Work and Travel 2025
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utah'a Giden Bir Arkadas Var Mi???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Utah'a Giden Bir Arkadas Var Mi???

Arkadaslar ben MOAB Ramada inn yolcusuyum.utah'a gidecek arkadas varsa irtibata gecelim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı shyboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben MOAB Ramada inn yolcusuyum.utah'a gidecek arkadas varsa irtibata gecelim
    merhaba,
    ben ya bu yaz utah moab yolcusuyum garsonluk yapcam. uygun olursan seninle konuşmak isterim. hala kafam karmakarışık

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar, 2006 yazında utah salt lake city'de çalışmıştım. utah ile ilgili sorularınız olursa burdayım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya olmaz mı çok saol, ben 15 haziran da gideceğim oraya, önce bikaç soruyla başlayayım işe sonra sürekli sorarım
    yazın hava nasıl olur orda? neler giyilir?
    tamamen ingilizce mi konuşuluyor? yoksa ispanyolca konuşan bi kısım da var mı?
    utah moab da 2. iş bulma şansım nedir? gündüzlerim boş çünkü.
    http://www.quintstar.com/ burası hakkında hiç bir bilgin var mı?
    pahalı bir yer midir?
    insanlar yazları genelde ne yapar?
    sen sıkıldın mı orda? genel anlamda değerlendirisen nasıl geçti?

şimdiden çoook teşekkür ederim

betül

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı borders Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, 2006 yazında utah salt lake city'de çalışmıştım. utah ile ilgili sorularınız olursa burdayım
    meraba biz arkadaşımla utaha gitmeyi planlıyoruz şehir merkezinde otelde saati10.2$ konaklama aylık150$ iki kişilik oda +indirmli yemek.. ilk defa gidiceez fikirlerini öğrenebilirmiyiz bu şartlar uygunmu?? ikinci iş imkanı nasıl orada çok soru sorduk ama

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

utah mohaba kaydımı yaptırmak üzereyim arkadaşımla bilgi veren yokmu orası hakkında??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı safur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    utah mohaba kaydımı yaptırmak üzereyim arkadaşımla bilgi veren yokmu orası hakkında??
    vallahi pek bilgi veremem ama ben kaydımı yaptırdım gidiyorum artık 1haziranda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

.................................................. .................................................. .................................................. ..................
    Konu berksarica tarafından (23-03-2011 Saat 07:07 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aaa arkadaşım bnde 15 haziranda havaalanında çalışcam irtibaya geçelim ya airserv bagajcılık yapıcamm salt lake cityde mutlaka cevap yaz bekliyorum..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

berksarıca : arkadaşım hatta sen beni msne ekle ordan konuşalım xxxxxxxxxxxxx ok ekle bekliyorum mutlakaa hotmail olcak hadi kendine ii bak...

Forumda MSN paylaşmak yasaktır.Tekrarı durumunda sürekli ban cezası alırsınız !
    Konu Fiorex tarafından (29-02-2008 Saat 07:54 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

.................................................. .................................................. .................................................. ..................
    Konu berksarica tarafından (23-03-2011 Saat 07:07 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim de görüştüğüm şirketim bana önerdiği yerlerden birisi utah'tı..siz hangi firmayla gidiosunuz? eğer aynı firmaysa,başka birileri de olucaksa düşünebilirim belki..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

edurehber le gidiyorum ve utah a giden 5 kişi biliyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende utaha gıdıyorum xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx dan ulasamazsınız !

ÇÜNKÜ MSN PAYLAŞMAK YASAKTIR ! Tekrarı halinde banlanırım. Üzgünüm
    Konu Fiorex tarafından (06-03-2008 Saat 12:25 AM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı nodesert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende utaha gıdıyorum xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx dan ulasamazsınız !

ÇÜNKÜ MSN PAYLAŞMAK YASAKTIR ! Tekrarı halinde banlanırım. Üzgünüm
    Keşke bütün üyelerimiz 500 defa söyledğimiz şu konu hakkında , arkadaşımız gibi olsa

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke bütün üyelerimiz 500 defa söyledğimiz şu konu hakkında , arkadaşımız gibi olsa
    hehe abi söyle bişey yapın kullanıcılar yeni üyelik alırken bi not düşün kenera

forumda kesinlik wat şirket ismi msn vsvsvs adları isimleri vermek yasaktır

aksi bi durum olursa forumdan uzaklastırma alabılırısnız çok katı oldu ama dikkat çeker hiç yokdan

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı safur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba biz arkadaşımla utaha gitmeyi planlıyoruz şehir merkezinde otelde saati10.2$ konaklama aylık150$ iki kişilik oda +indirmli yemek.. ilk defa gidiceez fikirlerini öğrenebilirmiyiz bu şartlar uygunmu?? ikinci iş imkanı nasıl orada çok soru sorduk ama
    dostum sanırım bana teklif edilen işte bu,sanırım aynı şirketle gideceğiz bende kabul etsemmi diye düşünüyorum ama iş niteliği hakkında pek bilgi alamadım henüz yarın ofise gidip konuşacağım.işin niteliği hakkında bilgi sahibiysen biraz açıklarsan sevinirim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum sanırım bana teklif edilen işte bu,sanırım aynı şirketle gideceğiz bende kabul etsemmi diye düşünüyorum ama iş niteliği hakkında pek bilgi alamadım henüz yarın ofise gidip konuşacağım.işin niteliği hakkında bilgi sahibiysen biraz açıklarsan sevinirim.
    benim bildiğim bu iş housekeeper işi otalde utah moab da quintstar otelleri ben de oraya gidiyorum da garsonluk yapcam

