Work and Travel 2025
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Farklı 1 soru-cevap

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cool Farklı 1 soru-cevap

Arkadaşlar burdaki herkes gibi konu work and travel.Şirket,iş,yer seçimi konusunda kararsızım.O yüzden bana fikir vermek yerine siz olsaydınız bu üç kriterde nereleri seçerdiniz? Bu sorunun cevabını arıyorum.Herkes tercihini yazarsa bu sorunun cevabını arayan diğer arkadaşlarada bi yanıt olur diye düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler..(Sebepleriyle birlikte yazarsanız daha açıklayıcı olacaktır.)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

biz burda ne kadar yer,şirket ve iş seçimi hakkında öneride bulunsak da,hiçbiri senin yapacağın kişisel araştırma ve vereceğin karar kadar yararlı ve etkili olamaz.bu sitede büyük bir çoğunluk birbirini sosyal hayatta tanımamakta,o yüzden senin yada herhangi birinin bir başkasından alacağı öneri sağlıklı olmayabilir,öncelikle bunu göz önünde bulundurursan sevinirim şirket olarak ben kendi vicdanıma dayanarak sana hiçbir öneride bulunamam,çünkü ilerde o şirketi seçecek ve o şirketten hoşnutsuzluk duyacak olursan,arkamdan saydırabilirsin ama eyalet olarak kendi görüşüm,doğu kıyısındaki herhangi bir eyalet olabilir.iş olarakta senin kendi beklentilerine bağlı.su veyatta eğlence parkları wat için hoş yerlerdir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Keşke yazdıkların son iki cümleden ibaret olsaydı Benim yapmayı amaçladığım şey forumdakilerin tercihlerinden bilgi birikimi çıkarmak zaten.teşekkürler yine de

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

önemli değil kendi fikrimi belirttim ben sadece.araştırdıkça göreceksin zaten neyin ne olduğunu,kafanda şekillenir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kesinlikle Ne yapmam gerektiğini biliyorum o konuda

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Konu yararlı olabilir herkes istenen iş ve en önemlisi sebep belirtirse tabi.

Örneğin ben Florida gibi bir eyalette tek işte 40-45 saat alabileceğim bir eğlence parkında Ride Operator olmak isterdim.Sebebine gelince para kazanma amacım olmadığı için eğlence mekanlarına yakın ve yine bir eğlence mekanında calışmış olurdum ki bu günde bir çok farklı insan görmek demektir.Hoş olurdu kendi adıma.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkürler cevabın için bi çok kişiye faydalı olacağını düşünüyorum.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Çok güzel ortamı olmasından dolayı su parkı. çok farklı bi sürü insan var çalışan ve müşteri olarak. ayrıca küçük yer tercih ederdim kasaba köy gibi.
    Wisconsin Dells | Noah's Ark
    2011 Summer

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wisconsin gibi mi ?

BannedUser
    Guest

4 kere alaskaya gittimm gene olsa gene alaska giderim ama herkese tavsiye etmem psikolojisi dayanikli olmayan hic kimseye. alaska gitmenin tek amaci para ve daha sonra kazanilan cok parayla donuste 10 15 gunluk abd gezisidir. sirket secimine gelince self gidecekler icin en ucuz goturen ds zamaninda getiren sirket makbuldur..

full icinse isleri kayit olmadan gosteren. daha sonrasinda is degisikligi yapmayan ya da yapsada ogrenci istemedigi taktirde kayit ucretinin tamamini vermeyi garanti eden, 1300 dolardan fazla istemeyen, ogrenci abd de iken msn kapatmayan sirket secmek gerekir

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı bozo1923 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wisconsin gibi mi ?
    w. dells gibi
    Wisconsin Dells | Noah's Ark
    2011 Summer

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

güzel deneyimler..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eyalet olarak: Benim gidecegim yer, cok buyuk ihtimalle (isverenle gorusmeme bagli) Ocean City, Maryland. Burayi secmemin nedeni ise, arastirdigim kadariyla wat icin guzel bir yer olmasi, ayrica Amerika'nin gezip gormek istedigim yerleri genelde dogu tarafinda oldugu icin, burayi secmemde buyuk etkisi oldu. Yazlik bir yer olmasi, insanlarin, ozellikle genclerin tatil icin burayi tercih etmesi, bircok ulkeden wat ogrencisinin burda calismasi da sosyallesmek ve ingilizceyi de ilerletmek adina iyi olur diye dusundum acikcasi.
    Is olarak: Ben restaurant isi tercih ettim, gorev tam olarak belli degil ama herkes oraya gidince belli olur hersey diyor. Mutfak olabilir, ki arastirdigim kadariyla genelde guzel, sicak ortamlar oluyormus, tabii gidince ogrenecegim bunu.
    En son sirket olarak: fazla birsey soyleyemem, ama bircok sirket gezdim konustum, is secenekleri bana en uygun gelen, ve hersey hakkinda en inandirici konusan kafamda cok soru isareti birakmayan ve birkac kisinin olumlu yorumu sayesinde profilimdeki sirketi sectim.
    Benim nedenlerim de bunlar, fazla gereksiz olmamistir umarim.
    Konu cadbury tarafından (12-12-2011 Saat 09:16 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayır kardeş çok iyi oldu fikirlerin.benim açımdan da kafamda şekillenmeye başladı bişeyler.teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hadi arkadaşlar hız kesmeyelim lütfen.yardımcı olalım.

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

herkesin beklentisi farklıdır. kimi doğu yakasında okyanus kenarı bir yeri sever ve tercih eder fakat mutsuz olur; kimi iç taraflarda bir yere istemediği halde gider ama mutlu olur. tamamen gireceğin ortama bağlı. konu beklentilerle alakalı bir şey.
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İşe yarayan cevaplar bekleniyor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı bozo1923 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşe yarayan cevaplar bekleniyor
    Ben de 2 gün önce bir firmaya kayıt oldum . Şu an ben de aynı şekilde araştırma yapıyorum . Edindiğim fikirlere göre eğlence parkları cidden güzel oluyormuş ancak çok sayıda Türk öğrenci olduğu için benim tercihim değil. Bunun dışında da garsonluk işi için normalde çok sosyalleşilen çok konuşulan bir iş denir ama konuşulacak şeyler bellidir zaten dil seviyesini de oldukça iyi istiyorlarmış. Gidilecek yer konusunda da maddi açıdan sorun yaşayabilme ihtimaline karşı kasaba tarzı yerler öneriliyor , İspanyolca konuşulan yerler (güney tarafı) önerilmiyor. Kendi edindiğim bilgileri paylaştım . Umarım işine yarar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sağol dostum okuyan herkesin bi şekilde işine yarayacaktır eminim.Bugün bende washington dc de life guard lık düşünüyorum.yorum yapan olursa sevinirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)