Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acıllll!!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Acıllll!!!!

Merhaba Arkadaslar Ben ısımı Bırakmak ıstıyorum Ama Cıee ıle Buldugum ıcın Bana ımkan Vermıyorlar Bu Sekılde Hıc Deneyımı Olan Var Mı ??? Yenı Bır ıs Buldum Gıtmek ıstıyorum Ama Vızemı ıptal Edecekler...

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

roadshow'da sözleşmeyi yaptıysan biraz zor olur ancak ciee'ye şu an çalıştığın işin seni ruhsal yönden olumsuz etkilediğini belirtirsen ve yeni bir yerde yeni bir işe yerleşmek istediğini söylersen değiştirebilirler. Onun dışında iş vereninle anlaşma sağlaman gerekecek. en kötü ihtimalle işinden çıksan bile 25 gün Amerika içinde bulunabilirsin ancak çalışamazsın.
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bana da aynısı oldu ısı begenmedık hamal gıbı calısıyorduk ıs yerının resımlerını kotu sartları belırten bır sekılde attık ve sıkayetlerımızı ılettık adamlar ısten cıkmamıza ızın verdı sımdı yenı bır ısteyım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bı ben beceremdım su ısı!!!

ıntrax ıle herugn maıllesıyrum ama

hala bana cık gıt demedıler

sanırım kafayı yıycem bu gıdısle ondan sonra tamam artık

gıdebılırsın dıycekler...
    KeNdİmE YeNi BiR bEn LaSıM

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dod her formda seni goruyom cok mu sikintili durumun gittigin yer mi kotu yoksa isin mi yoksa parasi mi.kardes sabret bence birz az kaldi...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dayanamiyorum artik ciee i isi cok yokusa suruyorrrr

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benım ıntraxda ole benım ısde kotu parada kotu kaldıgım yerde kotu

bende cok zor durum dyım...

artık turkıyeye doncem ona bıle ızın vermıyoalr...
    KeNdİmE YeNi BiR bEn LaSıM

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya arkadaslarr ben cekip gidiyorumm vallahi dinleyemiyecegim ciee yiii artik bunaldimmm onlar sadece kendilerini dinliyorlarrr

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Birak arkadasim hic bisey olmaz.. Ben ayni sekilde biraktim ve is bulup yeni bi sehre yerlestim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dear xxx:

It has been brought to our attention that you have left your employer,
    xxx, as indicated on your Employment Offer Agreement Form. Your J-1 visa was provided to you contingent on your agreement to work at xxx throughout your program dates. These dates are located on your DS-2019 form.

xxx, as you know, any changes in your employment situation must be reported and approved by CIEE. Your leaving xxx without first contacting CIEE is a violation of our program rules and J-1 visa contract and may result in your withdrawal from the Work and Travel program. You made an agreement with this employer to work there throughout your program dates and have broken this agreement.

Because of this violation, it is important that you contact CIEE immediately at 1-888-COUNCIL by Aug 14, otherwise you will be withdrawn from the program for job abandonment. Being withdrawn from the WAT program means that CIEE will no longer sponsor you J1 visa and your health insurance will be invalid. You will be required to return home immediately.

Salı günü işverene işi bırakmayı düşünüyoruz dedik. Size gidin de demem kalın da demem dedi. Bu gün de gittik çalıştık ama dün gelen mail bu şekilde. Sizce ne yapmam gerekir. Yeni haftanın programını yapmışlar bile fakat ismimiz yok. Yarın başka eyalete gitmeyi düşünüyoruz. İşverene de şikayetlerimizi belirttik not aldı. artık ciee yi arayıp ne dediyse bu mail geldi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks