Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Pointliler...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cedar Pointliler...

anladımki bu ohio kkonusunu şööle bi başlık altında toplamalı arkdaşlar ben 22 haziran gidiciyim....herkesten ufak bi tanışma bekliorum ride host olucam.ilgililer please......

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de 20sinde, game host olcam.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

http://www.pointbuzz.com/cpplace.asp...pics&ForumID=3

cedar point'in forumu arkadaşlar.
    orda çalışanlara sorular sorabilrisiniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

link için saol....ya biz toplamda kaç kişi gidioruz bakalım şimdi...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

orada toplam 60 türk olacağını duymuştum job fair'de.
    sanırım çoğu gitti sınawları bitirip. bi biz kaldık

sen tek mi gidiyosun puju?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ewet ben tek gidiorum istanbuldan kayıt oldum road showda iki arkadaşlar tanıştım bi kız bi erkek onlarla haberleştik uçak biletimi onlara göre aldım...birlikte gelicem onlarla.bakalım....hangi odaları düşünüosun.klimalı klimasız??nerden kayıt oldun?i

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bide tek misin sende?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet ben de tekim ve tek gidiyorum ya biraz gerginim o yüzden
    bi de clevelanda 7:20 pm de olcam o saatten sonra greyhound yokmuş sandusky'e. napcam bilmiyorm. havaalanında yatabilirim ya da bi otelde.
    sizde durum ne?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

klimalılarda yer kalmamış sanırım yukardaki forumda okuduğum kadarıyla.
    bi de yanında küçük bi asma kilit getirsen iyi olur dediler. haberin olsun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ewt kilit olayında katılıorum bide ben laptobumu getiricektim wazgeçtim bişe olur filan die orda...hadi ya demek klimalılarda yer kalmadıama ztn duyduğuma göre sene sonunda yani ağustos sonunda filan herkesi klimalılara topluolarmış dağılıomuş ztn çoğu kişi we ekstra bahşişlere geçeriz sanıorumki...ingilizcem çok ii dil benm napıcam bilmiorum hiç...tek gitmek ii bence....ama türklerde brbirini tanırsa sıcak muabbet olur hem yerli hem yabancı kaynaşırız.bizim uçak ta şöle biz 22 sbh 5 te çıkıoruz KLM hawayollarıyla sonra amsterdam sonra detroit sonrada clewland işte...18,30 gibi ordayız ben greyhoundu çok anlamadım ohioda çok işlemio galiba...bakalım ya ordan hat olayını nası halletcez telefonla birlkte satıolar heralde telefonlar çalışmayabilir.kocaman bi bawulla gelcem bagaj olaylarıda ayrı bi muamma...istanbul bilgi üniversitesi uluslararası ilişkiler benm bölüm adımda burcu memnun oldum=)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hehe ben de ahmet, memnun oldum burcu. özelden konuşalım artık..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben de cedarpointe gidiyorum 15 haziranda yok mu o tarihte giden ben yalnızım ve açıkcası biraz tedirginim bu yolculuk konusunda cleveland dan sandusky e taksi tutmak gerekiyomuş çok kişi olursa taksi parası paylaşılıyomuş yoksa t4k başına ödemek baya zor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

greyhound dan otobüs bileti ayırt taksiye para werme çok yazık edersin...bu kdr panik yapma..hangi department senin??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sllmms arklar..yaw bnde tek gıdıorumm..aslında gecen haftaki istanbuldakı iş fuarında ıkı arkla tanıstım onlarla ucak bıletımızı ayarllamayı dussunduk gıbı ama bn daa pasaportumu alıorum yanı gerıden gelıorum:S onların hersey hazır ..bni beklerlermı pek bılmıorum..buarad bnde rıde host um=)) yaw buarada galleon tedırgın olmakta cok haklısın cunku bnde tedirginim cıktım bi yola bakalım artık ciddi macera olucak bnm için emınım=)) buarad bn klımasız odada kalmayı dusunuorum cunku nasılsa yurtta fazla wakıt gecırmıceımız ıcın zatı cok bi para almıoruz onuda klıma zırdawatına wermeyım dıorum;

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı puju Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladımki bu ohio kkonusunu şööle bi başlık altında toplamalı arkdaşlar ben 22 haziran gidiciyim....herkesten ufak bi tanışma bekliorum ride host olucam.ilgililer please......
    pujujm slmmss bnde cedar poıntte rıde host olucaım=)) meslektasızzz=)) emınım cok zewklı olucak=) bnde 14 de gıdıcem dıe yazdırdım ama daa vıze alıorum ucak bıletımı ayarlamadım bakalım göricizz=))

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı GALLEON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben de cedarpointe gidiyorum 15 haziranda yok mu o tarihte giden ben yalnızım ve açıkcası biraz tedirginim bu yolculuk konusunda cleveland dan sandusky e taksi tutmak gerekiyomuş çok kişi olursa taksi parası paylaşılıyomuş yoksa t4k başına ödemek baya zor
    yaw galleon bı bakalım bnde yanlız gıdıorum yanı aslında iş fuarında ıkı arkla tanısmıstım onlarla gıtme ıhtımalım war olmazsa forumdada war beraber gıtmek ısteyenler hepımız toplasıp gıderız ok? taksı parası da hem ucuz gelır hem yolu kolay buluruz=) buarad hangı ookul we hangı sehırsın?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Katzem sanki uçağın yarın kalkacakmış gibi hareket ediyorsun farkındamısın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba arkadaşlar bende cedarpointciyim 14 haziranda cedarpointte olacam tanışalım arkadaşlar uçakta ve ulaşımda yardımcı oluruz birbirimize türkiye geç gittiği için programa klimalıda yer kalmıyor güzel işde kalmıyor açıkcası bende sınıf arkadaşımla gidiyorum normalde çok türk varmış ama kimse sallamıyormuş wat çıları öyle duydum 150 yakın türk çalışanı varmış normal çalışan . herkese hayırlı olsun şimdiden vizeyi alınca daha rahat görüşürüz ben 20-25 nisan gibi gidecem görüşmeye şimdiden başarılar sizede

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu arada food hostçuyum arkadaşlar,arkadaş tavsiyesine uydum bakalım arada yemeklerden götürürsün dedi ama yakalandığın zaman direk iş sonuymuş

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katzem sanki uçağın yarın kalkacakmış gibi hareket ediyorsun farkındamısın
    heuheu tabı yaw nolcak abd surası ıkı adım ötemız:P yaw zaten ole dusunmesem 4 gunde karar werıp tek basıma yola cıkmazdım..ama bakma sen hıc caktırmam ama derıın derıın dusunüürüüm:P daa ne işte heran gıtcekmıs gıbı tetıkteyımp sanada öneriirim=)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slm cedar yolcusu

kardes bende 22 hziranda gidiyorum cedar a tanısalım işlllah adım emrah mesaj bekliorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı esas19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes bende 22 hziranda gidiyorum cedar a tanısalım işlllah adım emrah mesaj bekliorum
    slm kardeş tanışalım nerden hangi okul 22 hazirndamı orada olacaksın özelden msn adresimi yolluyorum sana

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

özel mesaj göndermem için100 mesajı geçmem gerekmiş msn adresim : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx kardeş oradan bana ulaşabilirsin

Forumda MSN adresi paylaşmak yasaktır arkadaşlar.
    Üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçebilmeleri için Facebook Grubumuz mevcuttur.Lütfen orayı kullanınız.

Uyarıları dikkate almayan kullanıcılar siteden süresiz banlanacaktır!
    Konu Fiorex tarafından (26-03-2008 Saat 03:21 PM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

@soniverson nickli kullanıcı forum üzerinde MSN paylaşımı yaptığı için siteden süresiz uzaklaştırılmıştır

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar bende 15 haziranda gidiyorum...kimler var???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Slm arkadaslar bende 22haziranda cedara gıdıyorum lifeguard olarak o tarıhte gıdecek olan var mı ??? bıde aksam clevelanda 22.10 da varacam ...otobus tren arastırıyorum ama bı tren buldum amtrak şirketi sabaha karsı 02.47de cleveland sandusky trenı var ...o olmazsa orda cedara gıdecek bırılerını bulursam taksıyle gıderız...umarım bulurum...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Catamaran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar bende 22haziranda cedara gıdıyorum lifeguard olarak o tarıhte gıdecek olan var mı ??? bıde aksam clevelanda 22.10 da varacam ...otobus tren arastırıyorum ama bı tren buldum amtrak şirketi sabaha karsı 02.47de cleveland sandusky trenı var ...o olmazsa orda cedara gıdecek bırılerını bulursam taksıyle gıderız...umarım bulurum...
    kardeş otobüs yok onu bil..akşam en son greyhound dan 5 te kalkıyor...ben 6da orda olacam sanırım birgün havaalanında konaklayacagım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks