Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bir soru

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart bir soru

arkadaşlar bir sorum olacak. bir arkadaşımın traskirpti 1.52. ama 2. dönem vizeleri çok yüksek. transkrip + vize notlariyla gitse acaba vize alma ihtimali var mı ya da bu şekilde alan arkadaşlar oldu mu hiç

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı watkenaydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir sorum olacak. bir arkadaşımın traskirpti 1.52. ama 2. dönem vizeleri çok yüksek. transkrip + vize notlariyla gitse acaba vize alma ihtimali var mı ya da bu şekilde alan arkadaşlar oldu mu hiç
    bütün hocaLarına tek tek vize notLarını yazdırıp imzaLatsın.. KonsoLosluk göz önünde buLunduracaktır gecen yıLLarda bi arkadasım aLmıştı bu şekiLde..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

oyleyse 2.donem bitsin ortalamasi yukselirse o notlarla gitsin.
    bu sekilde de sansini deneyebilir ama vize alir mi almaz mi bilemeyiz
    gecen yil arkadasim 1.80 ile vize almisti

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bir bayan arkadaşım 1,62 ile vize aldı 24 mart'ta. Transkriptine bakılmadı bile doğru dürüst

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar konuyla ilgisi yok ama sormak istedim saatler forumda bakıyorum bişey bulamadım bişey ben 15 nisanda vize görüşmesine giricem şirketimden butun belgerimi aldım bu belgelerden birine imza attım vize memuruda atıcakmıs aynı yere ben yanlışlıkla onun yerine imza attım ne kadar sorun olur vize vermeme sebebi değildir umarım. şimdiden tesekkurler

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı canerbjk7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konuyla ilgisi yok ama sormak istedim saatler forumda bakıyorum bişey bulamadım bişey ben 15 nisanda vize görüşmesine giricem şirketimden butun belgerimi aldım bu belgelerden birine imza attım vize memuruda atıcakmıs aynı yere ben yanlışlıkla onun yerine imza attım ne kadar sorun olur vize vermeme sebebi değildir umarım. şimdiden tesekkurler
    görüsmenin basında hemen söyle böle böle oldu yanLısLıkla diye sıkıntı olmaz.. üstünden gecer memur.. Git yeni ds getirt derse yandın asıL

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hemen solemem gerekiyo bişeyler kesinlikle ama inş yeniden falan getir demez bi hafta stresli geçicek anlasılan kimseninde basına gelmemiş okudugum kadarıyla inş alırrım artık tesekkur ederim

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

hemen solemem gerekiyo bişeyler kesinlikle ama inş yeniden falan getir demez bi hafta stresli geçicek anlasılan kimseninde basına gelmemiş okudugum kadarıyla inş alırrım artık tesekkur ederim
    imzan ufacık bişeyse sıkıntı cıkmaz sanmıorum. Üstüne bi imza atar memur.. Ama bende daha önce basına gelen biri görmedm.. Git yeni Ds getir demez insallah.. Ya kusura bakma biraz komik geLdi yani trajikomik. Düşünsene bi git bana yeni Ds getir dediğini.. Direk Kafana sıkma sebebi ya..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    imzan ufacık bişeyse sıkıntı cıkmaz sanmıorum. Üstüne bi imza atar memur.. Ama bende daha önce basına gelen biri görmedm.. Git yeni Ds getir demez insallah.. Ya kusura bakma biraz komik geLdi yani trajikomik. Düşünsene bi git bana yeni Ds getir dediğini.. Direk Kafana sıkma sebebi ya..
    evet imzam küçük o biraz rahatlatıyo yok ya kime solesem aynı tepkiyi veriyo komik bi durum ama ds yi aldım biraz heycanlandım sanırım kağıdı elime verip imza at dedi ole olunca ufak bi yanlışlık oldu işte çok saol bu arada

