Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Housing in Philadelphia, PA

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cool Housing in Philadelphia, PA

Herkese Selam,

Bu yaz bir arkadaşımla birlikte Philadelphia Clifton Heights'te (Batı Philly) çalışıcaz. Şirket konaklama ayarlamıyor ve henüz çalışma yerine yakın bir yer bulamadık. Daha önce orada çalışanlar varsa nerde kaldıklarını anlatırlarsa sevinirim. Ayrıca diğer konularda, bazı arkadaşların Amerika'da bir ailenin ya da öğrencinin yanında kaldığını okudum. Onlarda nasıl ayarladıklarını anlatırlarsa yardımcı olmuş olurlar.

Şimdiden Teşekkürler.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba
    ben de geçen yıl utah eyaletinde WAT yapmıştım.bu yıl da icep ile flynn and ohara da çalışacaktım fakat cevap gelmedi işverenden. sonra da turist vizesine başvurdum ve aldım çok şükür.20 haziranda gidiyorum kısmet olursa fakat kalacak yer daha ayarlayamadım.benim gitme sebebim geçen sene tanıştığım bir kız... fakat o bana kalacak yer konusunda yardımcı olamıyor. philadelphia ya bağlı küçük bir şehir olan newtown 'da kalıyor. ben flynn and ohara nın dutton road şubesinde çalışacaktım. ama olmadı. kız arkadaşıma çok yakın 20km falan.ben şu an bu mağazada çalışacak olan türk arkadaşlara ulaşmak istiyorum.kiraya ortak olmak koşuluyla yardımcı olabilirler mi onu öğrenmek istiyorum.icep i aradım numaralarını vermedi. ama tekrar arayacağım..başka bir bağlantım daha var bana merkezden kalacak yer bakıyor ama kendisi chicago'da.kısacası yardımcı da olabilirim,yardımda isteyebilirim.gitmeden bağlantıya geçersek memnunolurum. iş değil kalacak yer arıyorum
    Konu future_dj tarafından (08-06-2011 Saat 11:12 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: iletişim bilgisi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla biz ev bulsak paylaşabiliriz sorun değilde hala bulamadık :S Ayrıca dediğim gibi biz cliftonda olucaz. Dutton road'a oldukça uzak sanırım.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı future_dj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    ben de geçen yıl utah eyaletinde WAT yapmıştım.bu yıl da icep ile flynn and ohara da çalışacaktım fakat cevap gelmedi işverenden. sonra da turist vizesine başvurdum ve aldım çok şükür.20 haziranda gidiyorum kısmet olursa fakat kalacak yer daha ayarlayamadım.benim gitme sebebim geçen sene tanıştığım bir kız... fakat o bana kalacak yer konusunda yardımcı olamıyor. philadelphia ya bağlı küçük bir şehir olan newtown 'da kalıyor. ben flynn and ohara nın dutton road şubesinde çalışacaktım. ama olmadı. kız arkadaşıma çok yakın 20km falan.ben şu an bu mağazada çalışacak olan türk arkadaşlara ulaşmak istiyorum.kiraya ortak olmak koşuluyla yardımcı olabilirler mi onu öğrenmek istiyorum.icep i aradım numaralarını vermedi. ama tekrar arayacağım..başka bir bağlantım daha var bana merkezden kalacak yer bakıyor ama kendisi chicago'da.kısacası yardımcı da olabilirim,yardımda isteyebilirim.gitmeden bağlantıya geçersek memnunolurum. iş değil kalacak yer arıyorum
    umarım değer yapacağın masrafa, kız için gidiyormussun. çalışma şansında olmayacak (yasal olarak). sana baya bir pahalıya patlayacak ki bunun zaten farkındasındır. umarım herşey senin içinde yolunda olur.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarım değer yapacağın masrafa, kız için gidiyormussun. çalışma şansında olmayacak (yasal olarak). sana baya bir pahalıya patlayacak ki bunun zaten farkındasındır. umarım herşey senin içinde yolunda olur.
    çok saol evet maddi yükün altına girdim öğrenci halimle... ama en büyük kayıp manevi yönden olur... umarım herşeyin hayırlısı olur!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı toofun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla biz ev bulsak paylaşabiliriz sorun değilde hala bulamadık :S Ayrıca dediğim gibi biz cliftonda olucaz. Dutton road'a oldukça uzak sanırım.
    hocam eğer cliftondan kastınız , center philadelphia civarı is yaklaşık 40 dk newtown'a. ben biriyle görüştüm merkezde kalan, umarım yardımcı olacak. sanırım bugun size facebook tan mesaj da attım ben

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

philadelphiada kalan arkadaşlar, ev konusunda büyük sıkıntı yaşıyoruz şu an, bu gece büyük ihtimal sokakta kalıcaz, bize herhangi bir şekilde yardımcı olabilecek biri varsa numaram: 1-484-362-8897 çok acil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)