Work and Travel 2025
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerikadaki Ermenilerin Türk Düşmanlığı Üzerine...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Exclamation Amerikadaki Ermenilerin Türk Düşmanlığı Üzerine...

Amerikada 1 milyonun uzerinde ermeni yasiyor, ve hepsi turklere nefret ediyor ve diger Amerikalilara turklerin nasil bir "igrenc" "vahsi" bir millet oldugunu anlatiyorlar.Bi suru amerikaliyla karsilastim Turk oldugumu anlayinca, You killed armenians, you killed greeks, you have no culture , you are all Animals demesinini bende cevapsiz kalmayip agizlarini kapattiyordum. (en son isten kovuldum)

az once amerikada yasayan emrenilerin yazdiklarini okudum ve sizinle paylasiyorum. Dikkatli olalim!

I am an Armenian born in America. My parents were raised in America. I am proud to say that I am happy that we dont convert to "AMERICANS" we preserve our culture and RELIGION. Why should I? Afterall after I receive my degree I'm going to live in Armenia. I am very offended by your remarks. You made one good move, didn't expose your identity, because I guarantee you, you would have been tortured and killed. I hate turks, I will always hate turks, I will teach my children to teach their children to hate turks. I will get along with those that hate turks. And if you even start with it being the past, and not present day turks being part of the genocide I will shoot right back with they are the ones denying it today. I mean why wouldn't you want to accept it? Who would tell their children they massacred Armenians? It's like a parent raising their children with the teaching that killing people are ok. So that's why your ignorant and uneducated turks (dont even deserved to be capitalized) deny the genocide. If someone were to put you and I in a room all alone, I guarantee you, you wouldn't be out of there alive. I have so much VALID hatred towards you turks. Don't envy our race along with the Greeks. For your inhuman actions you turks shouldn't be living. It bothers me a lot knowing I breath the same air you turks do, I feel dirty. I encourage all ARMENIANS to hate turks because they are worthless people that are just a waste of space on the world. Get your facts right then make up a website trying to make yourself feel better. I mean honestly, unless you are being paid, what person would sit there and make that comprehensive website? How do you know Armenians fired the first shot? If you knew anything about the genocide you would know the Armenians knew nothing about it. It came out of no where, the turks (oh how I hate saying that stupid races name) started to kill all our politicals and intellectutals so the common people wouldn't know what was happening and why we were being taken to different places. I can go on and on about this and make a big website like you did. I hope all turkish people suffer a very tragic and brutal death and I also hope the same for you. Feel free to email me back at xxxxx@AOL.COM yes that is an Armenian word, I'm PROUDLY preserving my culture.
    With much hate against you and your people,
    Natalie
    Konu Roma tarafından (06-02-2010 Saat 03:56 AM ) değiştirilmiştir.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Natalie hanıma burdan saygılarımı iletiyorum. Konuyu bu şekilde dile getirmesi tabir-i caizse ezikliğinin ve göstergesidir. Bende bir çok ermeni tanıdım. O kadar içten , arkadaşça yaklaşmama rağmen aradaki duvarları bir türlü yıkamadım. Selam veriyorsun almıyorlar. Ters davranıyorlar. Hatta sizle arkadaş olanları "Neden onlarla arkadaş oluyorsun? Onlar Türk!" diyerek uyarıyorlar. Bu adamların ne gibi bir kompleksi var anlamış değilim. Soykırım diye tutturmuşlar gidiyor ...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Benim 3 hafta çalıştığım dükkanda garson bir ermeni teyze vardı. Bize karşı(2 Türktük) sırıtıp duruyordu. Bikaç moldovalı eleman vardı, aralarından birine harbi uyuz oluyordu teyzemiz ki hareketlerinden belli ediyordu zaten. Kıyasladığım zaman bize karşı bir kini olmadığını söyleyebilirim. Gerçi teyzemle, kısa süre çalıştığımdan pek muhabbet fırsatı bulamadım ama..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ermenıler hakkımızda ınanılmaz kotu dusuncelre sahıp oyle yetıstırılıyorlar kaldıgımız yerde bır ermenı vardı baslarda turkler ıle takılmayan bırıydı ancak sonraları konusup acıldık ca ıyı arkadaslıklar kurdu hersey kalıpları kırmak la lakalı

bırde bunu nereye yazdıklarını yazarmısın roma
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Theforgotten.org

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı anton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ermenıler hakkımızda ınanılmaz kotu dusuncelre sahıp oyle yetıstırılıyorlar kaldıgımız yerde bır ermenı vardı baslarda turkler ıle takılmayan bırıydı ancak sonraları konusup acıldık ca ıyı arkadaslıklar kurdu hersey kalıpları kırmak la lakalı

bırde bunu nereye yazdıklarını yazarmısın roma
    100lerce Turklere nefret mektuplari var.

Tall Armenian Tale: The Other Side of the Falsified Genocide

Türklerin kurduğu bir sitede Böyle şeyler yazmışlar...
    Konu Roma tarafından (06-02-2010 Saat 04:15 AM ) değiştirilmiştir.
    Şirket Seçim Yönergesi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bak bak bak neler yazmışlar
    Konu metilfenidat tarafından (06-02-2010 Saat 04:38 AM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Salt Lake' te Ermani, Musluman ve zenci birini gormustum adam gayet saygili ve sevecendi. Bence bu Natalie irkci yaratigin teki.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben kufur etmek istiyorum ama ortam musait digil. Bu Natalia kimse ona hanim bile demek icimden gelmiyor. Galiba osmanli imparatorlugu altinda kac sene krallar gibi yasadiklarini, devletin vezirlik makamina kadar ciktiklarini, zamaninda o kadar azinlik icerisinde sadece ermenilere verilen ' sadik millet ' unvanini unutup cikmis turklere laf uzatiyo... Acaba ne olduda Ermenilere Tehcir Kanunu cikarmak zorunda kaldik, ne oldu da bizimle ters dustuler bi baksinlar bakalim. Ben biliyorum ermenilerin kurtulus savasinda doguda ve karadenizde neler yaptiklarini... Kursun harcamamak icin tasla sehit etdikleri turkleri, hamile kadinlarin meme uclarindan yaptiklari tesbihleri..... Daha neler neler nefret etcek, kin kuscak biri varsa oda biziz...
    Allahtan karsima cikmadi hic bu acube- hilkatlerden yoksa hepsi Boyle duaunuyorsa bunlarin ABD de 1 yil geciremem heralde...
    Saygilarimla....
    Konu beysin tarafından (06-02-2010 Saat 04:30 AM ) değiştirilmiştir.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

siteye neler yazılmıs neler...
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

www.orhancekic.com

Benim üniversite hocam olup, kendisini bu işe adamıştır..Kendisinin söylediğine göre bu soykırım muhabbeti sadece para kaynaklarının kesilmemesi için oynanan bi oyundur..Zaten olayın baş sorumluları da Abd de yaşayan ermenilerdir..elimizdeki kayıltara göre soykırım yoktur..savaş sırasında ermenilerin Türk askerlerini sırtlarından vurmaları sebebiyle o sırada savaş olmayan Suriye ye gönderilmesidir. Yüzlerce Amerikalı misyonerler ile birlikte..Hatta Abd kendi misyonerlenin mektuplarına sahiptir fakat geçerli bir delil olarak kullanmamaktadır.

Ermenistan arşivleri herkese kapalıdır. Çünkü bütün gerçekler orda yazar..Ayrıca eski ermeni cumhurbaşkanı bir kitap yazarak böyle bi soykırım ın olmadığına, Rusların ermenilere toprak vaad etmesi ve türkleri öldürün ve topraklarınızı onlardan alın demeleri üzerine böyle olaylar olduğunu açıklamıştır..

Ayrıca ermenistan ermenileri kendi okullarında eğitim göremez çünkü rusya o okulları 100 sene boyunca kapatmıştır.Sebep olarak ermeniler toprakları alamaz ve rusya çarına '' bize izin ver burda vatanı kuralım'' demesidir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Orhan Hocamın ellerinden öpüyorum. Sağolasın Camur, daha önce bu siteden haberim yoktu. Büyük bir heyecan ve merakla okuyorum.

Ufak bir not geçmek gerekirse..