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

evet imzam küçük o biraz rahatlatıyo yok ya kime solesem aynı tepkiyi veriyo komik bi durum ama ds yi aldım biraz heycanlandım sanırım kağıdı elime verip imza at dedi ole olunca ufak bi yanlışlık oldu işte çok saol bu arada
    rica ederim şansın bahtın acık oLsun insaLLah sorun çıkmaz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Epey ufak bi hata :P sorun olmaz umarım olmadı daksille

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

O da senin yerine atıversin efendim.. Ne bu kapris yahu?! Nolmuş yani?!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yeniden DS gelmesi kadar kötü bişi yok. Benim başıma gelen kimsenin başına gelmemiştir sanırım. Ds belgem geldi randevuyu aldık 2 gün sonra görüşmem var Ds belgesinde bir hata keşfettik. Amerikadaki sevgili sponsorum benim doğum yerimi Türkiye yerine türkmenistan yazmış.. konsolosluk kabul etmedi randevu iptal.. hala yeni DS bekliyorum ds leriniz gelince kontrol edin arkadaşlar ne olur ne olmaz...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı fatihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeniden DS gelmesi kadar kötü bişi yok. Benim başıma gelen kimsenin başına gelmemiştir sanırım. Ds belgem geldi randevuyu aldık 2 gün sonra görüşmem var Ds belgesinde bir hata keşfettik. Amerikadaki sevgili sponsorum benim doğum yerimi Türkiye yerine türkmenistan yazmış.. konsolosluk kabul etmedi randevu iptal.. hala yeni DS bekliyorum ds leriniz gelince kontrol edin arkadaşlar ne olur ne olmaz...
    umarım bana tekrar getir demez tam her şey bitti derken bii daha başlamasın telaş başka sorun yok hazırlıgım ortalamam 88 makina muh. okuyorum bi yanlış imza konusu var işte şimdide görevlinin karşısında nasıl anlasam derdimi hemen muhabbet baslamadan derdimi anlatmayı dusunuyorum inglizcemin el verdiği kadar
    cevaplarınız için teşekkür ediyorum bu arada

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar vizem basıldı sonunda cuma saat 8.40 da konsolosluktan cıktım ctesi 15,00 da evdeydi pasaport. vize görüşmesine gelince yazılanlar kadar kolay gecti gercekten nereye gidiceğim nerde okuduğum soruldu sadece hepsi bu kadar ben ds belgeme yanlış bi yere imza atmıstım onu soledim onemli değil falan dedi direk gercekten cok rahat gecti benim acımdan ayrıca sunu solemek isterim benden once biri vardı adam nerye gidiceğini sordu cocuk gaziantepten geliyorum dedi adam ne iş yapıcağını sordu cocuk üniversitesini soledi durum vahimdi yani ama daha ne kadar var gitmene geliştirir misin diye sordu gorevli yes falan dedi yanlış duymadıysam o bile vizeyi aldı herkese basarılarr

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

iyi bir wat sezonu gecirirsin umarim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi bir wat sezonu gecirirsin umarim
    teşekkür ediyorum umarım hepimiz için oyle olur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bana transkript sormadılar.. Gerçi okulu bitireli 3 seneden fazla oldu Ama gene de burda herkes transkriptten bahsediyodu. Hatta UTdekiler bile transkripti de götür dedi. Ama götürdüğüm gibi geri getirdim. Kimsenin ruhu bile duymadı benim yanımda gelip giden transkriptin.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı DrAcooA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana transkript sormadılar.. Gerçi okulu bitireli 3 seneden fazla oldu Ama gene de burda herkes transkriptten bahsediyodu. Hatta UTdekiler bile transkripti de götür dedi. Ama götürdüğüm gibi geri getirdim. Kimsenin ruhu bile duymadı benim yanımda gelip giden transkriptin.
    risk almamak lazım adam istese ne diyecen yada gönderse evrak eksik diye işin yoksa bidaha randevu al
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ondan tırstığım için götürdüm zaten :P

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

pardon ya hızlı okudum yanlış görmüşüm götürmedim diye
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)