Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 21.05.2007 - 08.15 Hazin ve Buruk Bir Vize Süreci (Macera Devam Ediyor 2.BÖLÜM)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Talking 21.05.2007 - 08.15 Hazin ve Buruk Bir Vize Süreci (Macera Devam Ediyor 2.BÖLÜM)

Evett.Allam beni başım hiç dertten kurtulmayacak mı !!!! Allah beni seviyomu sevmiyomu buna artık siz karar verin...Bu sefer ki macera uçak bileti ile ilgili.Sizinle hemen paylaşmak istiyorum ...Bu siteden sadun diye bir arkadaşla tanıştım bana ucuz bileti hakkında yardımcı olacağını söyledi neyse.Mail adresini felan verdi.Bende verdim nese netten konuştuk.Telimi felan aldı.21 Mayısda vizeye gittik.Onu zaten birinci bölümde anlattım.Nese bana acenta 756 euroya bilet bulduğunu söylemişti daha vizeye gitmeden önce.2 hafta önce felan rezervasyon yapılmıştı.Bugün günlerden cuma tam biletimi almaya gitcem ahaa dedim bi baktım sadun beni aramasın mı !!! Abi hayırlı olsun vizeni almışsın felan.Dedi bileti naptın bende almaya gidiyodum felan.Neyse bana no verdi bunu ara dedi.Aradım neyse.Kadın çıktı işte.Kadın bnmle konuşmuyo , kafayı yicem aynı anda 3 tele felan bakıyo.Neyse bekle dedi.Bekle allah bekle kontür bitti anasını satayım...Neyse sonra kapattı ben sana ulaşca dedi.Yaw bekliyom 1 saat felan kadının arayacağı yok .aradım felan gene beni oyalıyo 5 dakka sonra arıcam dedi.Dedim senin satacan biletin taa.Neyse bi küfür tabe orda.Neyse bekleyelim.1 saat bekle gene aramıyo bu sefer gene aradım...Kadın gene 3-4 telle konuşuyo aynı anda dedim. ben bilet milet istemiyorum dedim.kalsın.almıcam dedim.nese suratına kapattım ben bunun.tam gidecem bilet almaya bizim acentanın 756 euroya boston biletini.Tam çıkacam bu sefer kadın aradı beni yauf dedi siz nere istiyonuz felan yauf gitmiyorum kardeşim saolsun gitmiyorum felan.kadın dedi yoğunuz felan.4 defa aradım dedim ayıp yani.durun size müjdem war dedi.bilet buldum size ne kadar felan. 639 euro.Ben tabe hemen yumuşadım tabe.Hadi yaa ciddimisiniz.Yauf aslında ben gidecektim felanda ya işte. nese orda baya bi yumuşadım.duydum tabe 639 euroluk bileti kim yumuşamaz.nese tamam dedim alıyorum hemen.felan nese anlıcanız az daha 117 euro fazladan kazık giriyodu .Allahın işi işte.nerde bilebilirsinki.bende macera bitmez.daha bide amerika yolu bakalım daha başımıza neler gelecek

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kardeş sen maceraların adamış olmuşsun ya.Amerika tam sana göre ben bunu bilir bunu söylerim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

idda ediyorum acentana mben bu fiyatta buldum sızde o fıyattan verebılıyorsanız de kesın verırler hatta bı 30 40 euro assaısın soyle

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

karatesi dönünce senin maceraları dinlemek isteriz forumca

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy hehe

Ayıpsın baba anlatmazmıyım.Ben başıma gelenleri o gün yazıyorum hemen aklıma ne gelirse....O yüzden gerçekçi...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

günlük tut günlük unutursun orda ha diince yazamassın flan ziyan gitme ehueh

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

baba bu aradığın numarayı bizede versen bizde bir denesek şansımızı.ben daha vizemi alamadım ama arkadaşa yardımı olur en azından.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ok veriyorum

Baba bu arada ben biletimide o sadun
    un verdiği ida turizmle sorunsuz bir şekilde aldım.Size ben direk numarayı vereyim acentanın arayın fakat Sadun'un verdi derseniz Saduna kıyak geçsinler.Fakat bilet fiyatı artmıyor.Korkmayın.Zaten linki gönderiyor direk size.O yüzden bilet fiyatı her yerde aynı ...Evet numara ida turizm ist. kadıköy şubesi zaten tek şube. ve isterseniz mail adresinize bilet gönderiliyor...
    İde Turizm : 05058883559 Bu nodan ulaşabilirsiniz..Hadi hayırlı olsun....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tüh yauf bu 1. si kadar tutmadı.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saol kardeşim emin oL ariyacağım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks