Cleveland Hopkins Airport'tan, Cedar Point- Sandusky, OH'a nasıl gidebilirim?

@el_edebi kullanıcı adlı üyemizin verdiği ulaşım yollarını ve @hakan84 kullanıcı adlı üyemizin tecrübelerini dokunmadan buraya aktarıyorum.

1-Yaklaşık 100-120 dolara taksi tutabilirsiniz.

2-3+ kişi iseniz adam başı 25-30 dolara van tipi araçla gidersiniz (o adamlar havaalanında sizi bulacaktır merak etmeyin başınızda biterler)

3-Havaalanından metroya binersiniz. Tower City/public Square durağında inip taksiye binersiniz. ordan greyhound terminaline gidip otobüse binersiniz (otobüs saatleri hakkında bir bilgim yok ayrıca kahrolsun greyhound ) sandusky'de indiğiniz vakit cedar point aracını bulursunuz zaten orda alırlar sizi.

4-hopkins'ten cleveland greyhound terminaline taksiyle gider 3 numarayı kısaltırsınız.

5-ucuzcular ve benim gibi tren hastaları için ise teklifim şudur. eğer gece geldiyseniz sabaha karşı 2.53 ve 3.27'de (rötar yapmazsa) sandusky yönüne giden bir AMTRAK treni mevcuddur. gece 1'e kadar işleyen metroya binersiniz. public square durağında inip taksiye biner ve kısa sürede oraya varırsınız. tren bileti 17-11 dolar'dır yani UCUZDUR... sandusky tren istasyonundan taksiye atlar gelirsiniz.

Alıntı HakaN84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaslar hepinize slm. ben bugun itibariyle cedar pointe giris yaptim. yolculugum lexington,KY den clevland a ardindan da sandusky e greyhound otobus firmasiyla oldu.greyhound dan lex to sandusky bileti aldim fakat icinde aktarma oluyo kendiliginden. (bu arada lexington a ucakla gitmistim)
soyle soyluyum, sandusky ye gidecek arkadslar greyhound firmasini kullanabilirler, cleveland da 3 nolu kapidan giris yapiliyor.