

Alıntı Jasonn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Su an sirketten dosyalarimi almaya gidiyorum.yarin 13.45 te vizem var agnom 1.97

Verebilecegiz tiyo falan var mi ? Cok felaket yusuf yusuf ediyorum ya o hintli hibi olan kadin gelirse o kadar ugrastik yaziktir gunahtir.
    bol şans (:

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Yalnız şöyle birşey var son zamanlarda vizeye giren ortalaması senin gibi olanlar var onlarda yalan buluruz falan diyorlardı ama konsoloslar transkripti açtıktan sonra red di vermişler yani açıklama yapamadan red yiyorlar son zamanlarda en iyisi sen transkripti verme-açma aşamasında derdini anlatmaya çaliş aksi taktirde ALLAH korusun red yersin ama o kişınin bu ortalamaya red verip vermeyeceğine bağlı eğer vermicekse zaten açıklamaya gerek kalmaz tabi bunu da bilemezsin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Berker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız şöyle birşey var son zamanlarda vizeye giren ortalaması senin gibi olanlar var onlarda yalan buluruz falan diyorlardı ama konsoloslar transkripti açtıktan sonra red di vermişler yani açıklama yapamadan red yiyorlar son zamanlarda en iyisi sen transkripti verme-açma aşamasında derdini anlatmaya çaliş aksi taktirde ALLAH korusun red yersin ama o kişınin bu ortalamaya red verip vermeyeceğine bağlı eğer vermicekse zaten açıklamaya gerek kalmaz tabi bunu da bilemezsin

Saol knk cok moral verdin vallaha direk red veriyolar diye. su an konsoloslugun onundeyim.derdimi anlaticak bisi yok.haylazim. ustelik yalanda bulmadim.allah ne verdiyse giriyorum.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Beyler ortalama düşükse ingilizceyi felan pek iplemiyorlar hele ki o hint fakirine denk gelirseniz sıkıntı büyük arkadaşın dediği gibi senaryoyu şimdiden kurun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Seneryo falan yok red yiyip gelicem tum
    Olay bu. saat 2.30 gibi reddi almis olurum.hersey kader kismet.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ama 1.61 ve 1.84 le alanlarida unutmuyalim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Aksama herseyı anlatın gencler kapısss

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Gectim dostlar tutmayin beni

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Detaylar ilk mesaja pc gecince gelicek

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Dostum cok sevindim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)