Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kararım sizce de doğru mu ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Kararım sizce de doğru mu ?

arkadaşlar hepinize merhaba.bu yaz wat programına katılıyorum bende büyük ihtimalle.henüz şirkete karar vermemiştim ve araştırıyordum.denizlide öğrenci olduğum için burda şubesi olan şirketlere öncelik verdim.araştırmalar sonucu ARMADA GRANDEE şirketine karar vermiştim.olumsuz yorum yok denecek kadar azdı hakkında.bu yüzden bilgi almak ve kesin karar vermek için gittim şubeye.gitmez olaydım.danışman çok sinirli ve kendini beğenmiş bi bayan.cok saygısızca davranışları vardı,sürekli sigara içip durdu yanımızda,çekinmeden kocasıyla tartışmaya girdi,ikide bir telefonla görüşüp durdu sorularımızı yarım kesip.yani eğer amerikaya gitsem ve başıma bişey gelse hiç yardımcı olmyacagı belliydi.bende İDEALSAS şirketine karar verdim.pek adı duyulmuş bi şirket değil ama raziye abla gerçekten cok ilgili ve saygılı davrandı bize.hatta kayıtlı olmamama rağmen e-mail adresime işveren şirketlerin ve iş seçeneklerinin listesini gönderdi.sizce doğru yapmışmıyım ?
    Konu ugrdmrz tarafından (03-01-2013 Saat 10:19 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Wink

Ben armadayla anlaştım işimi de seçtim bana çok iyi davrandılar hatta işini seçelim diye koştular adeta ben biraz kılı kırk yaran bi tipimdir ama yinde hiç sorun yaşamadım gayet sabırla hallettiler ofisteki diğer danışmanlara konuyu açıp hep birlikte tartıştığımız şeyler oldu Tabi burda hangi armada şubesi falan bunlar önemli benimki Ankara da olandı mesela çok tecrübeli değilim ama dediğim gibi kılı kırk yararım oyuzden baya şey ogrendım daha gitmeden bunlardan birisi de abd ye gittiğinde burdaki şirketinin pek de bi öneminin kalmayışıdır. Sonucta sorunun oldugunda ordaki sponsorla hallediyosun ki iş o hale gelene kadar yani sorun o kadar buyuyene kadar once calıstıgın firmayla konusmalısın falan neyse konuyu dagıtmayalım Yani TR de işini secene kadar şirket önemli işi seçtikten uçağa bindikten sonra biraz sen sağ ben selamet olayı oluyo yani. Tavsiyem forumdaki arama motorunu kullan cidden işe yarıyo umutsuz gibi dursada Çok şey öğrenirsin mesela Şirket Seçim Yönergesi var ben orayı iki kere hatim ettim yani
    Without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ugrdmrz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize merhaba.bu yaz wat programına katılıyorum bende büyük ihtimalle.henüz şirkete karar vermemiştim ve araştırıyordum.denizlide öğrenci olduğum için burda şubesi olan şirketlere öncelik verdim.araştırmalar sonucu ARMADA GRANDEE şirketine karar vermiştim.olumsuz yorum yok denecek kadar azdı hakkında.bu yüzden bilgi almak ve kesin karar vermek için gittim şubeye.gitmez olaydım.danışman çok sinirli ve kendini beğenmiş bi bayan.cok saygısızca davranışları vardı,sürekli sigara içip durdu yanımızda,çekinmeden kocasıyla tartışmaya girdi,ikide bir telefonla görüşüp durdu sorularımızı yarım kesip.yani eğer amerikaya gitsem ve başıma bişey gelse hiç yardımcı olmyacagı belliydi.bende İDEALSAS şirketine karar verdim.pek adı duyulmuş bi şirket değil ama raziye abla gerçekten cok ilgili ve saygılı davrandı bize.hatta kayıtlı olmamama rağmen e-mail adresime işveren şirketlerin ve iş seçeneklerinin listesini gönderdi.sizce doğru yapmışmıyım ?
    Lakegeorge 'a 30 kişi filan gönderdi sanırım gecen yaz.Gördüğüm kadarıyla gayet ilgililerdi oradakilere karşı.Özel bi servis tutmuşlar her sabah 2 dolara öğrencileri işe götürüp gelen bi şöför vardı.Havalimanı karşılamasıda mevcuttu(tabi paralı).Konaklama Hillside adında bir küçük türk köyüydü.Her konuda yardım ettiler.Ben ortada kaldım banada yardım ettiler.(advis ile gitmiştim ben. Kararın bana göre doğru.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)