Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: USA'YA arkadaş(larla) gitmek

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart USA'YA arkadaş(larla) gitmek

bence yanımızda en azından bi arkadaş olması her açıdan avantajlı..her konuda size destek olabilir... isteiğiniz herşeyi birlikte karar verebilir ve uygulayabilirsiniz.. ancak dezavantajlarından biri olan turkçe konuşmamak konusunda anlaşmalısınız.böylelikel ortadan kalkar tüm sorunlar ve sizi çok güsel günler bekleyecek demektir america

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Amaçlara ve karakter tipine göre değişen bir durum... Bazı insanlar tüm işlerini yalnız başına da halledip her ortama çabucak uyum sağlayabilirken, bazıları bunu yapamıyor. o zaman da yanında tanıdık bir yüzün olması faydalı oluyor... İngilizce geliştirmek için yanınızda bir türk'ün olması çok da fazla zararlı değil. ben illa geliştirecem diyen adam 20 tane arkadaş edinir orda yine geliştirir sorun olmaz...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haklısın ben kendime göre değerlendirdim çünkü..ben bi işi yalnız yapmayı sevmem ve kalabalık ortamda bulunmayı severim.kahvaltıyı bile tek yapmam.. bana göre yanımızda birilerinin olması buyuk bi avantaj

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

ben tek gidiyorum arkadaşlarhatta sanırım maryland a pek türkte gelmiyor bayağı bir yanlız kalacağım e en çok istediğimde buydu,işten çıkarım akşam pub a giderim falan sam amcalarla muhabbet ederim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben tek gidiyorum arkadaşlarhatta sanırım maryland a pek türkte gelmiyor bayağı bir yanlız kalacağım e en çok istediğimde buydu,işten çıkarım akşam pub a giderim falan sam amcalarla muhabbet ederim
    bende öyle.. hem daha heyecanlı hemde daha özgür oluyorsun tek olunca... vakit kaybın olmuyor, her istediğin an herşeyi yapabiliyorsun... birileri yanında olunca biraz kısıtlanmış hissediyorum ben... tabii birlikte gitmenin de birsürü avantajı var ..
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

yanlızlık paylaşılmaz diyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı necro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende öyle.. hem daha heyecanlı hemde daha özgür oluyorsun tek olunca... vakit kaybın olmuyor, her istediğin an herşeyi yapabiliyorsun... birileri yanında olunca biraz kısıtlanmış hissediyorum ben... tabii birlikte gitmenin de birsürü avantajı var ..
    eğer kafa dengi bi arkadaş bulursan ztn kısıtlama kalmas.bi yeri gezerken yanında biriyle gezmek daha eğlenceli ve daha güsel kanımca

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Biz 5 kişiyiz sanki Çanakkale gezisi 10 haziran winsconsin

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

walla ark larla bizde çıktık yola
    bi gün bi laf duydum ya ido çok kalabalık olduk 5kişi biz turkçe konusurz gıtmesek mı falan onlar virginiaya ben newjerseye
    iyi ki bole oldu..kafam raat..
    bence yalnız olmak eglenmesını biliosan her zaman avantajdır...
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

ozellikle zencilerin yogun oldugu eyaletlerde tek olmak dezavantaj bence.neyin nolcagı pek belli olmaz.bide eglencenize falan dikkat edin derim.her önünüze gelenle geceyi aynı yerde geçirme planları yapmayın nolur nolmaz!allah muhafaza sabah bakmışsınız böbreğin biri yok.daha ötesi sabah bakamamışsınız çünkü ölüsünüz :P

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fatih255 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozellikle zencilerin yogun oldugu eyaletlerde tek olmak dezavantaj bence.neyin nolcagı pek belli olmaz.bide eglencenize falan dikkat edin derim.her önünüze gelenle geceyi aynı yerde geçirme planları yapmayın nolur nolmaz!allah muhafaza sabah bakmışsınız böbreğin biri yok.daha ötesi sabah bakamamışsınız çünkü ölüsünüz :P
    aynen katılıyorum arkadaşıma ve tekrarlıyorum yanında birinin olması her zman için avantajdır her konuda derim ben

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya tabiki olmalı ark.lar..sahsen ben ora gidince arklarıma yasaklıcm türkçe konusmayi..ee ing. ögrenmek için gidiyoruz demi bartublumenberg..ark olmazsa sönük ve silik bir gezi olur..tabi kafana göre ark olmalı..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)