G.M: Yani bu durumda Ermenistan’ın toprak talebinde bulunabileceğini mi söylüyorsunuz?
    O.Ç: Hiç şÃ¼pheniz olmasın .1991 Ermenistan Bağımsızlık Bildirgesi’nin 11. ve Ermenistan anayasasının 13. maddesini okuyun..Görürsünüz ki Sivas, Erzurum, Van, Bitlis, Elazığ, Diyarbakır vilayetlerini istiyorlar.. Ve bu toprakların mutlak suretle birer Ermeni toprağı olarak anavatan dedikleri Ermenistan’a katılacağını, bunu yapmak için de ellerinden geleni yapacaklarını belirtiyorlar. Ve bunu anayasalarında belirtiyorlar. Benim topraklarıma Batı Ermenistan diyorlar. Ve Batı Ermenistan topraklarını (yani benim Doğu Anadolu’m onların batısı) kendi anavatanlarına katmayı anayasal hedef olarak gösteriyorlar...

www.orhancekic.com

Bunların hedefleri belli, amaçları belli ... Gereken tek şey, hedefe giden yolu bulabilmek. En güzel yola giden ilk adım soykırım yalanı elbette..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

aynen öyle..soykırım yalanını söyleyerek diğer ülkelerden para alacaklar ve bizi köşeye sıkıştırmayı planlıyorlar..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bence bu yazı provokatif bir amaçla hazırlanmış (baştaki yazı), eğer öyle değil de gerçekse vahşi dediği türklerden pek bir farkı kalmadığını anlayamıyor sanırım. "bir odaya beraber konsak, ordan canlı çıkamaz" ne demektir ya? muhtemelen bu kıza iyi bir gaz vermişler. yazık diyorum başka da bişey diyemiyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

yetiştirlme tarzları böyle...okumuşsun yazıyı...ne dio bende çocuğuma ve onların çocuklarına türklerden nefret etmelerini söyleceğim....eğer böyle yetişmemiş olsalar zaten onlarda biliyor soykırım diye birşey olmadığını..trabzonda bi dolu ermeni kaçak yollarla çalışıo...evlerde temizlik, hizmetçilik yaparak...çünkü onlar biliyo böyle bişeyin olmadığını...problem ermeni diaspoarası ve amerikan ermenileri..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

benim ermeni arkadaşım var, üniversitede hocam vardı. türkiye kadar insan seven bi memleket var mıdır bilmiyorum ama tabi zaman zaman bazı insanlar çıkıp dil, din, ırk, cinsiyet, yaş gözetmeden çok kötü şeyler yapabiliyolar. örnek göstermeye gerek yok. kötülükse herkes yapıyor, böyle zehir gibi bir nefret çok kötü.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ilk sayfada yolladığım websitesindeki yazıları okursan iyice anlarsın..nefret olmazsa bu kadar sert bir şekilde dayatma yapamazlar..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sabah sabah hiç sinirimi bozmaya niyetim yok. açım zaten, gideyim kahvaltı yapayım
    helecan küpü

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

turkleri sevmeeyen milletler diye bir liste hazilasan japonlar disinda millet kalmaz
    bak deniyelim almanlar.fransizlar .hollandalilar,yunanlar amerikalilar,

oyle cevrenizde yuzunuse gulen 1-2 amerikali yada ispanyola yada almana bakip aha bunalr turkleri seviyo demeyin

kim hakli kim haksiz onu bilemiyecem ama bu kadar sevmiyeni olan bi ulke kendine donup bakmasi lazim

buda olayin bir baska boyutu ne dersiniz ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

şöyle bir ek yapayım, sevmezler çünkü 1453 yılında müslüman bir topluluğun, hristiyanların elinden istanbul u almasıyla başladı desek yanlış olmaz..şu andaki kıskançlık nefrete dönüşmüş durumda..sebep ise eğitimsiz kişilerin yurtdışına gidip orda yaptıkları negatif davranışlardır...eğitim şart!!!!

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı richard99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turkleri sevmeeyen milletler diye bir liste hazilasan japonlar disinda millet kalmaz
    bak deniyelim almanlar.fransizlar .hollandalilar,yunanlar amerikalilar,

oyle cevrenizde yuzunuse gulen 1-2 amerikali yada ispanyola yada almana bakip aha bunalr turkleri seviyo demeyin

kim hakli kim haksiz onu bilemiyecem ama bu kadar sevmiyeni olan bi ulke kendine donup bakmasi lazim

buda olayin bir baska boyutu ne dersiniz ?
    evet ben dönüp bakıyorum ve sevmemelerinin sebebini görüyorum bu tamamen Türklerin müslüman olmasıyla ilgili..peki bu saydıkların afganları seviyor mu veya suriyelileri veya iranlıları..bunlar mısırlıları sever pakistanlıları sever cünkü bunların onlara karşı sesi cıkcak durumda degil..aslında bir başka deyişle bunlar yönetemedikleri müslümanları sevmez

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Natalie hanıma burdan saygılarımı iletiyorum. Konuyu bu şekilde dile getirmesi tabir-i caizse ezikliğinin ve göstergesidir. Bende bir çok ermeni tanıdım. O kadar içten , arkadaşça yaklaşmama rağmen aradaki duvarları bir türlü yıkamadım. Selam veriyorsun almıyorlar. Ters davranıyorlar. Hatta sizle arkadaş olanları "Neden onlarla arkadaş oluyorsun? Onlar Türk!" diyerek uyarıyorlar. Bu adamların ne gibi bir kompleksi var anlamış değilim. Soykırım diye tutturmuşlar gidiyor ...
    sen yanlış ermenilerle tanışmışsın bende ermeniyim ve türklerle hiçbir problemim yok hatta en iyi arkadaşlarım türklerdir.

not:ermeniyim demek yanlış olur ermeni asıllı türk vatandaşıyım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kuyruk acısı var elemanların orda rahatta yasarken ......... unutmuyorlar dogal olarak, soykırım elbette yok ama katliam olmustur ve bu karsılıklı yasanmıstır her iki tarafta da. Ben elazıglıyım bir suru ermeni köyü vardı hepsi bosaltıldı.öldürüldü bu her iki tarafta yapıldı simdi ise o koylerde millet hazine ariyor.Diyecegim bu boyle gelmis gecer. MAsum degiliz hicbirimiz.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bu arada

@varyok
    kocaeli mezunumusun ve ermeni hocam levon çapan'mı

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı slhgny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kuyruk acısı var elemanların orda rahatta yasarken ibneler unutmuyorlar dogal olarak, soykırım elbette yok ama katliam olmustur ve bu karsılıklı yasanmıstır her iki tarafta da. Ben elazıglıyım bir suru ermeni köyü vardı hepsi bosaltıldı.öldürüldü bu her iki tarafta yapıldı simdi ise o koylerde millet hazine ariyor.Diyecegim bu boyle gelmis gecer. MAsum degiliz hicbirimiz.
    araştırılmadan yazılmış bir yazı olmuş..kesinlikle katılmıyorum..karşılıklı dediğin olay, kara haç örgütünün elazığ, kars, van civarında, köylerinde yaşayan ermenilere ''komşunu öldür yoksa sen ölürsün'' demesidir..yıllardır birlikte kapı komşusu olan birini öldürmyen örgüt tarafından öldürülüp kapısına kara haç çizilirmiş ki ibret olsun...ermeniler ki, padişah a suikast düzenlemiş, merkez bankasını basıp aşağıya bomba yağdırıp yine de padişah ın onları serbest bırakmış olmasına karşın akıllanmayıp savaş sırasında askerlerimizi sıortlarından vurmuşlardır..tehlikeyi önlemek için de karşıdan gelen ruslara yardım etmesinler diye de o zaman savaş olmayan tek cepheye Suriye ye misyonerler eşliğinde gönderilmişlerdir!!! sayılar 500.000 ermeni nin göçe zorlandığını ve bunların 450.000 nin sağ sağlim suriye ye ulaştığının telgrafı vardır!!!!karşılıklı dersen, burda arkadaşlarını, komşunu öldürmeye başlayan birilerine sen de karşılık vermez misin??? o zamanın şartlarını düşün?? şimdi olsa ben yaparım...saygılarımla

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ermenilere değil de yahudilere çok kıl oldum ben orda

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

4 mart, ermeni soykirmi amerikan kongresinde.. Kendilerini o kadar masum gosteriyorlar ki, sanki Hocali'da yapinlanlar ermeni vahseti degil.
    Konu Roma tarafından (08-02-2010 Saat 12:39 PM ) değiştirilmiştir.
    Şirket Seçim Yönergesi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı scapegoat oldboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada

@varyok
    kocaeli mezunumusun ve ermeni hocam levon çapan'mı
    yok, istanbul üniversitesi mezunuyum. hocam kirkor yalçın'dı.
    helecan küpü

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 mart, ermeni soykirmi amerikan kongresinde.. Kendilerini o kadar masum gosteriyorlar ki, sanki Hocali'da yapinlanlar ermeni vahseti degil.
    bunların hepsini tüm dünya biliyo Roma, ben kabul edileceğini zannetmiyorum..ki türkiye ermenilere oranla çok büyyük bir müttefik, bizi kaybetmeyi göze alamazlar soykırım diyerek..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

türkiye devlet olarak daha güçlü olabilir ama ordaki ermeni lobisi de o senatodakiler için büyük bi oy gücü. bunları da göz önüne alarak taviz veriyolar, suylarına gidiyolar.
    helecan küpü

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)