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ladybird_gdansk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bildiğim bu iş housekeeper işi otalde utah moab da quintstar otelleri ben de oraya gidiyorum da garsonluk yapcam
    ben edu.dan vazgeçtiğim için utaha gelemiyorum sizinleaçıkçası iş güzel para ve konaklama olarak ama beni utah konusunda sıkan moab da mormonların olması biraz tutucu biryer olması,off günlerde pek yapacak aktivitenin olmaması vs.ama ondan önce caydıran edu.nun ilgisizliği oldu.e bir türkte eksik olsun deilmi ne yapcaksınız okadar türk orda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı taltrap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben edu.dan vazgeçtiğim için utaha gelemiyorum sizinleaçıkçası iş güzel para ve konaklama olarak ama beni utah konusunda sıkan moab da mormonların olması biraz tutucu biryer olması,off günlerde pek yapacak aktivitenin olmaması vs.ama ondan önce caydıran edu.nun ilgisizliği oldu.e bir türkte eksik olsun deilmi ne yapcaksınız okadar türk orda
    ya öyle deme bak moralim bozuluyor utah diyince, ben de pek beğenmedim sonradan ama seçtik artık. bol bol dağa çıkarız çöllerde deve gezdiririz artık inş son haftalar gezeriz california, new york falan onunla teselli oluyorum.
    bu arada eduyu ben de anlamış değilim, ben ve arkadaşımla ilgilendiler ama bu 7 marttaki jobfaire bizim okuldan 3 ark gitti onlarla hiç ilgilenmemişler ama bu sanırım şeyden kaynaklanıyor, önce kendin ilgileneceksin ve ilgilendireceksin. biz sürekli soru soruyor arattırıyorduk ama yine de genel anlamda öğrenciler ilgisizlikten şikayetçi bu yıl.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

işte dediğim gibi gdansk çok ilgisizler,aslında onların ilgisizliğie biryere kadar şirket yada ordakiler benim umrumda değil ben işimi yaparım paramı kazanırım off günümde gezerim.Utahta canını sıkmasın büyük şehirlerden iyidir açıkçası.bende son 15 gün bir araba kiralayıp gezicem,zaten işten sonra takılamazsın diye düşünüyorum o yorgunluklailgilenmeleri çokda önemli değil benim için ama daha prof. bir şirket buldum,işlerde güzel üstelik edunun 10 dolarlık işleri premiuma giriyor nedense

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya bende umursamıyorum şirketin ilgisini falan, sadece istediğim iş ve konaklama olsun tmm dedim, hatta bunu şirkete de demiştim daha çok ilgilendiler tuhafff cidden. ama yine de kötü bir şirket diyemem. ben yazın epey şirket gezmiştim en az kendini öven buraydı

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

evet övdüklerini görmedim ama nedense pek bir tuzları kuru,hani müşteri veli nimetimizdir olayı vardırya bunlarda pek yokama herkesinde dediği gibi zaten olay orda kendi ayakların üstünde durmak,ben sanmıyorumki sürekli şirketi arıcam şikayet etcem vs.bir sorun olursa sam amcalarla çözerim diye düşünüyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu utaha gdorus ama nası bi yer bilgisi olan warmı yaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende utah salt lake city'e gidiyorum. Lagoon Amusment Park'ta ride operatör olarak çalışcam. 7,5+1$ konaklama 140$. Oraya giden arkadaş, havalar nası olur? Çevre nasıldır? Bi anlatabilirmisin ya??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Salt Lake City'e gidiyorum ben de. 2 arkadaşım daha var yanımda. Havaalanında çalışçam. HMS. Giden arkadaşlarla önceden tanışalım. Orda nolcağı belli olmaz Yardımcı oluruz birbirmize.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben de lagoon amusement parka gidiyorum.valla orada bir yıl yaşamış arkadaşım var.yazları sıcak geçiyormuş ancak akşamları serin olurmuş.kuru bi havası varmış ankara gibi yani. ben ankaralı olduğum alışık olduğum durum.ben ogden da konaklıcam lagoon parka gidecekler nerde konaklıcaklar?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende lagoon a gidiyorum konaklamayı onların ayarlıcağı bi yurtta yapıcam. Valla job fair de utah nasıl bi yer olduğunu da bilmiyordum koşulları iyi geldi ondan kabul ettim sonra pişman oldum abd nin konyası flan yazmışlar utah için :P yalnız okuldaki amerikalı hocamla konustum, salt lake city için utah'ın tek gidilebilir yeri ama baya muhafazakarlardır dedi. Lagoon içinse orta büyüklükte ama güzel bi yer olarak bahsetti ..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

-ck- ben weber state university nin yurdunda kalıcam sanırım aynı yerde kalıcaz.. belki aynı şirketle gidioruzdur.....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet özgür bende orda kalıcam .. yalnız dün baktım biraz ogden salt lake city'e 60 km flan yazıyordu eğer öyleyse durum kötü .. inşallah salt lake city e yakın çok rahat gidilen bi yerdir çünkü ben work kısmından çok zevkli bi tatil geçirmek amacındayım hiç bi aktivite olmayan bi yere gidersek beynimizi yeriz heralde ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks