Work and Travel 2025
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: nike factory in nj

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart nike factory in nj

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

birinci resimdeki nike factory'de nike eşofmanlar t-shirtler şapkalar herşey ama herşey var ve çok ucuz. sanki pazardan mal alıyorsunuz. adamların hem alım gücü yüksek hem de ucuza giyiniyorlar. bu factory nj jackson'S premium outlet.. oraya giden herkese tavsiye ederim. yarım mil doğusunda da six flags var

alttaki resim ise favori resimler arasında çok ilginç geliyor :

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

adamım bunun gibi bir sürü outlet var amerikada hepside ucuz gelmeden önce böyle yerlerden alışveriş yapın ben yaptım ve iyikide yaptım elektronik mazemeler de çok ucuz. geldiğim sıra 400 dolara laptoplar bitmişti. ben de 500 dolara aldım bi tane fıstık gibi. bisürü kazıkçı amerikadan ucuza mal getirip türkiyede iki katı fiyatına satıyor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs up

Alıntı wat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamım bunun gibi bir sürü outlet var amerikada hepside ucuz gelmeden önce böyle yerlerden alışveriş yapın ben yaptım ve iyikide yaptım elektronik mazemeler de çok ucuz. geldiğim sıra 400 dolara laptoplar bitmişti. ben de 500 dolara aldım bi tane fıstık gibi. bisürü kazıkçı amerikadan ucuza mal getirip türkiyede iki katı fiyatına satıyor
    hayırlı olsun dostum bende bu yaz elektronik alet yüklenip gelmeyi düşünüyorum da en ucuza nerede bulurum? tabi bide özellikleri önemli mesela 400 dolara dediğini özellikleri nasıldı? senin aldığını özellikleri nasıl? outletleri nerden buluruz? hangi outletler better?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende nj ye gitçem vizeyi alabilirsem.nj nin hangi şehrinde bu outlet?wildwood a yakınmıdır?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Bi de bu nj jackson'S premium outlet denilen yerin bütün Amerika'da outletleri varmış zannedersem yani aynı şirkete bağlı olan, Aralarında bi fiyat farkı olmaz di mi?
    Mesela New Jersey'deki outlette bir ürün 10 dolarsa diğer outletlerde de aynı fita olur di mi?
    Kelimeler yetse..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

herhalde aynı olur yauw...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alisveris cilginliginin son demine vurmus biri olarak bi kac tecrubemi anlatmak isterim: arkadaslar ilkonce ucuzluk magazalarina bakin derim bunlardan kastim outletler degil tjmaxx gibi farkli markalarin satildigi yerlerdir..buralardan unlu markalari outletinden daha ucuza alabilirsiniz..Tabi buralarda alacaklariniz sinirli.O yuzden sonra markalarin kendi outlet storelerinden alisveris yapin.. www.outletbound.com bu site marka outlerini aramada bulabileceginizin en iyisi Bu bahsettigim kiyafet ve ayakkabi icin..Elektronik esya icin aslinda alinacak yerler belli: bestbuy,circuitcity,officedepot..Ayrica eger cok ii bi laptop almak isterseniz mesela soyle 4000 dolarlik filan 2. eline bakin derim fiyatina inanamicaksiniz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks